Полуничка• 13 июля 2023
Весілля таки відбулося. Дорофєєва і Кацурін
Таки побралися)
Результат:
вже голосів:
88 (47.06%)
Хто ці люди?
52 (27.81%)
Зрадники, не можна так чинити
47 (25.13%)
Рада за них. Молодці
Форс мажор• 13 июля 2023
Щастя то какое!
Аки благодать спустилась на землю!
Прям не знаю напиться что ли?
Не лучше обожрусь от избытка чувств.
Сарказм автор, а то ещё поверите что всем не пох на это!
Аки благодать спустилась на землю!
Прям не знаю напиться что ли?
Не лучше обожрусь от избытка чувств.
Електрохарчування• 13 июля 2023
Прикольні обоє. Дантеса і Кацуріну жаль, звичайно. Але це любов. Люди повинні жити щасливо.
Подмигашка• 13 июля 2023
Ну щастя їм, тільки нащо сюди це нести? В моєму місті сьогодні побралася пара -- волонтерка і військовий. Вони достойні набагато більшої поваги, на мою думку, ніж ці наркосвінгери.
Електрохарчування• 13 июля 2023
Ответ дляПодмигашка
Мені такі прикольні оце коменти про ’нашо сюди це нести’. При чому зрозуміло, коли це пишуть про якісь брудні крінжові теми, а коли це просто весілля, то чому б і не нести. Відчуття від таких людей - зануда))
Ответ дляПолуничка
Дайте ссилку. Не знайшла
Зоркая Зорро• 13 июля 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Ну, дантес с кацуриной тоже типа в отношения поиграть решили. Хз что у них из этого выйдет, ощущение, что от отчаянья и ради поддержки друг друга, но надолго ли их хватит
Подмигашка• 13 июля 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Ваші відчуття -- ваша особиста справа. Шкода, що особисто для вас немає достойніших об´єктів уваги, але це справа смаку і особистих вподобань. Кожен обирає те, що ближче до душі, розумію)
Сливочная пенка• 13 июля 2023
Ой, як я її не люблю
Є в неї дуууже гарна пісня «Думи» на слова Шевченка.
Але і там намагається секс видавлювати з себе. Противна ..
Електрохарчування• 13 июля 2023
Ответ дляПодмигашка
Ну ваше ’нащо це сюди нести’ - теж не глас всєлєнної, а ваша особиста думка. Але ж ви не полінились це висловити) Про смаки, я думаю, ви вже чули - розумні люди не сперечаються і не вказують іншим. Хоча, навряд, чули)
Подмигашка• 13 июля 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Точно так само, як ви не полінувалися оприлюднити свою думку. Не розумію, чим моя гірша за вашу? Так само маю право висловитися, як і ви. У вас з цим якісь проблеми, можливо?
Тётушка Лошадь• 13 июля 2023
Кому это это надо? Что одно что другое из-под угла. Вам 12 лет? Только тогда это можно объяснить
Сливочная пенка• 13 июля 2023
Ответ дляНепогодка
Не знаю.
Они мерзенные мне стали оба.
Не могу объяснить почему...
Они мерзенные мне стали оба.
Не могу объяснить почему...
Ага
Дружили сім‘ями, а вона залізла на чоловіка подруги і відбила. Чи то він так вчинив. Нема різниці.
Все буває в житті, не зарікаюся.
Але поступок підлий
Все буває в житті, не зарікаюся.
Але поступок підлий
Бжоли-бандерівці• 13 июля 2023
Сукня не попрасована.....
Але, можливо будуть ще весілля, на тих попрасує......
Електрохарчування• 13 июля 2023
Ответ дляПодмигашка
А самі різницю не бачите? Я лише висловила свою думку, ви ж якраз вирішили повказувати іншим що їм сюди нести, а що ні. Правда, не бачите різниці?)
Директор Пляжу• 13 июля 2023
Если мне абсолютно все равно, знаю только дорофееву, какой вариант выбрать?
Подмигашка• 13 июля 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Бачу вашу якусь дивну знервованість фактом, що в інтернеті не всі з вами погоджуватимуться. Я це розумію, а ви? Навряд, бо у вас щось дуже підгоріло, судячи з чисельності звернень до мене... Біжіть за мною далі, щоб розповісти, наскільки вам байдужа моя думка і яка я неправа)
Полтавська галушка• 13 июля 2023
Ответ дляПодмигашка
Согласна. Все равно эти фрики хайпожоры через полгода разведутся и новые пассии понаходят
Вишневий цвіт• 13 июля 2023
Ответ дляФорс мажор
Щастя то какое!
Аки благодать спустилась на землю!
Прям не знаю напиться что ли?
Не лучше обожрусь от избытка чувств.
Аки благодать спустилась на землю!
Прям не знаю напиться что ли?
Не лучше обожрусь от избытка чувств.
Бо же мо й
Какой прекрасный повод для пожрать и обожраться
Вот теперь у меня законный коронный аргумент.
Електрохарчування• 13 июля 2023
Ответ дляПодмигашка
О боги, це ж ви мені пишите, я лише відповідаю. Теж не помітили?)))
ВЫВсеВрете• 13 июля 2023
Ответ дляПодмигашка
Цікаво, які ж такі достойні уваги об´єкти ви шукаєте тут, на Порадниці?
Подмигашка• 13 июля 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Удалено администрацией...
Забобонний фрукт• 13 июля 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Сукня не попрасована.....
Та платтячко так себе, как ночнушка, жду камни
Полуничка
• 13 июля 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
11)
Полуничка
• 13 июля 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Закрити сторінку і жити щасливе життя)
Директор Пляжу• 13 июля 2023
Ответ дляПолуничка
Закрити сторінку і жити щасливе життя)
Так я же поучаствовать в опросе хочу
А у вас варианты вообще не продуманные. Даже «тыц» нет. Хоть бери и порть статистику, нажимая что-нибудь 🤷🏻♀️