фрау Гітта• 15 июля 2023

Покупка евро, на что обратить внимание

Добрый день, подскажите пожалуйста на что обратить внимание при покупке евро, какой год не брать? Спасибо))
18 мнеУЖЕ• 15 июля 2023
1956 не берите

Директриссимо• 15 июля 2023
500 не беріть однією купюрою ) Вона геморна
english book• 15 июля 2023
З євро, як на мене простіше.
Європа поруч.В Україні в мене приймали будь який рік. В банках і 500 є.Їх приймають, але краще не треба для зберігання, хоча вони частіше ідеальніші за всіх.
Якщо для використання в Європі, то взагалі байдуже, хоч навіть надірвані.
Диви яка я пава!• 15 июля 2023
На курс, и на состояние купюри, и на год желательно чтобы по новее.
english book• 15 июля 2023
Ну і якщо для зберігання, і проблемні купюри. То я сміливо йду в одне з відділень ОТР банку. Це європейський банк, і жодних претензій мені не висували. Минулої неділі взяли навіть 2 ледь надірвані на згині.
Fashion_besties• 15 июля 2023
Берите гривну. Скоро ими можна будет рассчитываться в Крыму, говорят
Г@Л@В@ломка• 15 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Матрёшка, быстро домой!