Дайте вподобайок• 12 июля 2023
Де скачати книги українською мовою? Порадьте цікаві
Добрий вечір
Де скачати книги українською мовою (сайти, бажано безкоштовно)
Порадьте цікаві книжки, які читали останнім часом українською!
Дякую всім
Цибулька зла• 12 июля 2023
З дозволу автора послухаю) Купую в книгарнях, теж цікаво, де скачати безкоштовно)
Большой секретик• 12 июля 2023
Я скачую безкоштовно на айфон через пошук в сафарі (назва книги epub)
Потім відкриваю в цьому додатку (прикріпляю фото), і читаю
Останнє що читала «правда про справу гаррі квеберта» було цікаво
Снідаю авокадо• 12 июля 2023
Ответ дляБольшой секретик
Серіал дивилася, дуже захопливий сюжет
Дівка в намисті• 12 июля 2023
Автор, я багато разів перечитувала «Повію» Панаса Мирного. Повірте, це реально вічний твір. Дуже цікавий. Рекомендую
Туся муся• 12 июля 2023
Иногда покупаю, иногда просто поиском нахожу. Иногда смотрю на цену и думаю не так уж и хотелось, почитаю другое.
Кокотюху детективы во Львове понравились.
Дайте вподобайок
• 12 июля 2023
Ответ дляTammy21
Які саме жанри вас цікавлять?
Дуже сподобалась «Імперія ангелів» – Бернар Вербер
Цікаво було б щось в цьому стилі
Ответ дляДайте вподобайок
Цікаво було б щось в цьому стилі
Це дуже не мій автор, тому нічого схожого не пораджу, на жаль. Знаю тільки що Імперія --частина циклу (якщо я не помиляюся, перевірте). І тим, кому подобається Вербер, часто, подобається і Чайка на ім´я Джонатан Лівінгстон.
Дайте вподобайок
• 12 июля 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Зараз читаю Несподівана вакансія, дуже захоплюючий стиль оповіді.
Всім кого зацікавила книга - посилання для скачування
Снідаю авокадо• 12 июля 2023
Ответ дляАрина85
В бібліотеці беру - я походу дінозаври, або мамонт😆
До речі, там є новинки, яких нема в інеті, наприклад. Я дочку посилаю, якщо щось сподобається.