Как ваши дети освоились? Тяжело было?
Как с документами из укр.школы? Их нужно забирать?
Знаю, некоторые как-то совмещают учёбу в европейской школе и в Украине онлайн.
Ответ дляalisarich
Ой, извините , не по теме ответила. Только сейчас увидела, что Германия. Извиняюсь
Интересно вообще, как в Европе.
Юся шопоголик• 14 июля 2023
Ответ дляAfina-2908
Интересно вообще, как в Европе.
В Польші дитина навчається півтора року, вільно спілкується, пише, читає польською, дуже задоволена навчанням, документи забрали з укр школи
Молодший ходе жлобка ( яслі), довго не розмовляв, йому два рочки, зараз почав на двох мовах говорити я не встигаю тлумачить))
Важко звичайно
Англійська вже вільно - вона обовʼязково
Данська ( важка) розуміє, але розмовляє ще погано
Німецька - трохи розмовляє, трохи розуміє, але вона не обовʼязкова.
Тобто три мови одночасно, і то так, важко
В Україні екстерна форма вчилась рік, перевели все ок
Клас звичайний, не інтеграційний
AnyaSkazka• 14 июля 2023
Сестра з племінниками, Нідерланди, 6 і 8 клас. В Україні залишились на сімейному. Діти від школи в захваті, але голови пусті абсолютно, річні тести в Україні завалили всі, крім англійської. Перевели, звісно, сестра повертається, бере на місяць купу репетиторів, будуть доганяти.
Fox_m-bc0a• 14 июля 2023
Ответ дляAnyaSkazka
Вибачте, а чому не хочуть ще залишитись в Нідерландах?
AnyaSkazka• 14 июля 2023
Ответ дляFox_m-bc0a
Вони з Києва, тут вся сім´я. Там їх прийняли хости, але сказали виїжджати, бо набридли. А роботи і іншого житла нема. То й їдуть додому.
аленькийцветик• 17 июля 2023
освоилась хорошо в немецкой школе, но это ж не образование, а развивалка какаято)) забрали документы и перевелись в дистанционный лицей Ангстрем. Все понятно, учится без напряга, постоянный контакт с учителями и главное аттестат потом украинский. если будет возможность поступать в европейский университет, то по украинскому аттестату и будем поступать, однозначно в нем будут оценки лучше))