Бамбарбия! Кергуду.• 15 июля 2023
у кого аутоиммунный тиреоидит, вы соблюдаете диету? что едите, а что нет?
вам врач об этом говорил, о диете?
вообще не понимаю, что можно, что нельзя. Читаю инфо, везде разное пишут. Где-то пишут, пасленовые нельзя, где -то можно, то же самое про яйца, молочное и т.д.
Повітруля• 15 июля 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Ось іще я виписувала вітаміни, більшість з них + ще CLA я приймаю
Ага, с учетом что когда проблемы с щж это еще нифига не усваивается и на выходе просто дорогая моча)
Стрибну в гречку• 15 июля 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Про вагу не правда. Посидіть тиждень в профільній лікарні і побачите, що це не так.
можливо, я можу говорити тільки за себе і тих з ким знайома
Бамбарбия! Кергуду.
• 15 июля 2023
Ответ дляПовітруля
То-то же... Я думаю вам магний больше диеты поможет...Тем более, она довольно строгая и не особо дешево обходится, ну не все могут позволить, по крайней мере.. Но если хотите, то можете пробовать.
да в том то и дело , что не хочу. там исключение всех любимых продуктов. я не могу без ьворога, яиц, сыра.
Чупа-чупс• 15 июля 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Я надто давно в темі, щоб сказати, що не всі мають зайву вагу. Сама почала набирати тільки після 2-х пологів в 35 років і то, це 4 лишніх кг. Тобто не значне для оточуючих.
Єдине, то метаболізм дійсно більш сповільнений, це так.
Бамбарбия! Кергуду.
• 15 июля 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
дякую, зберігаю собі, дуже корисно
Я не тону• 15 июля 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Так там и гипертиреозники)
Отёчность у гипо все равно присутствует
Бамбарбия! Кергуду.
• 15 июля 2023
Ответ дляЧупа-чупс
у мене за останній рік + 10 кг. було 60, зараз 70. наче не їм багато. МОже на початку війни стрес заїдала булками.
Я не тону• 15 июля 2023
Ответ дляПовітруля
Для усвоения в списке бетаин, плюс надо кислотность увеличивать и желчеотток, если ничего не принимать, лучше точно не станет
Бамбарбия! Кергуду.
• 15 июля 2023
Ответ дляЯ не тону
Так там и гипертиреозники)
Отёчность у гипо все равно присутствует
а как отечность єту убрать? никак?
Бамбарбия! Кергуду.
• 15 июля 2023
Ответ дляЯ не тону
о, желчеотток моя вечная проблема(
Я не тону• 15 июля 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
а как отечность єту убрать? никак?
Диета, вода, лимфодренажные упражнения, спорт
Чупа-чупс• 15 июля 2023
Ответ дляЯ не тону
Так там и гипертиреозники)
Отёчность у гипо все равно присутствует
І діабетиків, але можна питати)) за тиждень картину можна гарну побачити) я там регулярно стільки років сиджу, що з впевненістю скажу - повних менше.
Я вас здивую якщо скажу, що не набрякаю? В мене 2 вагітності без єдиного набряку пройшли. І це в 30+. Не всі, повірте. Організми різні і у кожного настільки індивідуально все, що не можна під одну лінійку ставити всіх. Про це і лікар говорив.
Бамбарбия! Кергуду.
• 15 июля 2023
Ответ дляЯ не тону
дякую.
Я не тону• 15 июля 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Мы не про вас, а про большинство)
Чупа-чупс• 15 июля 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Звісно це харчування. Зараз стрес з нами, залежними від гормону людьми, зробив незрозумілі речі. Та й ті, що здорові, думаю, відчувають багато проблем в організмі.
Повітруля• 15 июля 2023
Ответ дляЯ не тону
Для желчеоттока как раз те продукты, который вошли в список запрещенных.
