ИзЮмрудная• 13 июля 2023

Ну чому всі наколоті

На пляжах- то це наші українки (або ще росіянки, але там хоч то зрозуміло, бо мозок курки )

Оці всі губи-риби, брови тату, обличчя як після вулика бджолиного)
Чи то ми такі страшні від природи, що так гарніше ?
Але ж, українки гарні!
Хоч тут якусь ідентичність можна ж залишити.
Фото з інету, просто для прикладу, з публічного каналу, типу блогерки-українки, але ж, таких тисячі ( молодих дівчат кругом
автор ИзЮмрудная • 13 июля 2023
Ответ дляНуКаНаКа
О божечкі.... яка ви правильна. Моє тіло моє діло, і при цьому виставили чуже фото для обстьору. Це треба ж бути такою ліцемірною людиною
Це фото блогера ( її професія)
Про що я попередила.
Публічне фото, яке не має заборони на виставлення чи обговорення
Фото аналогічних дам я не виставляла і не буду, можу дати локацію приїдете, подивитесь.

Тут как тут• 13 июля 2023
Я у Франції: такої кількості наколотих, з ресницями, з безліч тату та пірсінгом я ще ніде не бачила
НуКаНаКа• 13 июля 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Це фото блогера ( її професія)
Про що я попередила.
Ви дуже помиляєтесь. Взяти чуже фото і розвести гидоту - це Вам право ніхто не давав.
Ви така ’цивілізована’, а не розумієте таких простих речей.
Те що ви робите - все одно, що встати коло цієї жінки з іншими та почати тикати на неї пальцями і говорити те, що тут написано.
Це що не буде образою та приниженням? Буде.
автор ИзЮмрудная • 13 июля 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Для цієї курки не буде )
Вона матом говорить
В тому числі про Україну
avlebed• 13 июля 2023
Автор, полно наколотых европеек, не только наши этим грешат.
Достаточно посмотреть статистику тиктока по роликам с модным сейчас острым подбородком.
У каждого поколения были свои модные приколы и не у всех хватает ума и внутреннего стержня подумать о последствиях. Кто-то потом туннели зашивает, сводит тату, заживляет 20 дырок в ухе или отращивает брови после ниточек, а кто-то будет растворять филлеры и сводить перманентный макияж...
НуКаНаКа• 13 июля 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Для цієї курки не буде )
Вона матом говорить
В тому числі про Україну
Я не знаю про що вона говорить. Ви не її слова критикуєте а зовнішність. І пишете про зовнішність. Мало того, Ви ображаєте ще і українок в цілому. Це огидно.
автор ИзЮмрудная • 13 июля 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Мені теж огидно за таких українок
ВсеПроВсехЗнаю• 13 июля 2023
Ответ дляБегущаяпо
В очереди в атб валом, таких губа рыба. 😂😂😂
а бровища-печати,без них же губищ не видно,но бровища у 99% и каждая обладательница считает,что у нее все почти незаметно и природно
Бегущаяпо• 13 июля 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Да, так и считают 😄👍

ВсеПроВсехЗнаю• 13 июля 2023
Ответ дляБегущаяпо
Шо значит любая? 😂 Я не минетирую. Никак. Любая. Не любая!
За минетом - к таким.)👍
ни хрена. я интересовалась у знакомой,которая их сделала так она сказала,что они чувствительность потеряли и у нее даже чай выливается и кругом салфеточкой углы промокает т.к вытекат все из=за того что не смыкаются вроде по углам и это она 1 мл делала у нее реально нитки и ей хорошо было,но больше сказала не будет и да пару лет прошло не повторяет именно по причине,что ничего не чувствовала
Бегущаяпо• 13 июля 2023
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
А разговаривает хоть нормально?)
ВсеПроВсехЗнаю• 13 июля 2023
Ответ дляБегущаяпо
А разговаривает хоть нормально?)
да,но месиво было синие-красное ,комки и все остальное,хотя вроде у Трифоновой делала в салоне крутом...это до войны было
Mede• 13 июля 2023
То все від низької самооцінки
Неначасі• 13 июля 2023
Ответ дляА що таке?
Да вона страшна як війна!
Курки вони такі...
Мне кажется, она и без уколов страшная была. Автор, а что вы там замалевали?))) не усну
Чудо Ф_ф КеДаХ• 13 июля 2023
https://instagram.com/diannakhu?igshid=

