🪖
Мощний меседж партнерам у західній пресі.
Кажете тихо, то ніззя? Се ніззя
Залужний заявив, що якщо партнери бояться, щоб зброю їхнього виробництва ЗСУ не використовували для ударів по росії, то Україна буде застосовувати свою стільки, скільки необхідно.
«Щоб врятувати свій народ, чому я повинен питати в когось дозволу, що робити на території ворога? Мені чомусь доводиться думати, що мені там нічого не дозволено. Чому? Тому що путін…застосує ядерну зброю? Дітям, які вмирають, байдуже», — сказав головнокомандувач
🗺 «Щойно в мене з’являться засоби, я щось зроблю. Мені начхати — ніхто мене не зупинить», — сказав головнокомандувач Залужний про звільнення Криму.
Генерал пояснив, що Україна наразі сильно залежить від постачання боєприпасів від партнерів, які не встигають задовольняти потреби українських військ
Вашингтон пост
Кажете тихо, то ніззя? Се ніззя
Вашингтон пост
Ответ дляKrupinkaSs
Ви слухаєте солов´йова ,тому знаєте все ,що він каже?
Саме тому ,що вони вважають, що винні ,нам дають застарілу зброю,часів ссср,за яку ми ще й гроші винні ?
Зброї достатньо?
А де обіцяний лендліз?
Вони знають,що це лише наша війна,а їм нічого не загрожує,тому і відношення саме таке.
Зброї достатньо?
А де обіцяний лендліз?
Чому стара? У нас повно новітньої зброї, що на 90% фінансується іншими країнами. Від польських крабів, до чешськтх зюгана, до цезарс Франції, іріс, леопарди Німеччини, Сноу Шадов і інше Британія, Насамс нідерланди, куча, і це без Сша
А у вас в тексті руські наративи
Без підьримки заходу - нашої армії не було, а населення було в зубожінні, бо все йде в млд дол і евро з Заходу.
Ленд лінз , уже пояснили, це не список, це механізм підпису Президента і конгресу,
Сша дає списки кожні 2 неділі.
А у вас в тексті руські наративи
Сша дає списки кожні 2 неділі.
Ответ дляShaan
так и что там аж такого, от чего вы в восторге? Ни о чем: как только у меня что-то будет, я что-то сделаю. Ну ты серьезно? Какой-то цирк, прямо не ожидала от него.
Наступною заявою буде: поки свого ще нема, то вхерачимо тим, що ви нам дали , бо як кажуть сосєді ´какая разніца’)))
Ответ дляСветлана777
Вы внимательно читали? ’Щойно в мене з’являться засоби...’
Нет у нас ничего.....
Хто знає, що в нас є, а чого немає, пересічним точно не докладають.
Он рашисти через сірі схеми закуповують різні деталі, які потім знаходять в ракетах, що нещодавно прилітали.
Вважаєте, що наші не можуть купувати зброю через треті руки?
KrupinkaSs• 15 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
А у вас в тексті руські наративи
Сша дає списки кожні 2 неділі.
А у вас в тексті руські наративи
Сша дає списки кожні 2 неділі.
Всьо ,ви мене заспокоїли.
Може ще заспокоєте чоловіків,якіх зараз відловлюють ТЦК.А то вони щось не дуже добровільно йдуть,і навіть те що в нас є стількі новітньої зброї ,не додає їм ентузіазму.
Ответ дляKrupinkaSs
Всьо ,ви мене заспокоїли.
До чого тут мобілізація?
Ви ж стверджували що зброя радянська. То вже новітня?
Я про червоне, ви про кругле.
Ответ дляPeres Lal
Опять желаемое за действительное? Трейлеры контранступления 4 месяца смотрели, с каждодневными отчетами кто и сколько чего нам дал, где и кого натренировали. Теперь вот собственное дальнобойное оружие анонсируют. А действий нет. Конкретные действия есть на выделение бабла на музей голодомора, барабаны-конструкторы-овощерезки-сковородки-рации для убежища, это мы видим. Давайте говорить о вкусе того, что ели. Обещания то такое, в Крыму мы уже летом все скупались и на концерт Тополи сходили.
Действий нет, экшена не хватает?? Ну так вперёд, на минные поля и всё будет
Оксана-004e• 15 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
Гарні новини
Автор, какая у вас цель? Вы тут с марта 23. Рассказать как у нас все зашибись? Целт таких ботов?
Оксана-004e• 15 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
Недороблена на 80%, дальні є
І трохи сау, пво
Типу Вільха, Богдана. Треба розвивати своє, мати удочку, а не рибку з заходу.
І трохи сау, пво
Вам доложили о степени готовности своих ракет? Вау
Ну и чем будет « лупить « . Заводы за 30 лет построены ?? Или ракеты все не отдали которые летят на нас.
