🪖
Мощний меседж партнерам у західній пресі.
Кажете тихо, то ніззя? Се ніззя
Залужний заявив, що якщо партнери бояться, щоб зброю їхнього виробництва ЗСУ не використовували для ударів по росії, то Україна буде застосовувати свою стільки, скільки необхідно.
«Щоб врятувати свій народ, чому я повинен питати в когось дозволу, що робити на території ворога? Мені чомусь доводиться думати, що мені там нічого не дозволено. Чому? Тому що путін…застосує ядерну зброю? Дітям, які вмирають, байдуже», — сказав головнокомандувач
🗺 «Щойно в мене з’являться засоби, я щось зроблю. Мені начхати — ніхто мене не зупинить», — сказав головнокомандувач Залужний про звільнення Криму.
Генерал пояснив, що Україна наразі сильно залежить від постачання боєприпасів від партнерів, які не встигають задовольняти потреби українських військ
Вашингтон пост
Кажете тихо, то ніззя? Се ніззя
Вашингтон пост
Olga Zelenyak• 15 июля 2023
Ответ дляТатьяна123
Уже бегу.
Значит как в анекдоте: сидіть і не 3.14діть.
Оксана-004e• 15 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
Ну на разі тема про інше, зе команди і ці закупи корупціонери дістали до скрежету вже. Але не треба їх тикать в тему кожну, як все пррпало, типу Грім-2 не зроблять бо Дніпровська Ода Києва краде гроші.
А то вигдяда ці меседжі як затичка, все тицяють де попало.
Можна зробити ще тему про барабани і різки, чому ні? Треба писати.
Але це не аргумент в пику Залужному.
Так одно из другого выходит. Больше денег на барабаны, меньше на оборонку и соответственно дольше производство. Повторюсь - надо приложить максимум усилий и средства не распылитель на крадiжки, тогда и толк будет быстрее и эффективней
Татьяна123• 15 июля 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Вот бы вы свои советы применяли. Такой феерический бред выписывать как вы, это треш.
Olga Zelenyak• 15 июля 2023
Ответ дляТатьяна123
В чем именно бред состоит?
В том что сидит какая-то клуша на диване и с умным видом рассуждает о том, в чем она нихрена не понимает?
Татьяна123• 15 июля 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
В чем именно бред состоит?
Удалено администрацией...
Ответ дляТатьяна123
Ну у нас вроде как есть главнокомандующий. Который по вашему мнению умнее всех. Вот пусть и показывает. Бомбя щебенькино вместо масквы. Ах прастите маскву тоже бамбили. Даже 2 дрона туда долетели. Это наверное и есть то самое мощное бомбление о котором вы выше писали???🤣🤣
То ж і він каже, буде чим то й до Москви. Ви за Щебекіно хвилюєтесь? ? Ви розумієте, що за концепцією війну треба перенести на територію ворога, і це роблять, засобами чим можуть. А ось диванні командуючі тільки і вміють пости накручувати на таких форумах.нічого нового.
Тиць пер тиць пер
І все
Тиць пер тиць пер
І все
Olga Zelenyak• 15 июля 2023
Ответ дляТатьяна123
Удалено администрацией...
Похмелиться сходите. Я здесь с 2012 года под одним ником.
Татьяна123• 15 июля 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Удалено администрацией...
Ответ дляОксана-004e
То різні статті
різна допомога.
Різні персоналії.
різна допомога.
Різні персоналії.
Оксана-004e• 15 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
То різні статті
різна допомога.
Різні персоналії.
різна допомога.
Різні персоналії.
Ааа, ну ладно, барабаны так барабаны, раз то другое
SARA Abramovнa• 15 июля 2023
Ответ дляТатьяна123
Удалено администрацией...
Лучшая защита - это нападение, да? 🤣
Ответ дляОксана-004e
У вас є критика Залужного? Чи ви будете крадіїв гуманітарки місяцями тягати по воєнним темам,?
Де ваша тема про корупцію?
Ответ дляksena555
То нехай вб´є спочатку тих, хто причетний до страшної корупції зараз, бо внутрішній ворог страшніший і підліший за зовнішнього...
Залужний? Ого ж
Може має як Джейс бонд 007 розсікать у столиці і містах і вбивати? Так ?
Чому аргументація на статтю Залужного така маячня?
