Life is Beautiful• 15 июля 2023

Яке майбутнє у дітей в Україні?

Якщо це хлопці. Питання для тих, кто залишився з дітьми. Є відчуття тривоги в мене.
P. Halliwell• 15 июля 2023
Ответ дляAteya
Я боюсь вы не понимаете, о чем говорите, так как просто ’землей’ никто не откупиться, если договориться с рашкой на их позициях, то это оккупация всей Украины. И мальчики, за которых вы переживаете, погибнут точно также, только уже не в борьбе за Украину и свободу людей, а где-нибудь в Молдове или Польше, куда росия их пошлет на войну под своим флагом, как они делают с мобилизованными украинцами с востока. Кто откажется - просто убьют, кого-то куда-то вывезут, про женщин вообще молчу, детей уже и так украли сотнями. А свободны квартиры и дома заселять какими-то тагонрожцами и краснодарцами. Так что никакой просто земли не будет взамен на конец войны.
России на фиг не сдалась Польша, у нее давнишние, аккрат с самого распада Союза, планы на Украину были. И понимающие люди знали, что война будет рано или поздно
Northface• 15 июля 2023
Ответ дляStar39
Удалено администрацией...
Интересно
Решка7777• 15 июля 2023
Ответ дляpeterman
Бедные наши мужчины
там именнно мальчуковые ..темы, реставрация ретроавтомобилей, муж болел... сейчас как отрубило. Сын в Литве , там бесплатно получилось + стипендия+ подрабатывает
Inno4ka-ya• 15 июля 2023
Ответ дляtasikkk
угу, все так погано, так погано що цьогоріч здающих НМТ було на 97 тис!!!! більше , ніж минулого року, це вони от нех@й що робити зганяли здали НМТ, а не щоб вступати в ЗВО
Мой сын тоже сдал, но в Украине поступать и не планировали
Ateya• 15 июля 2023
Ответ дляP. Halliwell
Ну пусть не Польша, это больше для красного словца...есть другие страны союза, которые можно вернуть. Выйдет с одной страной, рано или поздно захочется еще одну. Я не помню, чтобы хоть один диктатор в истории остановился на чем-то одном и не хотел больше.
appareils• 15 июля 2023
Ответ дляHelenny
У дітей буде краще майбутнє.
Зараз звичайне безтурботне дитинство. Син днями з хлопцями в футбол грає, на озеро сходили.
Тільки-но з Карпат повернулись, також різноманітно цікаво відпочили.
Так, переживаємо, звісно, за майбутнє, але життя на паузу не ставимо. Віримо в ЗСУ♥️🇺🇦
Я дуже рада за вас. А біля нас на днях вночі дрон вночі збили, квартира на п´ятому поверсі згоріла, а хазяїва в Німеччині
LenakaBro• 15 июля 2023
Чесно, засмучена, що так багато людей не вірить в нашу країну. У мене двоє дітей, ми залишались весь час тут. Поступати за кордоном не плануємо. Вивчаться тут, можливо потім, як самі захочуть, то поїдуть де інде працювати та жити. Але поки що вони на це на налаштовані.
Contento• 15 июля 2023
Честно, я не знаю какое будет будущее и у детей и у их родителей в Украине. Всегда хочется верить в лучшее, но берут сомнения. Послевоенное время, много разрушенных городов и посёлков, экономика дышит на ладан. Ну вот какое хорошее будущее может быть в таких условиях ?
Ateya• 15 июля 2023