В Киеве бесконечно разрушаются квартиры .. в Москве ??? Не слышала .. все хорошо у них .. патриаршие пруды стоят 🤷♀️… вот там грюкнуть как нас .. тогда б завыли сразу « нет войне «.
svetlapanna• 15 июля 2023
Ответ длячир
Согласна, Залужный не Зеля, человек с опытом, с блестящим профильным образованием. Искренне не понимаю почему допустили такой молниеносной захват части нашей территории, кацапы ведь шли по фактически ’проходному двору’. Он же главнокомандующий с июля 2021 года... О возможной войне только ленивый не предупреждал.
Я думаю, тут дело в тех, кто приближен к зе. Которые слили
svetlapanna• 15 июля 2023
Ответ дляОксана-004e
Ну вот вместо барабанов и овощерезок я бы пустила деньги на производство этих ракет. Но все видят в этом зраду и всепропало и матрешек. Но мнение мое не меняется - надо приложить максимум для производства наших чудесных ракет, вместо дурных закупок яхт, вилл, барабанов и брусчатки.
Еще асфальт забы ли.Сейчас у нас на госсубвенции кладут асфальт и меняют водопровод , нардер Гончаренко писал. Я в шоке просто.
svetlapanna• 15 июля 2023
Ответ дляKorsika999
Та понятно, здесь надо хвалить все действия властей. Абсолютно все. Иначе рашистка.
Настя еще не появлялась в теме? Шо такое? ))))
Я в прошлый раз нарвалась
Ответ дляОксана-004e
Так можете почитати. Є багато у смі інфи, і на 2019р - і 21.. а у вас лічно інформація вселенной що того не ма? з космосу?
Ответ дляОксана-004e
Общаюсь
А у вас ціль? Чого свербить моя тема? Бо барабани до Залужного не привʼязати? То пішли на особисте?
І все не так.
Не ма чим крити Валерія.
Ответ дляsvetlapanna
Асфальт то теж Залужний? Коли тільки встигає
Ответ дляmar minor
Ми не виродки по Москві, ми чекаємо, щоб воєнні обʼєкти, Залужний і не каже що буде бомбити цівільних, різницю бачите.
svetlapanna• 15 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
Нет, не он..
Вы не поняли.
Если бы у нас деньги из бюждета давали на оборонку, а не на асфальт.А Залужного трогать не надо, это Герой и любовь всего народа.
Вы не поняли.
Ответ дляsvetlapanna
Нет, не он..
Вы не поняли.
Аа
Так. Те ж вважаю, що оборонку і підготовку просрали, на жаль(
Тут дописами про корупцію дорікали Залужному. Щоб сбити тему в те русло
svetlapanna• 15 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
Аа
Ой, не трожте мою мозоль )))
Якби не народ, то вже б Залужного поміняли на якогось квартильного..
Ви про Генерала МАрченко чули ж,напевне?
Ответ дляKrupinkaSs
Зброї достатньо?
А де обіцяний лендліз?
Зброї достатньо?
А де обіцяний лендліз?
Лендліз там, де треба.
А соловйова-скабєєву-симоняншу тут часто цитують і стібуться з них, тому звісно знаю їхню риторику і вона тааак сильно з вашою збігається...
Всі всепропальщики можуть йти в теми біженство, куда дітей. Є де вилити своє.
Чи трястись за компанію в нападенії Вагнера.
Тут тема про статтю Залужного.
Ответ дляsvetlapanna
Ой, не трожте мою мозоль )))
Марченко красавчик! Гарного йому здоровʼя!
svetlapanna• 15 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
І многая літа.Перед цією людиною я низько вклоняюсь, він не зробив з мого міста другий Маріполь..
Якщо буде час. то передивіться його інтерв´ю Мосейчук, дуже змістовне.
Я і без цього знала, що його звинувати у корупції, але коли дізналася як саме..гидко.. і в результаті фронт без броніків .
Це наша місцева любов теж народа, красава!!
svetlapanna• 15 июля 2023
Ответ дляNat-li
Нардеп гончаренко сам давно тырить перестал? Прям как быстро эта проститутка переквалифицировалась в патриота)
Этого я не знаю.Я пишу то. что прочла на его канале, выписка из сессии городского совета
Ответ дляmar minor
Да мне чхать на ту Москву , как и им на нас .. вот честно
Їм на нас -ні, вони нас бомблять
Mira29-c3c3• 15 июля 2023
Ответ дляОленёнок
В где вы были до 22? Когда сокращали расходы на армию, останавливали производство оружия, разминировали Чонгар? Что-то я не помню массовых митингов и демонстраций по этому поводу. Зато теперь сколько предъяв… типичная советчица. Да что там - типичный гражданин, который не понимает, что то, что происходит сегодня, наша слабость, отсутствие оружия, бомбоубежищ и прочее - это в том числе и следствие нашего выбора и гражданской позиции. Ох, как же прав был Черчиль, говоря о демократии.
Вам