Корупція є, українські гниди, де ваша тема про це?
super_mama• 15 июля 2023
Ответ дляСветлана777
Опять БлаБлаБла?Нечем,нет у нас своего ничего.
Удалено администрацией...
Ответ длячир
Согласна, Залужный не Зеля, человек с опытом, с блестящим профильным образованием. Искренне не понимаю почему допустили такой молниеносной захват части нашей территории, кацапы ведь шли по фактически ’проходному двору’. Он же главнокомандующий с июля 2021 года... О возможной войне только ленивый не предупреждал.
Ермак постарався.Зеля робить,як ермак каже.
Ответ дляsuper_mama
Удалено администрацией...
Чорний ринок є завжди, там і руські і купляють.
І ми не під санкціями, з чого ви взяли, що нам не продають?
Для наших Нептун і грім не треба шукати, є в нас.
Про ’ останнього українця’ оскома як від барабанів вже.
То Залужний і хоче їх лупити в рашці, щоб наші не загинули, читайте всю статтю
Ответ дляLentochkaV
Переклад вашингтон пост
Он жадно читал все, что когда-либо писал военный главнокомандующий России генерал Валерий Герасимов, описывая это как «очень, очень интересное» и сетуя на то, что в последнее время он ничего не публиковал.
«Он враг — враг очень умный», — сказал Залужный. «Умный, а потому хитрый. Он все еще силен. Поэтому вы должны уважать его как такового и искать способы его убить. Потому что это единственный способ победить».
Ну и правильно.
Потому что Залужный - это мудрый и рассудительный человек, а не бабка с лавки, которой главное - обхаять и поулюлюкать, рассказывая, какие враги дебилы. Разумный и осторожный человек наоборот будет относиться к противнику с уважением. Дебильное улюлюканье а-ля манька кимберли пока что играет очень злую шутку.
Ответ дляviika65
им не пробомбить Южмаш. слишком глубоко, хотя, может и перевезли.
Надіюся йде робота.
super_mama• 15 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
ну мы не под санкциями, а что-то Ф16 и Атакамс не видно..... мы же боимся эскалации. так будет и с состовляющими... это все сказки, чтобы потянуть время....и да вроде как раньше все орали, что рашня тупая, воевать не умеет, одежды нет, а теперь Залужный говорит, что враг хитрый.... как-то не логично
super_mama• 15 июля 2023
Ответ дляRuovet
Ну и правильно.
ну раньше мы слышали другое. Мы слышали, как русня тупые и все чмобики, а теперь вот риторика меняется :)
Ответ дляsuper_mama
При чому тут літаки до нашого впк?
Ви статтю прочитали? Чи бац аби що.
Залужний і каже, що будемо лупити всяма засобами, бо літаків довго чекати.
Саме тому.
Ви статтю прочитали? Чи бац аби що.
Саме тому.
Ответ дляsuper_mama
Где не видно? У вас с балкона?🤦♀️
Flower Girl23• 15 июля 2023
Ответ дляСветлана777
100%.((( И при таком раскладе, мы рискуем потерять даже те минимальные поставки западного оружия, которые к нам сейчас идут...
super_mama• 15 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
При чому тут літаки до нашого впк?
Ви статтю прочитали? Чи бац аби що.
Саме тому.
Ви статтю прочитали? Чи бац аби що.
Саме тому.
статью прочитала. всіма засобами це якими? ракетами, які мі зробимо колись, через пару років, а до цього всі повиздихайте. чи аби написати, а плебс знову радіє, що все перемога близько. Наш народ можно вічно обманювати позитивними статтями, навіть 1.5 роки війни нічого не змінили.
Ответ дляsuper_mama
Ніколи такого не казав Залужний. Він казав давно що прочитав всі книжки Герасімова.
Просто може ви читали ті смі і канали, де більше популістьскі статті писали?
Ну типу Подоляк, Данилов? Арестович?
Ну дійсно, є і чмобіки, і вагнер, це мʼясо . Є
Треба ж відрізняти меседжі влади, кому, що.
Думаю трохи і людей треба підтримувати, і казати правду, всьому свій час.
Он я проти розгону з Заес була, бо не скільки пужали світ наші, як наших до усирачки лякали.
Є все, не має чорного і білого.
Ну типу Подоляк, Данилов? Арестович?
Є все, не має чорного і білого.