Life is Beautiful• 15 июля 2023

Ставлення до тварин

Добре ставлення до тварин - обов´язкова якість хорошої людини?

Людина, яка може образити безпритульну кішку, - яка? Якщо з людьми вона буває ввічлива, але тварин не любить дуже, вони їй заважають та дратують.
_Alekssandra_• 15 июля 2023
Ответ дляLife is Beautiful
В мене є кішки дома, вони не пахнуть, якщо чистити лотки своєчасно. З вулиці подібрані, але ручні.
Ну Вы сравнили. У меня тоже кот, запаха нет.
А когда табун кошек испражняется в подвале, то смердит сильно и ужасно.

автор Life is Beautiful • 15 июля 2023
Ответ для_Alekssandra_
Я боюсь собак. И не без повода. Вариант прикормки собак в подъезде, под подъездом меня не устроит. Обижать не буду, буду требовать этого от соответствующих служб. Жек чудесно выселил собаку из моего коридора.
Кошки. Кошек люблю, кормлю иногда, но они и под моей дверью не ср...т и не бросаются.
Єдиний випадок, коли на мене кинулась собака, - вівчарка без поводка. Хозя´їн потім прибіг, вона була не вулична.
Вуличні на ринку всі спокійні, мене не лякають. Майже всі стерилізовані, з кліпсою.
alisha12• 15 июля 2023
Мабуть я зла людина, але не розумію годування зграй біля житлових будинків. Якщо люди хочуть годувати, хай облаштовують їм місця ьа прибирають за ними.
Мэри Лин• 15 июля 2023
Можно просто игнорить, а если ногами пихать, то это уже плохо, я таких людей не уважаю
_Alekssandra_• 15 июля 2023
Автор, это я так в детстве болела, долго была дома одна и голубей на балкон приманила. Много
Мне казалось, что я добрая очень, а родители и соседи снизу злые, черствые люди.
автор Life is Beautiful • 15 июля 2023
Ответ для_Alekssandra_
Що з ними робити, окрім стерилізації, пропонуєте?
Чик• 15 июля 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Годувать помиями не треба, треба кормом. Стерилізувати треба.
Але якщо в мене є їжа, я дам її голодної тварині. Ношу у сумочці корм, даю тваринам, якіх зустріну.
То тема для того, щоб вас хтось похвалив?
_Alekssandra_• 15 июля 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Кошки пусть уж бегают. С собаками не знаю. Думать даже не хочу об этом. У меня у бабушки в селе прибивались дважды. Кормила, купала, искала хозяев.
Color never seen before• 15 июля 2023
Одно не исключает другого. Допускаю что кто-то просто может не любить или бояться животных, а может они ему вредят (например шкодят на участке). В то же время знаю людей, которые очень добры к животным и при этом злы и подлы к людям. Все индивидуально

автор Life is Beautiful • 15 июля 2023
Ответ дляЧик
Ні, для того, щоб інші люди робили також.
tarveldy• 15 июля 2023
Так, обов´язково. Але любов до тварин не дорівнює що у людини безліч безхатьків вдома і вона працює на притулки, це може бути людина яка не має домашніх улюбленців і не планує навіть
Чик• 15 июля 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Щоб збільшувати популяцію бездомних тварин? Якщо ви така супер добра, то використайте кошти на стерилізацію цих тварин, навіть на одну чи дві, це буде кращий внесок. Та й зміна виду харчування не несе користі тваринам, то лише ви для себе робите - ’яка я гарна людина, я тварин підгодовую’. Але виникає постання, чому у вас виникла потреба довести собі, що ви гарна і добра людина? Навряд чи ви носите півкіло корму кожного дня, а випадкова жменька корму це не нагодувати, а можливо і нашкодити травній системі кішки, яка адаптована до іншого харчування.
tarveldy• 15 июля 2023
Годування під під´їздом, то не про доброту, а про тішення свого самолюбовання
Пояснювати не беруся, бо тут треба пояснювати психологію і фізіологію тварин а мені впадало
ПС: в нас сусідка підгодовувала тварин кістками, як ви думаєте воно добра?
автор Life is Beautiful • 15 июля 2023
Ответ дляЧик
Кішки домашні тварини, вони загинуть, якщо не підгодовувати.
І я стерилізовала за свої кошти.
Захвату суспільства цим не відчуваю, іноді буває агресія даже.
Я нічого нікому не дозвожу, що я якась гарна. Просто жалію тварин.
автор Life is Beautiful • 15 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Кістками не можно, вона не розумна.
Де годувати, якщо кішки живуть у дворі?
_Alekssandra_• 15 июля 2023
Ответ дляLife is Beautiful
І я стерилізовала за свої кошти.
Я наблюдаю как девушка с большой сумкой приходит, раскладывает тарелочки, выкладывает кошкам еду и ждёт пока они съедят. Агрессии к ней не видела. Она когда появляется, эти кошки со всех щелей вылазят и идут за ней. Аж жутко.
Признаюсь, я кормила тоже, когда длинные ком.часы были. Бросала им еду с балкона, но у меня 2й этаж и своя публика кошек была.
tarveldy• 15 июля 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Кістками не можно, вона не розумна.
Де годувати, якщо кішки живуть у дворі?
Вона так не думає і продовжує годувати далі
Lyucia2• 15 июля 2023
Я не ображаю тварин, але й хорошою людиною себе не вважаю. Тому навряд чи для мене ставлення до тварин є ознакою якостей людини. Але якщо людина погано ставиться до тварин (не в плані не любить, а саме ображає), то вона й до людей не може ставитись добре.
автор Life is Beautiful • 15 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Від кісток може статись закупорка кішок. Краще каша на бульйоні, якщо на корм нема грошей.

tarveldy• 15 июля 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Людина просто утилізує відходи їжі, мені не треба пояснювати, я маю собаку і вкурсі харчування
Alve• 15 июля 2023
Ответ дляLife is Beautiful
Кістками не можно, вона не розумна.
Де годувати, якщо кішки живуть у дворі?
Сосед каждый вечер выходит кормить кошек. Делает это на пустыре за домом. Они резво за ним скачут из подвала . И кошки счастливы и соседи
автор Life is Beautiful • 15 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Крім доброго ставлення треба ще і розум мати. Щоб не нашкодити замість доброї справи.
Якщо бачу кістки у місті, де кішки, викидаю кістки.