Мао_Мяо• 15 июля 2023
Потрібна порада? Який колір вибрати?
Результат:
вже голосів:
60 (71.43%)
24 (28.57%)
Помогалочка• 15 июля 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
Вони жахливі
Питання полягає не в тому )
Вам дуже гарно в синьому
Попельшка• 15 июля 2023
Синій. В мене такий з брюками. На сезон вистачило, потім катишки по всьому…
Нога на ногу• 15 июля 2023
А нет варианта ничего не покупать? Такое оно никакое... Простите, автор.
Вишневий цвіт• 15 июля 2023
Мені більше подобається синій (рожевий не подобається взагалі), але рожевий вам більше пасує до обличчя! Ото я вам допомогла :)))
А якщо чесно, я б не брала ні тей, ні інший - не вражають. Може пошукайте ще щось краще :)
Небоброїдка• 15 июля 2023
Ответ дляВишневий цвіт
Вот точнее не опишешь)
Розовый подходит автору, но синий лучше, а так оба костюма какашки.
Крем для арбуза• 15 июля 2023
Я бы такое не брала в любых цветах. Вид как малоимущей девушки на фото в них. Ищите модное.
Добро с Кулаками• 15 июля 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
Вони жахливі
Ну куда б ещё свой яд вылили б🤦♀️