Актуальная цена, пиджак в продаже.
Кстати, он pre-owned (б/у)
На Farfetch если что ;)
Кстати, он pre-owned (б/у)
На Farfetch если что ;)
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Надо брать)
Я вот, например, еще думаю.
Это ж к нему нужно будет новое авто подбирать, чтобы по цвету подходило
Ласкове телятко• 14 июля 2023
Жахливо усвідомлювати, що існують такі ціни на речі і їх хтось платить. А хтось помирає від відсутності їжі та води.
Ответ дляБачу_майбутнє
Ні, ну тут хоч виглядає дорого- паєток багато)
Незамеченной не останетесь 👍
Берите, пока есть
Бачу_майбутнє• 14 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Незамеченной не останетесь 👍
Берите, пока есть
Дякую, в цьому місяці не потягну. Вже купила платье длинноебальное
Любительница• 14 июля 2023
Чому тут на цьому форумі шокуються від цін великих
Хіба це якась новина що є преміальні речі одяг взуття для людей які можуть і хочуть це купити.
Ответ дляРыжаяЛиса
Супер)
И цена отличная
Надабрать
И цена отличная
Надабрать
Вы из тех, кто не упустит выгодное предложение 🤩
Бараболька• 14 июля 2023
А никто не хочет пиджак белый Бальман новый с бирками?
Большой на меня оказался. Дешевле Вали
Ответ дляЛюбительница
Та да, ніяк не второпають, що гарне життя лише для виняткових людей
Ответ дляБараболька
Большой на меня оказался. Дешевле Вали
Тоже выгодно купили? 😁
Бараболька• 14 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Тоже выгодно купили? 😁
Та по полной цене брала. Но размер 40 на меня огромным оказался
Ответ дляБараболька
Реклама запрещена здесь, но я думаю, заинтересованные покупательницы напишут Вам в личку. Тем более, что он дешевле Вали 😁
Фісташкова кава• 14 июля 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Не знаю де і хто помирає, а тут всі жони айтішніков, он зайдіть в сусідню тему, там якраз обговорюють, що українці стали краще жити під час війни кафе і ресторани відчиняються, на відпочинок їздять. )))
Ответ дляФісташкова кава
Может они из последних сил едут на отдых, а в ресторан идут после недели голодания
Бараболька• 14 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Да! Пишите в личку
Фісташкова кава• 14 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Вы в это верите?!)))
сЛАдКОежКА• 14 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Я вот, например, еще думаю.
Дешево якось.
13 євро з копійками. Секонд?
сЛАдКОежКА• 14 июля 2023
Ответ дляЛюбительница
Я можу зрозуміти відмінність мерседеса від ланоса. А відмінність корса від валентіно щось не дуже.
Любительница• 14 июля 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Тоді потрібно спробувати щоб зрозуміти)різниця є і ви її відчуєте і побачите повірте.
Любительница• 14 июля 2023
Ответ дляФісташкова кава
Типу айтішник це топ багатіїв)
Фісташкова кава• 14 июля 2023
Ответ дляЛюбительница
Типу айтішник це топ багатіїв)
Они точно не бедствуют, говорю как жена ойтишника.)))
сЛАдКОежКА• 14 июля 2023
Ответ дляЛюбительница
Пробувала. Понти залишила у минулому. Подібні речі - це реально понти, не більше. Часом ’умовний корс’ значно краще.
Любительница• 14 июля 2023
Ответ дляФісташкова кава
Так, але ж є велика різниця між реально багатим бути і просто мати гроші)