Бурундучиха• 13 июля 2023

Перманентний макіяж брів. Свої брови щойно пофарбовані

На ПМ фарбують тільки шкіру? Можна спокійно іти зі своїми пофарбованими?
автор Бурундучиха • 13 июля 2023
Самі волоски пофарбовані фарбою
З родзинкою• 13 июля 2023
Автор, не йдіть, себе зуродуєте, одумайтеся, з тими бровами ходять, як несповна розуму. Невже себе не бачать.
Дона Ко Ко• 13 июля 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Якщо майстер косорукий то буде жахливо, а якщо нормальний, то нюдовий природній перманент це супер. В мене наприклад немає чіткого контуру губ - скільки з тими олівцями намучилися і на годину максимум вистачає, постійно підправляти треба. Перманент просто ідеально - ніжний природній відтінок губ і чітким контуром, не потрібні олівці помада. Просто блиск і все.
З бровами теж сами- природній колір, не товсті, природної форми
Рекламама• 13 июля 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Є дуже гарні роботи! Залежить від майстра
автор Бурундучиха • 13 июля 2023
Дівчата, дякую за відповіді🌹
А по темі щось напишете
З родзинкою• 13 июля 2023
Ответ дляРекламама
Нема, це клоунеси, на фото виглядає ок, а в живу - село і люди.
VitalinkaGL• 13 июля 2023
Я бы шла после того как уйдет покраска.
По теме,сделала в сентябре 2021 как модель,просто попробовать,на коррекцию не ходила-цвет до сих пор видно)
красят кожу.
автор Бурундучиха • 13 июля 2023
Ответ дляVitalinkaGL
Я бы шла после того как уйдет покраска.
красят кожу.
Дякую за відповідь
Кумедна• 13 июля 2023
Автор, нікого не слухайте. Шукайте гарного майстра і йдіть сміло. Будете красуня. А по темі. То майстру напевно треба бачити реальний колір брів
Приму в дар• 13 июля 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Начинается ))))))).
Кумедна• 13 июля 2023
Ответ дляБурундучиха
Дякую за відповідь
Так, фарбують лише шкіру
60 метрів сметани• 13 июля 2023
Ответ дляКумедна
Плюсуюсь. У меня свои брови были покрашены, сделала пудровые. Уже 3й год все отлично. Делала у лучшего мастера в городе
Дона Ко Ко• 13 июля 2023
ТІльки шкіру, але питання в кольорі - орієнтуються на цвіт брів. Якщо фарбований колір вам подобається, то відповідно жодних проблем.

В мене доречі після перманенту свої брові стали краще рости і стали густішими (більше волосків, проплешени зникли) - майстер казав так буває, бо дія тієї мікроголки може активувати рост волосків. ТОж я настільки задоволена що уххх!
В мене міжвійка ще зроблена - вже скільки чоловіків казали - які в тебе неймовірно красиві очі, а воно дійсно - очі світлі, а цей темний кантик ледь помітний між віями так підкреслює колір і глибину райдужки.
Кумедна• 14 июля 2023
Ответ для60 метрів сметани
Гарні натуральні брови в одиниць. Зараз перманент натурально виглядає. І я з бровами І без це 2 великі різниці.