Юлия201706• 12 июля 2023

Як назвати дитину?

Добрий вечір.
Як назвати дитину правильно?
Результат:
вже голосів: 154
130 (84.42%) За бажанням батьків
11 (7.14%) По святцям
8 (5.19%) Подивитися результат
3 (1.95%) Порадою рідних
2 (1.3%) Свій варіант в коментярях
0 (0%) Вибрати не із святців
Машенька Ивановна• 12 июля 2023
Правильно це якщо батьки самі вибирають ім´я для своєї дитини.не слухайте більше нікого, взагалі.
ptica• 12 июля 2023
Шукаю варіант імені хлопчика. Якось хочеться цього разу усвідомлено назвати
Rin.B• 12 июля 2023
А як це - правильно?
Називайте так як вам подобається! Нікого не питати, це зайве! А відштовхуються від святців зазвичай люди, чиє життя тісно переплітається з релігією, або тиск суспільної навколо них думки...
Машенька Ивановна• 12 июля 2023
Ответ дляptica
І знову ж таки у вас виходить неусвідомлено підбирати ім´я дитини) спробуйте вже нарешті самі)
Rin.B• 12 июля 2023
Ответ дляptica
А як ви минулого разу назвали?
Марго 152• 12 июля 2023
Моя мама назвала мене Маша, як тільки була вагітна, народилась дівчинка так і залишилось. Я з перших днів вагітності називала Даша так і лишилось, плюс найближче було Дар´ї.
ptica• 12 июля 2023
Ответ дляМашенька Ивановна
Мені ніхто не радив а зрештою не досить задоволена була
yokogama1• 12 июля 2023
мій син сам собі обрав ім´я, до п´яти місяців він був без імені, а в п´ять місяців ми склали йому в шапочку папірці з іменами і він двічі підряд вхопив однакове ім´я, так його й назвали
Kot_v_meshke• 12 июля 2023
Ответ дляyokogama1
Без имени и без документов? А так можно вообще?
ivanna.0412• 12 июля 2023
У нас Денис , Діма і чекаємо на Алекса
yokogama1• 13 июля 2023
Ответ дляKot_v_meshke
это было 11 лет назад, было можно. Свидетельство о рождении получили в 5 месяцев
Kot_v_meshke• 13 июля 2023
Ответ дляyokogama1
В Украине?
yokogama1• 13 июля 2023
Ответ дляKot_v_meshke
В Украине?
да
Kot_v_meshke• 13 июля 2023
Ответ дляyokogama1
да
В Украине дается месяц на регистрацию ребенка. Всегда так было.
Интересно, а как вы оформляли отпуск по уходу за ребенком, выплаты без свидетельства о рождении?
Viktiriia-ec46• 13 июля 2023
Ответ дляKot_v_meshke
не знаю як, але в сім*ї мого брата першу дитину не могли назвати 2 місяці. відповідно-свідоцтва не було. це було 6 років тому
yokogama1• 13 июля 2023
Ответ дляKot_v_meshke
никак не оформляла отпуск по уходу, а выплаты оформила когда получила свидетельство. Да, Вы правы, даётся месяц на регистрацию, кто не уложился - платит админ штраф, на тот момент это было 50 грн
Kot_v_meshke• 13 июля 2023
Ответ дляViktiriia-ec46
Не, ну так можно, естественно. Но по закону в течении месяца зарегистрировать нужно.
Viktiriia-ec46• 13 июля 2023
Ответ дляKot_v_meshke
значить, вони порушили закон) і їм за це нічого не було)