Опишу свої власні відчуття... я люблю свій рідний дім, до держави в мене багато питань, але от рідне місто, скільки б не їздила, не подорожувала, все одно вдома якось тепліше. І от знаєте, я довго думала, чому маючи можливість поїхати вже з пропозицією роботи на хорошу оплату, зі знанням двох іноземних мов, я досі жодного разу з початку війни нікуди не виїзжала, навіть коли виїхала більша частина мого міста. Чи то страх невідомого, чи то через близьких, які тут, чи ще щось...і кожного разу в мене якесь дивне відчуття, що ну от я хочу бути тут, але ж розумієте, в той самий час, я хочу щоб тут було інакше! Щоб багато речей змінилося на краще, бо є зовнішній ворог - і це все тяжко, але, якби в нас був один вектор суспільства, аби не крали, аби не обманювали, не плювали деякі особосистоті на всіх інших, аби ти розумів, що ми всі разом боремося за щось, що всі цінують і будуть розвивати, берегти, я впевнена, і у мене і у багатьох інших людей, навіть попри війну. був би зовсім інший настрій на майбутнє... а оскільки всередині так само відбувається якийсь треш, ти донатиш - інший краде мільйони, ти намагаєшься дбати якось про екологію - там знов хтось підпалив стихійну звалку і так в усьому.., то і є відчуття, що переможемо, багато ресурсів, життя, часу віддамо, а чи не буде це все спущено вибачьте мене в унітаз? І ніхто цього не знає... надія є, але скільки раз цю надію вже обламували на корню в нашій державі. Ось що страшно, ось що особисто мене кожного разу змушує думати..що а може ризикнути, і все одно поки що не наважуюсь, бо щось тримає, і сама не знаю, добре це чи погано.
tanya_217• 15 июля 2023
Ответ дляЕкатерина27
На найближчі 5-7 років ніякого
Потім буде ще гірше.
LenakaBro• 15 июля 2023
Ответ дляtanya_217
Потім буде ще гірше.
Чому гірше?
tanya_217• 15 июля 2023
Ответ дляалергирина
От в мене така дилема. Зараз за кордоном, не легко від слова зовсім. Хочеться до комфорту який створювався роками, до мами хворої. В мене 2 хлопців. В Україні може прилаштуватись тільки із зв´язками. Тут можна працювати і жити нормальним життям. Ще дітям не подобалась ніколи укр школа тут в захваті. Менший просить не здавати в укр школу, просить дати вивчитися тут, їм комфортно і ставлення хороше. Капець якийсь, шо робити, незнаю
Радіти, що вирвалися і триматися зубами.
I_dyshka• 15 июля 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
Планирую уезжать с сыном, так как не вижу ни конца ни края. Мой муж на войне, с меня хватит. Предполагаю, что будет куча дизлайков, тут правду не любят
Вы еще не пробовали выезжать?
svitirok• 15 июля 2023
Ответ дляAteya
Ви одна з 73%? По моїм спостереженням вони завивають найголосніше
Helena_Elaine• 15 июля 2023
Ответ дляалергирина
А в якій Ви країні?
vikaS• 15 июля 2023
Ответ дляWendy Rhoades
у 30% тех, кто непосредственно столкнулся с угрозой жизни, то есть 70% тех кто побывал в аду (образно) не будут иметь симптомов ПТСР.
Не 30% всего населения Украины.

