Lilme• 14 июля 2023

Ттг при вагітності

Всім привіт. Зараз 17 тиждень вагітності.
Ттг був 3.16. Ендокринолог сказав що то зле і призначив пити еутирокс упродовж місяця. Пропила.
Зараз здала ттг і показник 3.22. Щось картина не покращилась…суть питання чи була у когось схожа ситуація, чи варто сильно переживати з цього приводу чи це не критично. Хочу послухати Ваші історії.
З приводу коментів щодо лікаря, то одразу прошу не писати) ясна річ що я тримаю звʼязок з ендокринологом. Просто у неї відпустка і вона довго відписує😅😅тут хочу не пораду що робити, а швидше почути досвід інших з такою ж проблемою.
BigSize_• 14 июля 2023
Вам нужно держать ттг до 2,5

автор Lilme • 14 июля 2023
Ответ дляBigSize_
Вам нужно держать ттг до 2,5
В нормах вказано, що у другому триместрі до 3.0 це нормально. Тобто перевищення незначне ніби, та чи дуже це погано😥
LenOK-06ab• 14 июля 2023
Основне аби т4 був в нормі,цей показник відповідає за дитинку,ттг відповідає за ваш стан.Який у вас т4?
Так як ви вагітна ттг може скакати,щитовидка працює на двох.Аби були зміни в ттг потрібен час,за тиждень-два змін не буде.Ваш показник не критичний,видихайте.
автор Lilme • 14 июля 2023
Ответ дляLenOK-06ab
Тироксин вільний 1.7
LenOK-06ab• 14 июля 2023
Ответ дляLilme
Тироксин вільний 1.7
Супер.Коли здаєте ттг,здавайте і т4 вільний і будете знати.
В мене ттг до вагітності був 0.2,за вагітність скакав від 3.2-7,4.Я себе погано почувала але моя ендокринолог сказала,що на дитинку це не впливає,впливає т4вільний.З цим в мене все ок.Здаю аналізи що 2 тижня і корегую дозу з лікарем.
автор Lilme • 14 июля 2023
Ответ дляLenOK-06ab
Дякую Вам що заспокоїли☺️
Марфа-Краса• 14 июля 2023
Ответ дляLilme
Не дивиться на норми, вони зараз менше 2.5 всю вагітність.
Rukola1• 14 июля 2023
Яке дозування пили, що нічого не змінилося? Я тричі міняла дозування Еутироксу - 37,5, потім 50, потім повернулася до 37,5. В мене гарно знизився ТТГ, з 2,75 до 0.9
автор Lilme • 14 июля 2023
Ответ дляRukola1
Мені призначили 25, і я майже місяць його пʼю. Але шось нуль толку. Напевно будуть підвищувати. Чекаю відповідь лікаря

Rukola1• 14 июля 2023
Ответ дляLilme
Так, 25 то явно замало. Ще є таке правило, що коли змінили дозування - місяць треба попити, тоді робити контрольний аналіз, не раніше. Це для достовірності і розуміння наскільки підходяща доза. Ну і само собою, перед здачею аналізу Еутирокс не пити
автор Lilme • 14 июля 2023
Ответ дляRukola1
Якраз щойно відписав лікар. Призначили дозу 37.5)
Rukola1• 14 июля 2023
Ответ дляLilme
Пробуйте)
Бажаю гарного самопочуття і щоб аналізи були в нормі)
автор Lilme • 14 июля 2023
Ответ дляRukola1
Пробуйте)
Дякую Вам🥰❤️
ЧупакабраЗеБест• 14 июля 2023
Ответ дляLilme
не знаю писать ли вам свою старшную историю...
вконеце беременнсоти у меня обнаружился ТТГ 2,64.
’ООочень много, очень, ты что хочешь чтобы плод стал твоим донором, вот тебе эутирокс 75’.
я мало поинмала в этом, я авиац инженер, и на след день начала принимать.
а через 10 дней я попала в реанимацию 5 рд киева в тяжелом состоянии.
тремор, безумие, бесокнечный огненный понос, дичайшаятахикардия за 200 ударов (220 это уже смертельно), мрт головного мозга...

я чуть не умерла вместе со своим ребенком.
никто не хотел делатьнаркомз ТАКОЙ пациентке.

мне не подошла доза. лучше бы я вообще ничгое не принимала!
автор Lilme • 14 июля 2023
Ответ дляЧупакабраЗеБест

Ну судячи з Вашої історії Вам з практично нормальним показником призначили кінську дозу гормону(((( тут до лікаря питання😨😥
ЧупакабраЗеБест• 14 июля 2023
Ответ дляLilme
та я уже сама не знаю что думать, 6 лет прошло, я до сих пор это все перекручиваю.
может там было не 2,64, а 4,64...может я путаю...
BigSize_• 14 июля 2023
Ответ дляLenOK-06ab
А почему не т3? Именно т3св гормон щж.
автор Lilme • 14 июля 2023
Ответ дляBigSize_
А почему не т3? Именно т3св гормон щж.
Мені лікар також сказав лише ттг і т4 здавати і їх контролюємо🤔🤔🤔без поняття чому так
LenOK-06ab• 14 июля 2023
Ответ дляBigSize_
А почему не т3? Именно т3св гормон щж.
Так казала мені ендокринолог.І те саме я читала в інеті

Contento• 14 июля 2023
Ответ дляLilme
Да это плохо , когда ТТГ высокий и вам не хватает тироксина. Во - первых , это повышает риск выкидыша даже на таком сроке, а во - вторых , недостаток гормона может привести к негативным последствиям в умственном развитии ребёнка. Можете почитать про последствия в интернете или поговорить об этом с врачом.