Почемучка• 13 июля 2023

От як не зійти тут з розуму?

Я по собі людина домашня. Тотальний інтроверт. Люблю тишу і спокій. Коли одна вдома - це лафа.
Але батько втратив роботу і тепер цілий рік, цілодобово сидить вдома…
Це просто жах. Мені він за цей рік, настільки став неприємний. Вже наче «передоз» ним…Як він їсть, п’є, телевізор верещить постійно, телефон верещить…Просто вже нудить від нього.
І психологічний стан в мене, звісно, просто полетів…З за нього я стала дуже нервова.
Що робити?
Заїхати на інше житло - можливості немає.
Королева краси• 13 июля 2023
Автор, я вас понимаю, сама такая. Не слушайте что вам тут гадости пишут. Вы учитесь где-то?
Кубик Рубика• 13 июля 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Так их же можно заработать
Ну автор пока не может этого сделать
Басноплетка• 13 июля 2023
А прикиньте, у вас будуть такі ж діти, яких ви виростите і які потім про вас отак будуть думати.
автор Почемучка • 13 июля 2023
Ответ дляКоролева краси
Університет, третій курс
автор Почемучка • 13 июля 2023
Ответ дляБасноплетка
То хай думають
Глубоководная селедка• 13 июля 2023
І нічого ви не зробите. Я розумію вас, мені теж важко коли інша людина вдома весь час. Тут або офісна робота і купа хоббі і справ, або думати як зʼїхати. Про особистісні кордони в батьківському домі не особливо поговориш…
Я б думала як зʼїхати, бо все ж хочеться час і вдома в тиші проводити
Аноним с кешбеком• 13 июля 2023
Ответ дляСтебель березы
найдите папе женщину на сайте знакомств,пусть ходит на свидания
Как вариант, папа может привести новую жену в свою квартиру и даже сделать ребёнка.
автор Почемучка • 13 июля 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Так, я шукаю роботу. Грошей то не вистачить на оренду. Але хоч на роботі буду, не буду його бачити цілодобово
Fashion_besties• 13 июля 2023
Нахіба таких дочок народжують.
Це все лайно ви понесете і до чоловіка, якщо якийсь наївний на вас поведеться.
Будете все життя скиглити і жалітися на близьких людей.
автор Почемучка • 13 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Нахіба таких дочок народжують.
Яке лайно і на кого я жалілась?
Ви хоч розумієте, що це таке…коли цілий рік людина сидить цілими днями вдома?
Fashion_besties• 13 июля 2023
Ответ дляПочемучка
Яке лайно і на кого я жалілась?
Троляка )
А ви де сидите?
Яжемать Мне можно• 13 июля 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
А что, нет?
А что, да?
Стебель березы• 13 июля 2023
Ответ дляПочемучка
Яке лайно і на кого я жалілась?
спросите у папы,он вас точно поймет
Limonka11• 13 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Троляка )
А ви де сидите?
Їй можна, вона ж інтроверт.
Клептоманка• 13 июля 2023
Ответ дляПочемучка
Яке лайно і на кого я жалілась?
То не сидіть.
Последний вагон• 13 июля 2023
Ответ дляПочемучка
Яке лайно і на кого я жалілась?
Так ви сама цілий рік (і навіть більше) сидите вдома. Яка між вами різниця? ))
Крошечка-хаврошечка• 13 июля 2023
Ответ дляПочемучка
А де знайти роботу, щоб оплачувати житло і ще за щось жити?
А ви шукали? Хто шукає той найде, можна з подругами орендувати чи хлопцем
20 - самий сок життя а ви гниєте у тата під боком.
В 20 більшість мають енергії ого-го! Пів дня вчаться, пів працюють, вихідні тусують в компанії.
Глубоководная селедка• 13 июля 2023
Ответ дляПочемучка
Правильно. І ще хоббі для себе знайдіть як для інтроверта. Може біг, велосипед, плавання, прогулянки по лісу, десь посидіти на покривалі на природі поки погода гарна. Я це завжди роблю коли від домашніх стомлююсь.
А так в перспективі може спробуйте знайти дівчат якихось що може хочуть кімнату разом знімати та зняли б квартиру разом? Дешевше б вже було.
Одяг та сумки• 13 июля 2023
так ви на шиє вилізли не він. Так з´їзжайте. Я маму беру на відпочинок раз/два на рік на 15 -20 днів і так вже на день 10 починає роздражати. Хоча в окремих номерах. Ми звикли своєю сімьєю, а в неї пенсіонерськи замашки і розмови ой той вмер ой той майже вмер. То в номері унас вимиє усе краще ніж було - кажу навіщо усе сплачео( тарабасить ходить віником який десь відрила і відром. Я вас розумію.
ЭмчЭндЭм• 13 июля 2023
Скільки років батькові? Ви пізня дитина?
Неправдиша• 13 июля 2023
Якщо в батька є дохід, квартира його, то може сидіти вдома і проводити час, як йому подобається.
На який дохід живете ви? Якщо тема лише поскаржитися, то я особисто вас прекрасно розумію. Тому в свій час доклала максимум зусиль, щоб поступити в універ в інше місто, ну і з другого курсу шукала підробітки
Малая Налегке• 13 июля 2023
Автор, в мене така сама ситуація, я з мамою. Ми ВПО, мені 35. До війни 17 років жила окремо і прекрасно себе почувала. Зараз же зла, нервова, ненавиджу всіх. Не знаю що робити, гроші знімати ще одну квартиру є, але тоді я не матиму ніякої фінансової подушки, а я з міста яке обстрілюється і ця подушка мені дуже потрібна.
Добра, коли сита!• 13 июля 2023
Ответ дляЗвоночек
Виходьте заміж і з´їжджайте. Тільки за працюючого.
А лучше за моряка дальнего плавания. У знакомой брак держится много лет, так как муж то в рейсе по 6-7 месяцев, то когда приходит домой на несколько месяцев, работает и на берегу. Для жены-интроверта идеальный вариант) Он ее обеспечивает полностью, она не работает.
Трусиковед• 13 июля 2023
Ответ дляПочемучка
Яке лайно і на кого я жалілась?
Автор, так Вы же тоже постоянно дома. Или Вы считаете, что теперь взрослая, можете жить отдельно и самостоятельно от родителей и поэтому родители должны исчезнуть, раствориться в пространстве, освободить вам жилье и не мелькать перед глазами , исчезнув из вашей жизни и территории?
автор Почемучка • 13 июля 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Дякую вам за пораду
Забрала і не сказала• 13 июля 2023
Ответ дляПочемучка
Выезжайте за границу, сейчас это сделать просто.
автор Почемучка • 13 июля 2023
Ответ дляОдяг та сумки
Дякую