фан L.O.S.T.• 15 июля 2023
Як гарно намалювати брови? Це можливо?
Який олівець взяти? Зараз від мейбелін наче гарно малює, а не як наприклад з перманентом..
Бабця в мештах• 15 июля 2023
Я свого часу купувала штук 15 різних олівців (від 50 грн до 500 грн за 1 шт.), щоб знайти свій, ідеальний по кольору і текстурі. В результаті зупинилася на олівці E.L.F. з Iherb.
Техніку малювання теж відточувала не один день. Зараз вже рука набита, результат мені подобається
пьЯНА• 15 июля 2023
Ответ дляБабця в мештах
Покажіть результат🫶🏻
Марфа Українівна• 15 июля 2023
А чем Вам пермамент плох? Сделайте у хорошего мастера и не нужно вот єто рисование каждое утро, губ, бровей , стрелочек(
фан L.O.S.T.
• 15 июля 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Мне больше нравилась помадка, чем карандаш
Яка?
фан L.O.S.T.
• 15 июля 2023
Ответ дляничевока
Для меня тени Аrtdeco идеальные. Брови более естественные
Нема в наявності (
фан L.O.S.T.
• 15 июля 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Тенями или гелем естественнее получается, чем карандашом
Можете фірму порадити?
Ковбой Хагис• 15 июля 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Чтобы красить гелем, нужны свои брови хорошие
жар-птица Нюра• 15 июля 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Можете фірму порадити?
Artdeco, Anastasia Beverly Hills, сейчас у меня моно какие-то из Евы за 100 грн, тоже отлично, главное, цвет подобрать
Я_не_аноним_100%• 15 июля 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Яка?
Я брала пару рiзних, не пам´ятаю назв, але сам тип продукту, воно краще кладеться, натуральнiше вигляд, ще й волоски як би фiксуються
фан L.O.S.T.
• 15 июля 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Знайшла. Воно йде як пудра, так? А чим наносити краще?
Я_не_аноним_100%• 15 июля 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Ну не як пудра, а такe м´яке, чи в´ язке, як помадка, в мене було з пензликом в комплектi, баночка як типу для лаку, пензлик в кришцi
Налогообложу• 15 июля 2023
Помадка не зайшла.Брови перескубані ниточки((лягала жирним слоєм.Найкраще виходить зробити форму олівцем,і нанести тіні на самі брови.
месяцкие• 15 июля 2023
Никакой карандаш или тени не будут держаться в дождь/снег,всё равно размазывается. Так же и летом вспотел, случайно протёр салфеткой - и нет бровей
. Проверено на себе)