LentochkaV• Изменено 15 июля 2023

Залужний, будемо лупити територію ворога самі

​🪖
Мощний меседж партнерам у західній пресі.
Кажете тихо, то ніззя? Се ніззя

Залужний заявив, що якщо партнери бояться, щоб зброю їхнього виробництва ЗСУ не використовували для ударів по росії, то Україна буде застосовувати свою стільки, скільки необхідно.

«Щоб врятувати свій народ, чому я повинен питати в когось дозволу, що робити на території ворога? Мені чомусь доводиться думати, що мені там нічого не дозволено. Чому? Тому що путін…застосує ядерну зброю? Дітям, які вмирають, байдуже», — сказав головнокомандувач
🗺 «Щойно в мене з’являться засоби, я щось зроблю. Мені начхати — ніхто мене не зупинить», — сказав головнокомандувач Залужний про звільнення Криму.

Генерал пояснив, що Україна наразі сильно залежить від постачання боєприпасів від партнерів, які не встигають задовольняти потреби українських військ

Вашингтон пост https://www.washingtonpost.com/world/2023/07/14/uk...
svetlapanna• 15 июля 2023
Ответ дляNat-li
Так поинтересуйтесь. Реально не самый лучший персонаж для цитирований.
То, что в Одессе кладут асфальт за субвенции госбюджета, я это и так знаю. То, что асфальтируют дороги в войну, это я и так вижу и знаю.
Информацию проверила. она в открытом доступе.
Узнала только от него.А остальное мне неинтересно, мне хватает того, что я вижу
И да. Гончаренко последний в этой цепочке. А то, что государственные деньги пилят на ремонты за хорошие откаты это факт.
Не узнала бы от Гончаренко. узнала бы от другого. Факт есть факт.

Шеллар• 15 июля 2023
Ответ дляlekon-lekon
Просто він готує західне суспільство до сприйняття рабсії як не святої ядерної корови, а як колоса на глиняних ногах, що він піде і немає чого боятися. Норм стаття. Захід як буденність сприймає, що щодня гине мінімум 10-50 цивільних, пофіг на руйнування підприємств і економіки, тож треба діяти, на своїй території ми цю гниду не подолаємо...було б чим.
.
Було б чим, згідна з Вами.
Але на дрони збирає населення, а влада пилить кошти на музей, телемарафон, барабани...
svetlapanna• 15 июля 2023
Ответ дляОленёнок
В где вы были до 22? Когда сокращали расходы на армию, останавливали производство оружия, разминировали Чонгар? Что-то я не помню массовых митингов и демонстраций по этому поводу. Зато теперь сколько предъяв… типичная советчица. Да что там - типичный гражданин, который не понимает, что то, что происходит сегодня, наша слабость, отсутствие оружия, бомбоубежищ и прочее - это в том числе и следствие нашего выбора и гражданской позиции. Ох, как же прав был Черчиль, говоря о демократии.
А ковидную тысячу как ждали, ох..бегом бежали вакцинироваться..
svetlapanna• 15 июля 2023
Ответ дляШеллар
Було б чим, згідна з Вами.
неначасі, вишо ))))))
Nat-li• 15 июля 2023
Ответ дляsvetlapanna
Просто смешно, когда от фактах коррупции пишет вот такой персонаж-дартаньян 🤣

Это из последнего..
Родственников нардепа Алексея Гончаренко поймали на рейдерстве и коррупции.

СБУ вручила подозрение Лесе и Николаю Деревянко. Первая – троюродная сестра Гончаренко, а ее муж Николай – депутат Одесского облсовета от партии «ЕС»

Родственники нардепа пытались прокрутить схему по присвоению почти 300 гектаров «жирной» прибрежной земли в Затоке (собственность АО «Укрпочта») на Одесщине и более 129 миллионов гривен государственных средств.

Но что-то пошло не так. Территория и здания на черноморском побережье возвращены в собственность государства, на земельные участки наложен арест, а «схематозники» взяты под стражу.
svetlapanna• 15 июля 2023
Ответ дляNat-li

Это из последнего..

