СирОжино пирОжино• 13 июля 2023

Чому маненькі собаки такі злі і агресивні?

От йдеш по вулиці, на зустріч йде зграя собака, де більшість з них великі. І вони наче так чемно переходять на іший бік дороги. Як наче в них є якийсь етикет. І людський погляд такий в очах, цивілізованій. І завжди в їхній компанії знайдеться мала моська, яка починає на тебе агресувати і натравляє великих собака на тебе. І це вже багато разів таке спостерігаю. Або їдеш велосипедом, і мікропес починає за тобою бігти і намагатися вчепитися за ногу, ну і здорові за нею біжать. І це так не тільки з безпритульними собаками. Я от бігала у парку. І там жінка гуляла з ротвейлером, і на неї накинулась якась маненька собака, яку відпустила господарка, чіхуахуа якась. І цей ротвейлер агресивно так гаркнув, і чихуахуа почала з ним прям намагатися битися, прям з такими пробуксовками, звідки стільки агресії? Авжеж, ротвейлер огризається. На жінку ту накинулися, що вона в такому людному місці таку агресивну собаку водить, але ж спровокувала все мінісобака, але в неї завжди алібі "я маненька, тому завжди права". В мене так подрузі лабрадору до м´яса лапу розгризла така от мала собака. А лабрадори вони такі, надто добрі і неконфліктні. А що буде, коли така маненька спровокує якогось стафа і той порве її на шматки? Так, будуть винуватити, що стаф без намордника, але ж це не означає, що маненьку моську можна не тримати на повідку і не виховувати її, бо: "вона ж маненька, кому вона заважає?"
АяВсёЗнаю• 13 июля 2023
В жизни так не только с собаками

пу_пугренчик• 13 июля 2023
Не знаю
Меня две малявки молча укусили
автор СирОжино пирОжино • 13 июля 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
В жизни так не только с собаками
Комплекс Наполеона?)
Лика-прилипка• 13 июля 2023
То же не собаки, то дурость человеческая по,, выведению,, .....
Совбез• 13 июля 2023
Може, вони так компенсують свої комплекси щодо розмірів?)
Зліпок ступні• 13 июля 2023
в Европе все собаки с намордниками
и штрафы за какашки
Аристократка-тунеядка• 13 июля 2023
Ответ дляЗліпок ступні
в Европе все собаки с намордниками
и штрафы за какашки
Вранье.
Не все.
И штрафов нет, это если вот рядом проходили и увидели, то оштрафуют.
А так….
автор СирОжино пирОжино • 13 июля 2023
Ответ дляСовбез
Ну є така теорія, що великий оцінюється як небезпечний, і це тіпа її тригерить. Але ще є пояснення від кінологів, що маненькими собаками господарі меньше займаються в плані виховання, тобто, її неадекватність - це обличчя байдужих господарів.
автор СирОжино пирОжино • 13 июля 2023
Ответ дляЗліпок ступні
в Европе все собаки с намордниками
и штрафы за какашки
У нас як наче теж такий закон є в дії. Тільки штраф там смішний

Prervana• 13 июля 2023
Маленьких собак никто не воспитывает, они дурные из поколения в поколение
ЧорноброваЯ• 13 июля 2023
Я тоже таких часто встречаю. Но есть и очень хорошие . У меня собака 13 кг где то. Среднего размера , гуляет с парочкой таких . Там прям зайки , хорошие , игривые
Чижик Пижик• 13 июля 2023
Бо в них маленька голова і маленький мозок
Просто каралева• 13 июля 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Не знаю
Меня две малявки молча укусили
Меня просто так со спины питбуль грызанул, вообще не поняла даже откуда взялся) а по мелким собакам очень простой ответ. Заводят мелочь те, кому и гулять лень, на пелёнки пусть писает. Ну такие люди не будут заниматься воспитанием собаки. А хоть малыш, хоть алабай, а воспитание, внимание и хоть минимальная дрессура необходимы. Но увы. ’у меня маленькая собачка, она добрая/умная/не укусит’ (к слову, у меня были овчарки и ротвейлеры всю жизнь, потом ребёнок на чишку уговорил. Моя добрая, так как внимание и забота плюс воспитание 24/7. Или повезло)) )
автор СирОжино пирОжино • 13 июля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
У котика теж маненький, але він наївся і лежить собі, поддрімує)
Просто каралева• 13 июля 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Чишки не искусственно выведены. Это природные мутации.
Mariya Prokhorova• 13 июля 2023
Маленьких собак просто не виховивають , винні люди, а не собаки
Чижик Пижик• 13 июля 2023
В нас в сусідів по будинку настільки тупа собачка жахіття ! Триста раз годувала ковбасою і смаколиками ії , мільйон раз була в них з в гостях з дитиною , но та ідіотка ледь зранку вийду з кавою на крильце несется до паркану як скажена в екстазі злого гавкання захлинаючись злом (
Сиджу тихенько• 13 июля 2023
У меня маленькая воспитанная собака, ни на кого не нападает. Спокойная, добрая, всех залижет. И большая, тоже воспитанная, но злая, ее лучше не трогать.
А маленькие собаки уязвимые, их любой может обидеть, поэтому выживали только те, кто умел защищаться.
Чижик Пижик• 13 июля 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ні для котика якраз норм і голова і мозок , а собака природою запланована бути розміром з Вовка , а мале воно мутант

автор СирОжино пирОжино • 13 июля 2023
Ответ дляПросто каралева
Ніколи не зрозумію цієї мотивації, коли не бажають виховувати собаку, але хочуть її завести.
Леся Українка• 13 июля 2023
Ответ дляPrervana
А великих прямо всіх обов´язково виховують
автор СирОжино пирОжино • 13 июля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Мала чи велика?
Чижик Пижик• 13 июля 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Мала чи велика?
Мала звісно ! Біла кудрява мила з виду , але божевільна в душі
Prervana• 13 июля 2023
Ответ дляЛеся Українка
Зачастую таки да, учат хотя бы базовым командам и послушанию. Хотя конечно не редкость и идиотичные, неуправляемые экземпляры.
Совбез• 13 июля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
Годувати собаку ковбасою негуманно.
Просто каралева• 13 июля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
У соседей мамы такая овчарка... Ну после знакомства с этой собакой я поняла, что и среди животных бывают умственно отсталые. Гавкает постоянно на всех и все. И кидается. Покусала и хозяев не один раз. А вторая собака у них золото, а дрессура и внимание к ним одинаковые.
автор СирОжино пирОжино • 13 июля 2023
Ответ дляЧижик Пижик
У моїх знайомих теж така агресорша, так в неї ще кігті як у орла, дряпається страшне. Я через цю собаку навіть в гості до них перестала ходити.
Просто каралева• 13 июля 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Но это же моднооо. А ещё есть вариант, когда просто дарят.... Красивый комочек. А потом оказывается, что надо было заниматься, а не просто кормить.
Сама купляю квіти• 13 июля 2023
Про Стаффа насмешили. Чтоб мой рвал на шматки кого-то, ну это я не знаю, что должно случиться. Возможно, если будет мне прямая угроза. А так он с таким недоумением смотрит на мелкашей гавкающих, а в тяжелых случаях за меня прячется
Сама собі лікар• 13 июля 2023
Ответ дляЗліпок ступні
в Европе все собаки с намордниками
и штрафы за какашки
Ну так прям все)
Вы в какой стране это видели?
Нет здесь такого, тем более по отношению к маленьким собакам