Зацените ее под фотошопом🤣
Кста , она шлюха, есть у нее резюме на секс сайтах.
Tammy21• 13 июля 2023
Ответ дляСвій варік
Мала на увазі всіх без виключення і розділення. Наші все одно в більшості. І так, це психологія, ми в соціумі живемо і залежимо від думки інших. Але але) наші жінки - то губи попереду)
Мізогінія попереду. На жаль.
Tammy21• 13 июля 2023
Ответ дляAnnaOst
А чого всі на автора накинулися? Коли ти в Німеччині дивишся на жінку з такого плану обличчям і зразу розумієш що це наша, або росіянка, або ’поздняя немка’, тобто знову ж таки або наша або росіянка тільки виїхала давно, то якось саме собою виникає питання нащо таке з собою робити. До нас на мовні курси в групу прийшла жінка вся надуьа-наколота. Ви думаєте моя перша думка була ’як гарно вона виглядає’?) Ніт! Перша думка була ’господи, яка наколота!’
Німеччина. Маса наколотих молодих дівчат. І ні, не тільки наші.
AnnaOst• 14 июля 2023
Ответ дляTammy21
Я не бачу маси наколотих молодих дівчат. І це в університетському місті де повно молоді
Неначасі• 14 июля 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
https://instagram.com/diannakhu?igshid=

Зацените ее под фотошопом🤣
Это случай, когда резюме уже лишнее. Все ясно по фоткам

Tammy21• 14 июля 2023
Ответ дляAnnaOst
Ок. Будемо вважати, що Вестфалія та Берлін місцями, то така чарівна окрема Німеччина)))
AnnaOst• 14 июля 2023
Ответ дляTammy21
Я місяць жила в Берліні якщо що) не бачила. Зато за два приїзди в да документ побачила море губвтих і дутих. Примусу ще по дорозі туди стоїш на світлофорі, дивишся на ті губи і розумієш, що вона теж в ДП документ йде) я жодного разу не помилилася визначаючи національність дутих жінок
Ку-кусик• 14 июля 2023
Жінкам нав´язали, що штучна зовнішність красивіша за природню. Знаю гарних дівчат, які в це вірять.
А для інших це броня, щоб приховати особистість, невпевненість, негативні емоції
Tammy21• 14 июля 2023
Ответ дляAnnaOst
Ми тут з минулої весни, якщо що) Вам не здається, що то не дуже ок щеймити жінок за адаптівки?
Tammy21• 14 июля 2023
Ответ дляКу-кусик
Дякую за комент!
Котогосподиня• 14 июля 2023
Просто жінкам це нав´язали, що маєш відповідати стандартам. От і калічать себе. І часто до цих всіх втручань, до речі, були гарні дівчата, ніяких особливих недоліків не було, як от Стужук, вона до всіх обколювань і пластик була гарною дівчиною, а так себе споганила.
AnnaOst• 14 июля 2023
Ответ дляTammy21
А вам не здається що не дуже ок шеймити людей за коректне висловлювання своєї думки щодо певного явища? Згадується джоан ролінг і трансгендери.
Кумедний ґудзик• 14 июля 2023
Ой, я і сама про це останнім часом почала задумуватись, тільки з іншої сторони.. Мені всерівно хто і що з собою робить - це їх справа, але в мене три сини підростають і, так би мовити, хотілось би завчасно бачити оригінал невісток, не люблю сюрпризів)))
автор ИзЮмрудная • 14 июля 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Так, я і не думала про це.
Дякую
автор ИзЮмрудная • 14 июля 2023
Ответ дляКотогосподиня
Так, багато гарних від природи було і є
Tammy21• 14 июля 2023
Ответ дляAnnaOst
Ви дійсно думаєте, що ви зараз робите те, що зробила мамо Ро? Вона фем та наголошувала на тому, що одна група, яку дискримінують не повинна дискримінувати іншу. Врешті решт у нас один ворог, який і збирає вершки від цього протистояння. Що у вас забирають і як обмежують люди з пластикою?
Для прикладу, дивіться, що мені стрічка принесла -- Полякова подає у суд на видання, яке видало матеріал де обговорювалася ’надлишкова’ вага іх доньки. За вашою логікою те все ок і можна, бо ’своя думка’. А от за моєю -- ні, бо то бодішеймінг і це дуже не ок у сучасному, не людожерському світі. І так, норми дем.суспільства працюють тільки з тими, хто тих самих норм дотримується.