И_В_офигительных_штанах• 13 июля 2023
Суперечка з чоловіком, розсудіть, пліз
Періодично спливає від чоловіка інфа, як на мене з теорії змов.
Що типу для однієї людини, тисячоліття назад мало жити в півтора рази більше чим жило.
Як пояснити, що воно так не працює?
Посилання на відео тік-ток треба?
Фото самої схеми додам.
Як пояснити, що воно так не працює?
Посилання на відео тік-ток треба?
Фото самої схеми додам.
ніколи такого не було• 13 июля 2023
Скільки у вашого чоловіка вільного часу? Займіть його чимось корисним окрім перегляду Тік Току.
Хоча якщо ваш чоловік не великого розуму то всі висери Тік Току то спеціально для таких мудрих ніхрена нероб як ваш чоловік
Сорока-ворона• 13 июля 2023
А це не відео де кажуть що всі ми браття сестри? Що по цій схемі нас 1000 років назад нас би були мільярди і мільярди. Я точно не пам’ятаю цифр, але суть в тому що просто багато кровних звʼязків
Наездница• 13 июля 2023
Мій в окопі сидить, в нього якось нема часу аналізувати теорії змов... Каже, що якщо раз в тиждень помиється і випере речі, то вже щасливий. Якось отак.
Ваш, мабуть, дійсно забагато вільного часу має, тому й мучиться, бідненький...
И_В_офигительных_штанах
• 13 июля 2023
Ответ дляніколи такого не було
Я не просила оцінювати нероба він чи ні.
Сказати, що це тупа теорія змов і сама можу.
Чи є конкретні дієві аргументи по темі?
Директор Пляжу• 13 июля 2023
Якщо виникає момент, коли треба сперечатись з кимось на подібні теми, то я чітко розумію, що сперечатись не треба))
Мій не такий• 13 июля 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Чи є конкретні дієві аргументи по темі?
Яке їхало, таке і здибало
ніколи такого не було• 14 июля 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Чи є конкретні дієві аргументи по темі?
Тоді народжуйте від нього трьох дітей такий генофонд не повинен пропасти дарма