Бачу_майбутнє• 14 июля 2023
Посоветуйте проверенного человека, делающего расклады на таро. Очень надо
Очень сложная жизненная ситуация, нужна консультация
БолеИменее• 21 июля 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Доброї ночі. Може можна вам написати? Будь ласка. Тут чи кудись. Складна ситуація. Схожа. Чоловік, 2 дітей... Дякую!
Доброго дня вам. Якщо можете , то напишіть тут
Сіґеле-міґеле• 21 июля 2023
Ответ дляБолеИменее
Які почуття у чоловіка до мене? Знаю що йому дуже подобається його напарниця. Вони багато спілкуються. Вона для нього як королева а ми як чужі. Можливо є і інші жінки, не знаю. Дітей любить. А я його дратую. Розлучатись не хоче але так жити не можливо. Хоче бути вільним але не розлучаючись. Чому він не хоче піти? Юлія 26.02.84, Іван 9.05.82. Дякую дуже!
БолеИменее• 21 июля 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Юля, на питання , чи є кохання у Івана до вас: карти кажуть, все в минулому. Нажаль:( Залишились у нього тільки спогади. Зараз переймається другою жінкою, там він підвищує свій адреналін. Він хотів би повернути ту закоханність в вас, але наразі нічого в нього не виходить. В подальшому буде й далі вас знецінювати. Він й так вже втратив власну гідність. Відношення подалі будуть ненадійні. Можливо , наважиться підти з сім’ї- так кажуть карти. Вибачте
Сіґеле-міґеле• 21 июля 2023
Ответ дляБолеИменее
Дякую. Я це розумію. Він піде до неї чи хоче просто бути вільним один? Бо вона теж заміжня.
Сіґеле-міґеле• 21 июля 2023
Ответ дляБолеИменее
І чи є у них близьки стосунки чи він їх тільки планує? Дякую. Бо знаю що навіть знаходитись поряд неї його тішить.
БолеИменее• 21 июля 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
будь ласка:) Якщо наважиться підти, то піде не до неї, а просто в нікуди.
БолеИменее• 21 июля 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ой ні. 100% він до неї не піде. Він спілкується з нею з ентузіазмом, є переписка між ними. Але розвитку там не буде, він знову повторить свої ж помилки. Він спробує налагодити з нею контакт, але нічого в нього не вийде
Сіґеле-міґеле• 21 июля 2023
Ответ дляБолеИменее
Дуже дякую вам! А що означає він втратив гідність свою зі мною? Я його пригнічую? Залишить нас остоточно без допомоги?
БолеИменее• 21 июля 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
будьте здорові:) Ну скажу жаргоном:) - це означає, що він опустився вже нижче плинтусу:) - по відношеннню до вас. Він ще не пішов же:) Але якщо й наважиться, то не залишить без допомоги
Сіґеле-міґеле• 21 июля 2023
Ответ дляБолеИменее
Дякую вам велике. Вона Юля? Його колега вірно? Бо хочу з ним поговорити. Можливо не вона.
БолеИменее• 21 июля 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Будь ласка:) Я цього не можу знати. Вона просто є в його житті
Эт вернячОк• 23 июля 2023
Ответ дляБолеИменее
Доброї ночі.
Чи зможете будь- ласка мені подивитися?
Я не знаю , що зараз відбувається в наших стосунках і який мені вибір прийняти далі в житті.
З чоловіком якісь просто гойдалки в відносинах. Чи потрібна я йому взагалі чи він зі мною через інші причини? Чи можемо ми бути щасливі разом далі?
Жили окремо довгий час, знаю що були відносини. Чи були там серйозні відносини і почуття?
І чому чоловік не хоче зі мною розмовляти на серйозні теми, що стосуються відносин зі мною і відносин в минулому. Мені потрібно знати правду, щоб прийняти рішення. А він уникає розмов, тому прошу допомоги. Я весь час в подавленому стані, тому що не впевнена в ньому.
Буду дуже вдячна за допомогу і поради.
Чи зможете будь- ласка мені подивитися?
Буду дуже вдячна за допомогу і поради.
БолеИменее• 23 июля 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Доброї ночі.
Чи зможете будь- ласка мені подивитися?
Буду дуже вдячна за допомогу і поради.
Чи зможете будь- ласка мені подивитися?
Буду дуже вдячна за допомогу і поради.
Доброго дня вам:) Чому чоловік не хоче з вами розмовляти? - ну тут випадає в минулому доволі важка карта. я так розумію по карті. що чоловік далеко не святий. І можливо, навіть, не в одній жінці справа. Їх було декілька. Зараз він не хоче спілкуваться на ці теми, так як банально, але йому нічого сказати. Ці гойдалки, на жаль, так і будуть у вас, якщо ви не приймете рішення. Чоловіка все влаштовує. Щодо серйозних відносин на стороні- карти аж кричать, але кажуть , що не було серйозних відносин. Та є дещо більше: це якісь форми садо-мазо, про які чоловік не хоче розповідати. Чи потрібні ви йому? - перший раз випали всі карти позитивні. Так, ви йому потрібні. Він боїться вас втратить, і в той же час ідуть вагання . Тут карта каже, що тільки ваша жіноча сила і мудрість зможуть все це налагодити
Эт вернячОк• 23 июля 2023
Ответ дляБолеИменее
Дуже дякую до відповіли.
Так, жінок було декілька. І знаю що з однією були достатньо серйозні стосунки . Єдине що він сказав, що вона хотіла заміж тому розійшлися. Трохи не можу зрозуміти все написане. Були жінки для якихось садо мазок утіх? Йому це потрібно? Трохи шоковане,але думаю що можливо і таке.
Гойдалки будуть в якому сенсі? Мої почуття чи інші жінки ?
Мені потрібні чіткі відповіді стосовно всього. Чи зможу я отримати їх від нього? Я хочу розуміти чому все так і приймати рішення,навіть якщо правда буде погана.
Чи бачите ви чого у нього ідуть вагання? Я не така для нього чи у щось з головою не в порядку і він це розуміє?)
Чи варто продовжувати ці стосунки взагалі? Навіщо такі стосунки, якщо будуть гойдалки і якийсь відхилення у людини.
Він одружуватися не хоче?
Эт вернячОк• 23 июля 2023
Ответ дляБолеИменее
Я чесно не розумію як так нічого сказати. Як таке можливо. Він що не розуміє що будь якій людини потрібні відповіді?
Коли в нього з´явилися такі бажання?
Він хвора людина чи як.
В побуті все нормально у нас.
Коли в нього з´явилися такі бажання?
Він хвора людина чи як.
В побуті все нормально у нас.
Валерія-783f• 25 июля 2023
Ответ дляБолеИменее
Доброго дня! Як з вами зв´язатися?
БолеИменее• 25 июля 2023
Ответ дляВалерія-783f
Доброго дня! Як з вами зв´язатися?
доброго вам дня:) Я вам на пошту зараз напишу