LentochkaV• Изменено 15 июля 2023

Залужний, будемо лупити територію ворога самі

​🪖
Мощний меседж партнерам у західній пресі.
Кажете тихо, то ніззя? Се ніззя

Залужний заявив, що якщо партнери бояться, щоб зброю їхнього виробництва ЗСУ не використовували для ударів по росії, то Україна буде застосовувати свою стільки, скільки необхідно.

«Щоб врятувати свій народ, чому я повинен питати в когось дозволу, що робити на території ворога? Мені чомусь доводиться думати, що мені там нічого не дозволено. Чому? Тому що путін…застосує ядерну зброю? Дітям, які вмирають, байдуже», — сказав головнокомандувач
🗺 «Щойно в мене з’являться засоби, я щось зроблю. Мені начхати — ніхто мене не зупинить», — сказав головнокомандувач Залужний про звільнення Криму.

Генерал пояснив, що Україна наразі сильно залежить від постачання боєприпасів від партнерів, які не встигають задовольняти потреби українських військ

Вашингтон пост https://www.washingtonpost.com/world/2023/07/14/uk...
Татьяна123• 15 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
Так
«Чтобы спасти свой народ, почему я должен спрашивать у кого-то разрешения, что делать на вражеской территории?»
И почему же тогда ничего не делается на вражеской территории?

VitalinkaGL• 15 июля 2023
фантазер..
но его понимаю..
надо же как то моральный дух поддерживать.
lekon-lekon• 15 июля 2023
Ответ дляKrupinkaSs
А ви вважаєте,що вони нам винні?
Як яо забрали, то все добре було, а як від слов до діла про непохитність українських кордонів, то вже вони нічого невинні?
Чашечка кофе• 15 июля 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Каждый суслик в поле - агроном. Это про некоторых советчиц, которые с умным видом рассуждают о том, где когда и что Украина променяла, на полном серьезе думая, что знают лучше Залужного.
Воно ж з телеграм канальчиків та диванів краще видно
автор LentochkaV • 15 июля 2023
Ответ дляТатьяна123
Ви що пропустили?
Поки дрони, Атака Енгельс аеродрому.
Атака білорусі і їх А-50 дорогого.
Ще білгородщина і курську ми артою кожен день, неітесховища. Щебекіно розбито.
Ну ракета наша була в Саки в Криму.
То ж маємо надію, що робимо ще. А захід нам запрети ставить, то ж Залужний і каже їм - ні, чого.
Kira2022• 15 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
Не думаю що Залужний піде, скоріше Буданова готовлять. Тому такий всюди мелькає
А я думаю пойдет. Его не надо готовить, он не марионетка как Буданов. Ну посмотрим как будет, я написала свое виденье.
Metelitsa• 15 июля 2023
Ответ длячир
Согласна, Залужный не Зеля, человек с опытом, с блестящим профильным образованием. Искренне не понимаю почему допустили такой молниеносной захват части нашей территории, кацапы ведь шли по фактически ’проходному двору’. Он же главнокомандующий с июля 2021 года... О возможной войне только ленивый не предупреждал.
Тому що до введення військового стану по всій країні зона відповідальності Залужного обмежувалась площею АТО/ ООС

