СирОжино пирОжино• 13 июля 2023
Чому маненькі собаки такі злі і агресивні?
От йдеш по вулиці, на зустріч йде зграя собака, де більшість з них великі. І вони наче так чемно переходять на іший бік дороги. Як наче в них є якийсь етикет. І людський погляд такий в очах, цивілізованій. І завжди в їхній компанії знайдеться мала моська, яка починає на тебе агресувати і натравляє великих собака на тебе. І це вже багато разів таке спостерігаю. Або їдеш велосипедом, і мікропес починає за тобою бігти і намагатися вчепитися за ногу, ну і здорові за нею біжать. І це так не тільки з безпритульними собаками. Я от бігала у парку. І там жінка гуляла з ротвейлером, і на неї накинулась якась маненька собака, яку відпустила господарка, чіхуахуа якась. І цей ротвейлер агресивно так гаркнув, і чихуахуа почала з ним прям намагатися битися, прям з такими пробуксовками, звідки стільки агресії? Авжеж, ротвейлер огризається. На жінку ту накинулися, що вона в такому людному місці таку агресивну собаку водить, але ж спровокувала все мінісобака, але в неї завжди алібі "я маненька, тому завжди права". В мене так подрузі лабрадору до м´яса лапу розгризла така от мала собака. А лабрадори вони такі, надто добрі і неконфліктні. А що буде, коли така маненька спровокує якогось стафа і той порве її на шматки? Так, будуть винуватити, що стаф без намордника, але ж це не означає, що маненьку моську можна не тримати на повідку і не виховувати її, бо: "вона ж маненька, кому вона заважає?"
СирОжино пирОжино
• 13 июля 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
В жизни так не только с собаками
Комплекс Наполеона?)
Аристократка-тунеядка• 13 июля 2023
Ответ дляЗліпок ступні
в Европе все собаки с намордниками
и штрафы за какашки
Вранье.
Не все.
И штрафов нет, это если вот рядом проходили и увидели, то оштрафуют.
А так….
Не все.
А так….
СирОжино пирОжино
• 13 июля 2023
Ответ дляСовбез
Може, вони так компенсують свої комплекси щодо розмірів?)
Ну є така теорія, що великий оцінюється як небезпечний, і це тіпа її тригерить. Але ще є пояснення від кінологів, що маненькими собаками господарі меньше займаються в плані виховання, тобто, її неадекватність - це обличчя байдужих господарів.
СирОжино пирОжино
• 13 июля 2023
Ответ дляЗліпок ступні
в Европе все собаки с намордниками
и штрафы за какашки
У нас як наче теж такий закон є в дії. Тільки штраф там смішний
ЧорноброваЯ• 13 июля 2023
Я тоже таких часто встречаю. Но есть и очень хорошие . У меня собака 13 кг где то. Среднего размера , гуляет с парочкой таких . Там прям зайки , хорошие , игривые
Просто каралева• 13 июля 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Не знаю
Меня две малявки молча укусили
Меня просто так со спины питбуль грызанул, вообще не поняла даже откуда взялся) а по мелким собакам очень простой ответ. Заводят мелочь те, кому и гулять лень, на пелёнки пусть писает. Ну такие люди не будут заниматься воспитанием собаки. А хоть малыш, хоть алабай, а воспитание, внимание и хоть минимальная дрессура необходимы. Но увы. ’у меня маленькая собачка, она добрая/умная/не укусит’ (к слову, у меня были овчарки и ротвейлеры всю жизнь, потом ребёнок на чишку уговорил. Моя добрая, так как внимание и забота плюс воспитание 24/7. Или повезло)) )
СирОжино пирОжино
• 13 июля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Бо в них маленька голова і маленький мозок
У котика теж маненький, але він наївся і лежить собі, поддрімує)
Просто каралева• 13 июля 2023
Ответ дляЛика-прилипка
То же не собаки, то дурость человеческая по,, выведению,, .....
Чишки не искусственно выведены. Это природные мутации.
Чижик Пижик• 13 июля 2023
В нас в сусідів по будинку настільки тупа собачка жахіття ! Триста раз годувала ковбасою і смаколиками ії , мільйон раз була в них з в гостях з дитиною , но та ідіотка ледь зранку вийду з кавою на крильце несется до паркану як скажена в екстазі злого гавкання захлинаючись злом (
Сиджу тихенько• 13 июля 2023
У меня маленькая воспитанная собака, ни на кого не нападает. Спокойная, добрая, всех залижет. И большая, тоже воспитанная, но злая, ее лучше не трогать.
А маленькие собаки уязвимые, их любой может обидеть, поэтому выживали только те, кто умел защищаться.
Чижик Пижик• 13 июля 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ні для котика якраз норм і голова і мозок , а собака природою запланована бути розміром з Вовка , а мале воно мутант
СирОжино пирОжино
• 13 июля 2023
Ответ дляПросто каралева
Ніколи не зрозумію цієї мотивації, коли не бажають виховувати собаку, але хочуть її завести.
Леся Українка• 13 июля 2023
Ответ дляPrervana
Маленьких собак никто не воспитывает, они дурные из поколения в поколение
А великих прямо всіх обов´язково виховують
СирОжино пирОжино
• 13 июля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Мала чи велика?
Чижик Пижик• 13 июля 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Мала чи велика?
Мала звісно ! Біла кудрява мила з виду , але божевільна в душі
Совбез• 13 июля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Годувати собаку ковбасою негуманно.
Просто каралева• 13 июля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
У соседей мамы такая овчарка... Ну после знакомства с этой собакой я поняла, что и среди животных бывают умственно отсталые. Гавкает постоянно на всех и все. И кидается. Покусала и хозяев не один раз. А вторая собака у них золото, а дрессура и внимание к ним одинаковые.
СирОжино пирОжино
• 13 июля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
У моїх знайомих теж така агресорша, так в неї ще кігті як у орла, дряпається страшне. Я через цю собаку навіть в гості до них перестала ходити.
Просто каралева• 13 июля 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Но это же моднооо. А ещё есть вариант, когда просто дарят.... Красивый комочек. А потом оказывается, что надо было заниматься, а не просто кормить.
Сама купляю квіти• 13 июля 2023
Про Стаффа насмешили. Чтоб мой рвал на шматки кого-то, ну это я не знаю, что должно случиться. Возможно, если будет мне прямая угроза. А так он с таким недоумением смотрит на мелкашей гавкающих, а в тяжелых случаях за меня прячется
Сама собі лікар• 13 июля 2023
Ответ дляЗліпок ступні
в Европе все собаки с намордниками
и штрафы за какашки
Ну так прям все)
Вы в какой стране это видели?
Нет здесь такого, тем более по отношению к маленьким собакам
Вы в какой стране это видели?