Я это читала. знаю)
Но Гончаренко сейчас не у корыта, многих он откровенно раздражает.
Это все понятно.
У корыта слуги, пилят и пилят..Ведь речь о том, что пока Украине выделяют миллионы помощи, у нас нет ни своего производства ракет, ни обороны нормальной, на дроны собираемся всем миром, а толку нет, и пока мы молимся. чтоб по нам не прилетело, наши чинуши пилят везде на барабанах, покупают виллы в Марбелле. и тырят помощь для ВСУ..
4мама• 15 июля 2023
Ответ дляKrupinkaSs
А ви вважаєте,що вони нам винні?
А ви вважаєте, що ні?

KrupinkaSs• 15 июля 2023
Ответ для4мама
А ви вважаєте, що ні?
Я вважаю,що усі ці високопарні фрази про то що нам хтось щось винен,і весь світ з Україною то є для незрілих та наївних громадян.Для політиків наша війна,це вирішення своїх інтересів та just business,для громадян інших країн,це війна яка йде десь далеко,є поганий путін і бідні українці ,і нікого це не переймає,головне що не в них.
4мама• 15 июля 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Тобто Британія та США на одному рівні честі разом з рашкою, так?
Для них також Будапештський меморандум - папірець яким підтерлися?
Тоді так - ніхто нікому нічого не винен. Тоді і ми нічого не винні.
4мама• 15 июля 2023
Ответ дляsvetlapanna
Я это читала. знаю)
Это все понятно.
Тут не у слугах лише справа. Варто чесно та відверто визнати, що в нас кожет третій - гімно. Який тільки спить і бачить як набити свої кишені наплювавши на все. В нас у міста та області Свободівці у керма. Крадуть так, що аж гай гуде.
KrupinkaSs• 15 июля 2023
Ответ для4мама
Так,для мене і Бритіш і Америка не кращі за рашку. Вони вирішуть свої інтереси за допомогою інших країн вже не перше століття.І я не думаю,що їх сильно переймає доля нашої країни особливо нашого народу,ми лише клітинка на шахматній дошці,ізараз вирішується яка фігура,чорна чи біла там буде стояти.
4мама• 15 июля 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Але юридично, морально і тд і тп - ВОНИ НАМ ВИННІ. Крапка.
І те, як вони себе поводять - особисто я ніколи не пробачу. Вони для мене також нічим не кращі від рашки.
Renesmeе 16• 15 июля 2023
Ответ дляKrupinkaSs
А ми збиралися беспілотніком поцілити у Курську АЕС?А що будем робити коли у відповідь полетять кінжали у Ровеньську або Хмельницьку АЕС?
Не Ровеньську а Рівненську
svetlapanna• 15 июля 2023
Ответ для4мама
Згодна з Вами.
Я теж бачу і чую, що робиться в моєму місті, це мільонне місто..
Асфальт кладуть, замість побудувати украиття.
В нас вдопровідні мережі ще в 90 привласнила приватна фірма, прибуток собі, а мережі ремонтує місто.Відкат на відкаті. Вся земля біля моря продана
svetlapanna• 15 июля 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Як ви праві
автор LentochkaV • 15 июля 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Брити і Сша наші міста не бомоять, не гвалтують, не вбивають дітей, не топлять людей, це 21 сторіччя, а не ті далекі часи. Де всі імперії в крові.
автор LentochkaV • 15 июля 2023
Ответ для4мама
Не винні
По будапешському , там написано-
- сша і бріти мають докласти зусиль в Оон
А оон ! Там немає гарантувати воєнку, захист
То ми думали, що думали.
Нас ’кинули’
KrupinkaSs• 15 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
Вам треба ширше дивитись на світ,Україна це не цент миру,не все крутиться навколо неї.Завдяки прецендентам,які створили Америка та Британія,рашка вирішила,що вона не чим не гірша,і їй теж можна так робити.
автор LentochkaV • 15 июля 2023
Ответ для4мама
Пункт 4
Российская Федерация, Соединенное Королевство Великобритании и Северной Ирландии и Соединенные Штаты Америки подтверждают свое обязательство добиваться незамедлительных действий Совета Безопасности ООН по оказанию помощи Украине как государству-участнику Договора о нераспространении ядерного оружия, не обладающему ядерным оружием, в случае если Украина станет жертвой акта агрессии или объектом угрозы агрессии с применением ядерного оружия.