Война не проходит бесследно, но если спекулировать на тему ПТСР, тогда давайте обсуждать и посттравматический рост. Это тоже крайность (редкость) но со знаком плюс.
Сейчас 100% населения Украины проживает травматические события.
Кстати, женщины вдвое чаще болеют посттравматическим стрессовым расстройством, чем мужчины.
Мы ещё не знаем ,как много ПТСР и других психических расстройств будет у гражданских.
У тех ,кто был оккупации, у кого разрушено жилье, кто видел смерть совсем рядом .
Если война закончится скоро, тогда можно предположить, что распространенность ПТСР не будет чрезмерно высокой.

Но конца этому всему не видно...
Мы приняли решение уехать.
olkaig• 15 июля 2023
Ответ дляvikaS

Но конца этому всему не видно...
Мы приняли решение уехать.
Щодо ПТСР.
Я знаю, що цією темою вже зловживають і маніпулюють, а будуть ще більше, особливо всраті доморощені психологи, а також «ділки», щоб отримати гранти, і всі, кому просто не лінь, бо нада щось пафосне і драматичне пиздануть.
(Кого ще не перечислила- відзовіться)
Так от. ПТСР - це психіатричний діагноз, тобто займатися цією проблемою, виставляти діагноз, лікувати, давати пояснення, коментарі, поради тощо - можуть лише люди з вищою медичною освітою. Психіатри або психотерапевти-лікарі.
Тому не треба самим собі встановлювати «діагнози». Для ПТСР існують чіткі діагностичні критерії, шкали і оцінки. А також методи запобігання та лікування.
Щодо страшних цифр, які можуть озвучуватись дилетантами для нагнітання та придбання собі значимості.
Не кожна людина, яка перенесла шокуючу жахливу подію чи стала свідком страшної ситуації отримає у результаті ПТСР. Навіть, якщо матиме гостру стресову реакцію. Гостра стресова реакція і посттравматичний розлад - це різні поняття. Перша триває до місяця, другий може розвинутися від місяця до трьох після пережитої травматичної події. Тобто, якщо психологічні наслідки гострого переживання травмуючої події тривають більше місяця, то тоді це вже ПТСР, якщо там присутні основні характерні симптоми.
Наш мозок наділений унікальною захисною здатністю - нейропластичністю. З часом він поступово згладжує і притупляє спогади, робить їх менш болючими, стирає яскравість переживань. Аж до повного відновлення без наслідків. До того ж у більшості людей існує резистентність до розвитку ПТСР. 40% людей взагалі не матимуть жодних наслідків пережитої події. У когось можлива гостра стресова реакція, яка самостійно поступово згасне і ПТСР не розвинеться. І лише приблизно 20% жінок та 8% чоловіків мають схильність до розвитку ПТСР впродовж трьох місяців після травмуючої події. Це світова статистика. До того ж, за результатами досліджень, у 50% людей, у яких виникає ПТСР, він зникає без наслідків впродовж трьох місяців після виникнення. І лише 4% психологічно травмованих мають довготривалі проблеми. Все залежить від психологічних особливостей самої людини, сили травмуючого фактору, а також від того, яку допомогу отримувала чи не отримувала людина впродовж перших годин та тижнів після травми.
І в останньому випадку доведено, що краще взагалі нічого не робити і не вмішуватися, ніж робити що попало, невміло втручатися і надавати якусь некоректну допомогу, чим грішать більшість так званих психологів, навіть зі своїми дипломами, а також всілякі «експерти» і просто небайдужі.
Ми це все проходили ще у 15-16 роках, коли воєнним пророкували 93% психічних відхилень, а психологи всіх мастєй пиляли гранти, аж тирса летіла.
Тому запамʼятайте головне правило: Не нашкодь.
Не треба проводити та рекомендувати психологічних практик, якщо ви не знаєте, як працювати з цією категорією. Бо можна зробити гірше. Особливо, якщо втручання грунтується на нагадуванні травмуючої події та проживанні її знову у спогадах. Якраз навʼязливі патологічні спогади і є основою ПТСР, які не стають минулим, а залишаються постійно теперішнім.
Не рекомендується у перші дні після події вживання будь-яких психотропних засобів. Особливо алкоголю та транквілізаторів і снодійних. Так, краще гостро прожити подію, ніж намагатися її «глушити». Це зменшить ризик можливості виникнення ПТСР у майбутньому.
І не вішайте воєнним ніяких ярликів. Вони більшість здоровіші, ніж 90% психологів.
https://www.facebook.com/profile.php?id=1000081739...
Wendy Rhoades• 15 июля 2023
Ответ дляvikaS

