Що подарувати дівчинці на 10 років, щоб було і цікаво і потім не валялось.
Natal_ka91• 12 июля 2023
Ми дарували гроші і солодощі (але були впевнені що алергії і т.д. немає)
Все ж складно у такому віці догодити, а так вибере самостійно за своїми уподобаннями
cosmaximus• 12 июля 2023
Також донька іде.
Вирішили купити куклу Lol OMG велику, яку подружка хотіла.
Перед цім купляли книги.
Якщо читає, цікавенні Гаррі Поттер і Аліса ілюстровані видання. Абабагаламага.
Гроші не дуже люблю дарувати
Перед цім купляли книги.
Гроші не дуже люблю дарувати
Гайка-2007• 12 июля 2023
Ответ дляОленаЯ
Чи не занадто 1 тис і ще й картина?
Думаю нормально, торт зараз вже 400грн коштує і піца 200. З 500грн то вже вчорашній день. А дітей і нагодувати треба, і емоції. Для мене в самий раз
cosmaximus• 12 июля 2023
Розраховуйте на скільки можете і ні на кого не дивиться. У всіх різні доходи