в Оон
Те що рашка пидарашка понятно
Але ось їх пункти

автор LentochkaV • 15 июля 2023
Ответ дляKrupinkaSs
До чого це ви? Так
Україна не центр, і сама все просрала. Будапештський меморандум то папірець
Якщо на нас нападуть, то має гарант піти в Оон. Наша влада таке підписала.
Нас дурили

Але не злодії зараз Сша та Англія
автор LentochkaV • 15 июля 2023
Меморандум і цей п4
jannjann77• 15 июля 2023
Ответ дляСветлана777
Опять БлаБлаБла?Нечем,нет у нас своего ничего.
-Петро, дивися - на дворі темно, як в жопі.
-І все то ви, Василь Іванович, знаєте, і всюди то ви були
KrupinkaSs• 15 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
До чого це ви? Так
Нас дурили

Але не злодії зараз Сша та Англія
Так,не злодії.
А скажіть,будь ласка,який інтерес у США і Британії в Україні.Чому вони нам допомагають,по доброті душевній?
Вони могли б просто сказати,розбирайтесь самі,це ваші проблеми.
автор LentochkaV • 15 июля 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Так,не злодії.
Безпека в регіоні.
Знекровлення автократій, зменшення загрози автократії союзу рашки і китаю.
Чому помогали Кореї? Не віддали південь під диктатури.

Не принижуйте злочин рашки. Тут не має варіантів- вони нелюди.
А те, що інтереси України і Заходу співпали в цій гілці історії, то й добре
KrupinkaSs• 15 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
Безпека в регіоні.

Знекровлення ціною нашої країни
автор LentochkaV • 15 июля 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Знекровлення ціною нашої країни
По вашому не давати нам зброю? Так?
Не утримувати нас?

Це вже було, нас вони кинули в 1917/18. Потім був голодомор, репресії. Гірше набагато.
Не причина - знекровлення, не підміняти треба, причина -напад рашки, ніхто б нікого не кровив и ми б не кровили. Якби кремль не почав війну.
Ви вже який допис , бажаючи адвокотувати рашку, ставите наших теперішніх союзників з нею на 1 полицю, тут Тонка грань руських методичок, ( мов, не тільки рашка гавно, а всі, то ж рашка винуждена) як не в двері, то у вікно. Лізе риторика.
Так не буде. Ніякому заходу не впиралося тратити млд на Україну. Кормити наш бюджет, наших біженців, і давати зброю, їм було добре в сталому мирі. Це рашка вирішила так, спочатку була рашка, ніхто там путіним не керував, щоб він таке утнув, воно ше Меркель базікало що України не существует.
Не притягуйте, це вже смішно.
Не відбиліти вам рашку, різними заходами і так і сяк.
Соната любви• 15 июля 2023
предвыборная кампания, лозунги.

или будут партию под его имя создавать или может готовят на роль президента.
Соната любви• 15 июля 2023
Ответ дляKrupinkaSs
Всьо ,ви мене заспокоїли.
Може ще заспокоєте чоловіків,якіх зараз відловлюють ТЦК.А то вони щось не дуже добровільно йдуть,і навіть те що в нас є стількі новітньої зброї ,не додає їм ентузіазму.
вчера в Днепре очень всех успокоили, особенно мужчин.

4мама• 15 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
До чого це ви? Так
Нас дурили

Але не злодії зараз Сша та Англія
Не злодії. А байдужі спостерігачі. Яки оманою нас роззброїли і стурбовано спостерігають як ми стікаємо кров’ю від рук осатанілого виродка.
Скільки б життів було врятовано якби вони нам одразу надали необхідну кількість засобів ППО та необхідну зброю.
Соната любви• 15 июля 2023
Ответ дляsvetlapanna
Нет, не он..
Вы не поняли.
Если бы у нас деньги из бюждета давали на оборонку, а не на асфальт.А Залужного трогать не надо, это Герой и любовь всего народа.
да, герой и любимчик

Залужний прокоментував скандал в Міноборони і заступився за Резнікова
Головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний закликав ретельно перевірити звинувачення в корупції на адресу Міноборони і порадив не перекладати відповідальність підлеглих на керівника