мегамоСГ• 15 июля 2023
Донька 16 років чи може виїхати закордон без згоди батьків??
Чи може виїхати донька 16 років закордон з бабусею.
Чи потрібна згода батьків?
Дитина їде, а чи робити, я не знаю. Наче доросла вже.
Чи потрібна згода батьків?
из_под_тишка• 15 июля 2023
Ответ дляКороль дивана
авторка зробила вкид, прийшла її подружка і розганяє фігню.
стандартна схема тролінгу
дівчата, не ведіться
стандартна схема тролінгу
дівчата, не ведіться
Вы в себе?
Радість моя• 15 июля 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Я устраивала лето в школы и в вузы Польши и дети пересекая границу без доверенностей просто оставались на границе.
не рассказывайте сказки. если кого-то не пропускали, то причина была точно не в отсутствии доверенности.
из_под_тишка• 15 июля 2023
Ответ дляРадість моя
А в чем?
Если мама потом ехала на границу и забирала ребёнка самостоятельно, переводила через границу
Король дивана• 15 июля 2023
Ответ дляиз_под_тишка
А в чем?
ідіть на свої болота і там розповідайте дурниці
українки не ведуться на подібну брехню
Несемо світло разом• 15 июля 2023
Ответ дляиз_под_тишка
А в чем?
Ото ви такий організатор. Не вмієте,то не беріться
ТочноБудет• 15 июля 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Почитайте лучше на форумах или в интернете,
Но не здесь
Здесь 90% информации недостоверной дают люди.
Потому что не имеют своего личного опыта
Но не здесь
Це теж форум і інтернет)
Але може краще читати офиційні джерела?
Несемо світло разом• 15 июля 2023
Ответ дляиз_под_тишка
А в чем?
На ходу казки.
А всі всі автобусом стояли на території Польщі і чекали?
ТочноБудет• 15 июля 2023
Ответ дляиз_под_тишка
А в чем?
Україна випустила?
Польща не впустила?
Мой сын 16,7 лет пересекал границу сам, в июне месяце этого года. Ехал с Украины в Польшу сам, автобусом.
Его не выпустили с Украины по причине того, что не было доверенности одного из родителей. Граница Устилуг.
Пришлось ехать с Варшавы на границу забирать ребёнка самостоятельно. Аргументы - у меня мама в Польше - не аргументы.
Мне тоже здесь говорили, что доверенность не нужна, поэтому никто ее и не делал. Потом уже начала изучать информацию и видимо как повезет. Кто-то закрывает на это глаза, кто-то нет. Но вроде как не должны выпускать без доверенности хотя б одного с родителей. Потом в ФБ начала читать, то таких случаев масса.
Помидорина• 15 июля 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Ваши дети 16 лет пересекали когда-либо границу без вас?
Поездки, лагерь, и тд?
Получается любой идиот может взять 16 летнего под руку и вывезти? И об этом родители не должны знать?
До 18 лет ребёнок несовершеннолетний. И в Украине в том числе.
Поэтому до 18 лет нужна доверенность родителя на выезд. Но при этом ребёнок может выехать самостоятельно и без сопровождения.
Поездки, лагерь, и тд?
Доверенность или разрешение? Доверенность - это когда вы что-то кому-то поручаете сделать вместо вас.
Правила перетинання державного кордону громадянами України требует согласия одного из родителей только для детей до 16 лет.
Но в разных странах свои правила, Украина выпустит, а другая страна может не впустить, т.к. нет 18 и нужен сопровождающий
из_под_тишка• 15 июля 2023
Ответ дляТочноБудет
Україна випустила?
Польща не впустила?
Нет. Украина не выпустила.
из_под_тишка• 15 июля 2023
Ответ дляПомидорина
Разрешение
ТочноБудет• 15 июля 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Нет. Украина не выпустила.
Офіційно яку причину вказали?
Несемо світло разом• 15 июля 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Разрешение
Взагалі цей документ називається заява
Ответ дляПомидорина
О! дозвіл. Дякую, а то в мене в голову крутиться те слово, що то ж не довіреність, бо кому довіряти то.
От мого сина без дозволу і не випустили.
Перетинав кордон 17.06.
Король дивана• 15 июля 2023
Ответ дляKosulia15
то його до Польщі не пустили без дорослого.
щодо згоди на виїзд з України дитини до 16 років, то вона дається на дорослого супроводжуючого, а не на дитину, щоб вона сама їхала.
і нема ніяких ’случаєв’. є закон.
Ошеламиссимо• 15 июля 2023
У меня ребенку 17 лет. На укр границе спокойно пропустят, а вот словаки, поляки без сопровождения мам ы/папы и тд - не пропустят
Несемо світло разом• 15 июля 2023
Ответ дляОшеламиссимо
Я 9 липня їхала. Поляки таких дітей пропустили. А через словацьку я вже півтора року катаюся - ніяких проблем
Ответ дляКороль дивана
і нема ніяких ’случаєв’. є закон.
Його не випустила Україна без письмової згоди одного з батьків.
Король дивана• 15 июля 2023
Ответ дляKosulia15
згода дається на дорослого. який супроводжує дитину.
дитині дозвіл не дається за українським законодавством.
миссАрфография• 15 июля 2023
Ответ дляНесемо світло разом
Гєнєральна напевно
Юмор Агонь, только вот знаний у вас 0
Несемо світло разом• 15 июля 2023
Ответ длямиссАрфография
Юмор Агонь, только вот знаний у вас 0
Та куди там. Нуль, а як же 😂
Народ ніби з відром на голові від якого відбивається інформація.
Сто разів пишу, що тиждень тому на польському кордоні пропускали таких дітей - пофіг ...
Та мені таке. Я впевнена, що кому потрібно реально,то перед поїздкою дізнається через офіційні органи, а тут таких експертів,як ви, переконувати сенсу немає.
Несемо світло разом• 15 июля 2023
Ответ длямиссАрфография
Удалено администрацией...
Ви показуєте своє невігластво та й ще претендуєте на правду. Даремно.
І ви це згодом зрозумієте.
Несемо світло разом• 15 июля 2023
Ответ длямиссАрфография
Доверенность нужна от нотариуса одного из родителей
Називаючи документ дорученням ви ще комусь кажете,шт знання 0?
Заява- нотаріальний документ. Гугліть. Але 16 ти річним вона не потрібна.
Аноним_1857• 16 июля 2023
Сьогодні зустрічала похрестника. Ми в Європі, іхав через Польшу.
Наші випустять з 16 років, але поляки без згоди не пустять. Треба згода від батьків.
У нотаріуса робиться, також треба переклад з печаткою бюро.