Но конца этому всему не видно...
Мы приняли решение уехать.
да не проживает 100% населения травматические события, способные вызвать ПТСР.
У вас псевдонаучные размышления, как не у профессионального психолога, а у увлекающейся психологией (как сказал тогда Арестович).
Irina-5d24• 15 июля 2023
Ответ дляNat-li
Сегодня очередная волна)
И только вы на стреме:)))
автор Life is Beautiful • 15 июля 2023
Ответ дляWendy Rhoades
такое же, как и девочке.
О чем вопрос?
Дівчина невиїзна з країни та стоїть на обліку?
LenakaBro• 15 июля 2023
Ответ дляolkaig
Щодо ПТСР.
(Кого ще не перечислила- відзовіться)
Ну Ви не рівняйте, те що військові бачили в 15-16 роках, і те що зараз вони бачать. Реабілітація з психологами потрібна обов´язково.
LenakaBro• 15 июля 2023
Ответ дляolkaig
Щодо ПТСР.
(Кого ще не перечислила- відзовіться)
І в 15-16 там були тільки спеціально навчені та підготовлені військові. А зараз багато простих людей потрапило в армію.
Avo_cat• 15 июля 2023
Я год жила в Швейцарии с дочкой. Я вернулась в Украину по своим личным причинам. Дочка 17 лет осталась в Швейцарии у нее сейчас апронтисаж, это когда несколько дней учишься, несколько работаешь. Я рада, что она сделала такой выбор
Ateya• 15 июля 2023
Ответ дляsvitirok
Що за 73%, ви хочь пишіть питання нормально, чи я повина здогадатися, що у вас там за спостереження?)
Ellillд• 15 июля 2023
Ответ дляалергирина
В Украине можно и головой пристроиться, и создать своё дело. Почему вы думаете что всё только связи решают???? Это обычные отмазки. Берите ответственность на себя, рискуете капиталом, создавайте и будет вам бизнес и деньги. Только лузеры и ленивые кричат про связи.
vikaS• 15 июля 2023
Ответ дляWendy Rhoades
Проживают большинство, но ПТСР разовьётся не у всех. Пока говорят о 20-30 %.
Психика пластична.

Я детский психолог и коррекционный педагог. Работаю с детьми.
ПТСР занимается моя подруга психиатр.
Сейчас у нее много пациентов -переселенцы из Луганска и Донецка .
Которые потеряли жилье уже во второй раз.
Когда закончится война ,тогда и будем говорить о том,сколько будет травмированных людей . Гражданский и военных.
Наша страна ещё с этим не сталкивалась, мы ориентируемся на опыт других стран.
Ellillд• 15 июля 2023
Ответ дляvikaS
Психика пластична.

ПТСР занимается моя подруга психиатр.
К сожалению, будут все травмированы! И кто остался, и кто выехал.
В мене немає дому.... Того затишного дому, довоєнного. Діти війни.
L-i-s-a-92af• 15 июля 2023
Ответ дляWendy Rhoades
таке майбутнє, яке ви йому як батьки забезпечите.
Тому люди зараз і приймають рішення, де їм жити, працювати і де більше можливостей.
Щоб мати можливість вибирати майбутнє, батьки мають працювати там, де більше перспектив перш за все для них. Для мене це Україна, а для когось іншого - можливо інша країна.
Згодна з вами.В України є майбутнє,як і у дітей України.Хтось поїде-хтось залишиться.
Ми величезна багатомільйонна країна-знищити таку неможливо.Багато хто намагався,а все даремно.
L-i-s-a-92af• 15 июля 2023
Ответ дляP. Halliwell
Удалено администрацией...
Wendy Rhoades• 15 июля 2023
Ответ дляvikaS
Психика пластична.

ПТСР занимается моя подруга психиатр.
откройте DSM-5, надеюсь вы в курсе, что это, и внимательно изучите критерии диагностики ПТСР, чтобы не подрывать доверие к психологам такими высказываниями. Оно и так очень шаткое в нашем обществе и есть для этого причины.
У психиатра клиенты с разными диагнозами, не только ПТСР.