Я не тону• 15 июля 2023
Ответ дляПовітруля
Ерунду пишете, животные жиры никто не запрещает, плюс таурин, расторопша, артишок и т.Д. Да горячую воду хотя бы пейте перед едой
Чупа-чупс• 15 июля 2023
Ответ дляЯ не тону
Мы не про вас, а про большинство)
То я і кажу, що ви не знаєте статистику і я впевнена, що я не одна така. Та й є ті, хто мають набряки без захворювання ЩЗ. Ви ж не лікар ендокринолог, який веде статистику набряклих гіпотеріозників, щоб бути впевненою про більшість.
Повітруля• 15 июля 2023
Ответ дляЯ не тону
Ага, угу... с камнями.. Разбежалась.
Бамбарбия! Кергуду.
• 15 июля 2023
Ответ дляЯ не тону
я пробовала пить воду горячую, такое впечатление, что у меня от нее весьь жкт вообще встал
Бамбарбия! Кергуду.
• 15 июля 2023
Ответ дляЧупа-чупс
так начебто і небагато їм зараз та не зловживаю борошняним. але ж.. вага не зменшуєтсья
Я не тону• 15 июля 2023
Ответ дляПовітруля
Ага, угу... с камнями.. Разбежалась.
Так причём здесь диета, гнать желчь запрещёнными продуктами камни вам не мешают?
Я не тону• 15 июля 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Зачем мне статистика, есть описание типичных признаков гипотиреоза
Я не тону• 15 июля 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Натощак? Странно, мне помогает)
Чупа-чупс• 15 июля 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Є така Толстікова, вона дієтолог і лікар, багато пише і робила дієту для людей з гіпотериозом. Почитайте. Книга цікава також є. Вона якось в інтерв’ю взагалі говорила, що ЩЗ любить картоплю, ще й ввечері. Я знаю ще за довгі вуглеводи, що на ніч мають бути обов’язково, але не експерементую. Враховуйте свій вік, подвижність, повільний метаболізм і генетика.
Чупа-чупс• 15 июля 2023
Ответ дляЯ не тону
То ви ж кажете за більшість людей (отёчность все равно присутвует - ваші слова?), а не ознаки гіпотеріозу. Ви плутаєте мʼяке і тепле. У великого відсотку людей є суха шкіра - це так. А от набряки не є прямою ознакою гіпотериозу і не у всіх це проявляється.
Бамбарбия! Кергуду.
• 15 июля 2023
Ответ дляЯ не тону
Натощак? Странно, мне помогает)
да, натощак. причем два раза пробовала. первый раз подумала, может совпадение и ела что-то не то. Но второй раз тоже самое
Чупа-чупс• 15 июля 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Гарячу воду пити не можна. Якщо і пʼєте, то ледь теплу і перед їжею за 30 хвилин. Але це не рекомендації ендокринологів, це рекомендації гастроентерологів якщо є запори.
Я не тону• 15 июля 2023
Ответ дляЧупа-чупс
А вы пишете, что лишний вес не является признаком гипотИрЕоза, тем не менее, это есть во всех перечнях симптомов, как следствие сниженного обмена веществ 🤦♀️
Чупа-чупс• 15 июля 2023
Ответ дляЯ не тону
Ні, я написала, що не всі люди з діагнозом гіпотериоз мають надмірну вагу. Знижений метаболізм, це не завжди людина з надмірною вагою. Ви якось дивно читаєте. Нема що відповісти, не відповідайте там, де не розумієтеся. Бо у вас набір слів якихось виходить. То всі набряклі, то товсті, то тільки так як пише книга. Повторю, всі люди мають різне все і під одну ознаку їх ставити не можна. До появи ковід, лікарі ендокринологи не знали, що пацієнти, які компенсуються, можуть мати не стабільний ТТГ, а потім війна - він став ще не стабільніший. Так от, книжка пише, що такого бути не може. І ви теж саме - всі товсті і набряклі! Це не так!