За решту території відповідав Міністр Оборони

автор LentochkaV • 15 июля 2023
Ответ дляОксана-004e
Ну да - барабаны - ура! Тарифы - наконец-то! Про®бы - ну так не боги горшки обижигают, они учаЦЦа. А кому не нравится - рашистка
Ну на разі тема про інше, зе команди і ці закупи корупціонери дістали до скрежету вже. Але не треба їх тикать в тему кожну, як все пррпало, типу Грім-2 не зроблять бо Дніпровська Ода Києва краде гроші.
А то вигдяда ці меседжі як затичка, все тицяють де попало.
Можна зробити ще тему про барабани і різки, чому ні? Треба писати.
Але це не аргумент в пику Залужному.
Kira2022• 15 июля 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Перед ким і за що Залужному треба реабілітовуватися?
Перед потенциальными избирателями
Olga Zelenyak• 15 июля 2023
Ответ дляKira2022
Перед потенциальными избирателями
А он перед ними как-то провинился?
Татьяна123• 15 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
Ви що пропустили?
Поки дрони, Атака Енгельс аеродрому.
Атака білорусі і їх А-50 дорогого.
Ну ракета наша була в Саки в Криму.
Ну да сильно🤣 разбитое щебенькино это точно успех.
автор LentochkaV • 15 июля 2023
Ответ дляТатьяна123
ідіть покажіть як успех треба.
Olga Zelenyak• 15 июля 2023
Ответ дляТатьяна123
А разбитый крейсер Москва это успех или так чисто поржать?
Чашечка кофе• 15 июля 2023
Ответ дляKira2022
Перед потенциальными избирателями
1. Ви впевнені, що він піде у політику?
2. Ми знаємо коли у нас вибори?
3. І є за що реабілітуватися?
Nat-li• 15 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
Але це не аргумент в пику Залужному.
А как еще из любой темы зраду сделать? Только барабанами и остается
автор LentochkaV • 15 июля 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
А Енгельс
А Новофедорівка аеродром.
А білорусь і А-50 що кошмарив всю зиму вилітами з мігами.
автор LentochkaV • 15 июля 2023
Ответ дляNat-li
Так воно ж недоречне
Наче клікушество - егегей

Так тіпа топлять тему? Тобто і за овочі і барабани винен Залужний?
Побілі Годовнокомандуючого і размазали його за статтю? Чи що це?
Татьяна123• 15 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
ідіть покажіть як успех треба.
Ну у нас вроде как есть главнокомандующий. Который по вашему мнению умнее всех. Вот пусть и показывает. Бомбя щебенькино вместо масквы. Ах прастите маскву тоже бамбили. Даже 2 дрона туда долетели. Это наверное и есть то самое мощное бомбление о котором вы выше писали???🤣🤣
Татьяна123• 15 июля 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Ну если усли учесть что это было 1.5 года назад, и после этого только 2 дрона на маскву успели долететь то наверное большой успех🤣 они нас каждый день бомбят,а мы все крейсер вспоминаем.

Чашечка кофе• 15 июля 2023
Ответ дляТатьяна123
Фігєю з таких умозаключень
Nat-li• 15 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
Так воно ж недоречне
Наче клікушество - егегей

Местные рашаботы никогда особой фантазией не отличались 🙄
Татьяна123• 15 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
А Енгельс
А Новофедорівка аеродром.
Так если у нас есть чем бомбить, тогда еще больше вопросов. Почему это не делают. То, что выше написали это даже не капля в море. За 1.5 года 3 взрыва на раше это ни о чем.
Olga Zelenyak• 15 июля 2023
Ответ дляТатьяна123
Только 2 дрона на Москву полетело?))
Серьезно?
Nat-li• 15 июля 2023
Ответ дляТатьяна123
Они просто без вас и ваших подружок по дивану не разберутся. Срочно нужна помощь, собирайтесь!
Чашечка кофе• 15 июля 2023
Ответ дляТатьяна123
Якщо у вас є реальні ідеї, то можете за допомогою найближчого військкомату стати до лав війська та продемонструвати свої вміння та ідеї. Раптом, вони виявляються геніальними з точки зору військової справи
Татьяна123• 15 июля 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Только 2 дрона на Москву полетело?))
Серьезно?
Я что то пропустила? Вся масковия уже сгорела? Или очередной туалет в щебенькино вы решили учесть?
Olga Zelenyak• 15 июля 2023
Ответ дляТатьяна123
Да, вы много чего пропустили. Не поверите, но Украина тоже, слава Богу, не сгорела.
Татьяна123• 15 июля 2023
Ответ дляNat-li
Уже бегу.
Nat-li• 15 июля 2023
Ответ дляТатьяна123
Уже бегу.
Я и вижу 🤣
Щи только с плиты уберите-закиснут в ваше отсутствие
Татьяна123• 15 июля 2023
Ответ дляNat-li
Я и вижу 🤣
Вы с раши пишите? они как и вы щи полюбляют.