АБВГДейка• 13 июля 2023

Як працевлаштуватися на роботу у військовій частині

Доброго вечора .
Хочу піти працювати у військову частину бухгалтером або діловодом, освіта є і досвід, але цивільний. Як це відбувається? Мені потрібно ставати на військовий облік. І чи відправлять мене десь далеко від дому?
вАлнуюся сильнА• 13 июля 2023
Там такие места забиты своими.

пані Солоха• 13 июля 2023
Нині у військових частинах черга на такі посади
ИграйМойГормон• 13 июля 2023
Вас туди взагалі не візьмуть, зараз всі місця зайняті своїми ’призовниками’
Донька подруги• 13 июля 2023
да , мне в ЦЗ давали направление и я ходила ( нельзя было отказаться )
так у них такие длинные переходы, шо капец.
Например от администрации до главного входа идти пешком 20 !!! минут
ЛолитаНеРазлита• 13 июля 2023
Часто это гражданские должности.
С улицы тяжело попасть, но нет ничего невозможного
Шкідлива молекула• 13 июля 2023
Йдіть в частину вашого міста, в начальника частини є прийомні години по роботі з населенням, уточніть коли. Запитайте про вакансії, візьміть дипломи, посвідчення про пройдені курси тощо. Може, пощастить і знайдеться підходяща вакансія, тим паче якщо ви економіст за освітою -- можна влаштуватися хоча б на декретне місце.
Крошечка-хаврошечка• 13 июля 2023
Ответ дляДонька подруги
Вес будет в норме зато

вАлнуюся сильнА• 13 июля 2023
Ответ дляШкідлива молекула

Почему-то вспомнила, как сестра работала бухом в части. И начфином была жена командира. Когда она забеременела, на её место взяли жену замкомандира В общем, дамы так и сидели в декретах, а моя сестра была И.О., со всеми обязанностями и без плюшек.
Шкідлива молекула• 13 июля 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА

Хоче людина знайти там роботу, то нехай принаймні спробує. Шанси невеликі, розумію, але спробувати все одно варто.
автор АБВГДейка • 13 июля 2023
Ответ дляДонька подруги
Вас не взяли чи ви не хотіли?
ЗаведУющая• 13 июля 2023
Мее друг сказал, сто у них нехватка финансистов. Идите, вас с руками-ногами возьмут
автор АБВГДейка • 13 июля 2023
Ответ дляЗаведУющая
А там потрібно ставати на військовий облік?
ЗаведУющая• 13 июля 2023
Ответ дляАБВГДейка
Не знаю, но вы де понимаете, что они не сидят, на месте. Куда пошлют, туда и едут со свое частью
КараПузовна• 13 июля 2023
Напишіть мейл, кину посилання на ресурс, саме вчора знайома поділилася групою в телеграмі. Там в переважній більшості потрібні медики, але були й смм-щики, HR і бух-а була вакансія. Можливо що й Вам знайдеться але пишуть контракт до кінця війни, потрібно спочатку вивчити це питання.

​​#ТрО #штаб #переведення
🧮 Бухгалтер/ка
до Сил територіальної оборони
Огляд: Сили територіальної оборони — окремий рід сил Збройних сил України. Безпосереднє керівництво територіальною обороною здійснюється Головнокомандувачем ЗСУ через Командувача Сил територіальної оборони. Вакансія передбачає службу в одному із підрозділів Сил ТрО.
Основні обов‘язки:
• ведення регістрів обліку, накопичувальних відомостей
• перевірка правильності оформлення та даних в документах
• складання звітів
• коректне внесення інформації в програмне забезпечення
• облік матеріалів
• нарахування виплат
• участь в інвентаризаціях, комісіях
Обов‘язкові вимоги:
• досвід роботи в програмах бухгалтерського обліку та в редакторі електронних таблиць
• навички роботи з ПК
• розвинуті комунікаційні здібності
• сумлінність
• бажання розвиватися
• досвід роботи в бухгалтерії бюджетної установи буде перевагою
Умови роботи:
• офіційна мобілізація до кінця воєнного стану або служба за контрактом
• служба у Київській області
• можливість переведення чинних військовослужбовців
• грошове забезпечення від 20 500 гривень
CV надсилайте на apply@thelobbyx.com з темою листа ’Бухгалтер до Сил територіальної оборони’
Донька подруги• 13 июля 2023
Ответ дляАБВГДейка
Вас не взяли чи ви не хотіли?
я просто пошла на ЦЗ ради выплат,
но потом вдруг началась война,
и они сняли меня с учёта, потому что я поехала в Молдову и не являлась к ним
А я женатая• 13 июля 2023
Я на ворк юа и работа юа видела такие вакансии. Правда в Днепре.
Зубачистка• 14 июля 2023
Ответ длявАлнуюся сильнА

Не може бути дружина командира начфіном! Працюю там
На пів ставки• 14 июля 2023
Ага, там через знакомства. Подруга работает. Зарплаты приличные
Дюймовочка• 14 июля 2023
Ответ дляАБВГДейка
Так, треба. Знайома бухгалтер, мобілізована
Каже, що вже втомилась і пішла б з цієї роботи але присягу робила, чекає дембеля

автор АБВГДейка • 14 июля 2023
Ответ дляДюймовочка
Дякую за відповідь. А якщо це діловод чи на кухні, то теж потрібно?
Дюймовочка• 14 июля 2023
Ответ дляАБВГДейка
Вибачте, не знаю.
Зубачистка• 20 июля 2023
Ответ дляАБВГДейка
Якщо на цивільну посаду, то ні. Є і цивільні посади, у в/ч
Але на кухні, в діловодстві, прачка теж є військові посади. Призиваєшся, підписуєш перший контракт на 3 роки