Все возможно• 15 июля 2023

Ви звертались до психолога?

З яким питанням? Чи допоміг?
Нервогенератор• 15 июля 2023
Багато раз, до різних. Не допомогли, звичайно. Психіатр призначив таблетки, спочатку допомагали, тепер ні.

автор Все возможно • 15 июля 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
простите, но это параллельные профессии и выполняют разные задачи.
Какую болезнь, именно болезнь у себя подозреваете, что вам сразу необходим психиатр?
Сейчас вас отправят))
1 - прочтите разницу этих профессий
2- в наших вузах не учат психотерапии, это все последипломное обучение с огромным набором требований для специализации.
Дуже часто ці дві професії поєднуюються. Хто лікує депресію? Тільки не кажіть, що такої хвороби немає.
автор Все возможно • 15 июля 2023
Ответ дляНервогенератор
Антидепресанти?
Нервогенератор• 15 июля 2023
Ответ дляВсе возможно
Антидепресанти?
Нейролептики. Антидепресанти покинула давно.
NataZaiy• 15 июля 2023
Майже всі психологічні проблеми - це біль душі, лікувати потрібно душу. Більшість психологів лікують голову, психіатри ще й ліками. Це допомагає але не всім і не на довго. І треба не просто виливати свою проблему, а працювати над нею, а по цьому шляху не кожен спеціаліст може провести.
автор Все возможно • 15 июля 2023
Ответ дляNataZaiy
Хто ж вилікує душу?
ЖаннаНеАгузарова• 15 июля 2023
Ответ дляВсе возможно
Да, но психотерапію і медичне лікування потрібно получити від різних спеціалістів, і на це є свої причини.
Якщо ви підозрюєте депресію, то потрібно почати з лікаря психіатра, і за необхідності пройти лікування медикаментами.
Потім залежності від стану додаємо психотерапію і спорт.

NataZaiy• 15 июля 2023
Ответ дляВсе возможно
Хто ж вилікує душу?
Той хто її знає, а не тільки працює по навченим в університеті методикам. Психея, то душа) Я з таким працюю, складно, але допомагає.
автор Все возможно • 15 июля 2023
Ответ дляNataZaiy
Як саме працюєте?
NataZaiy• 15 июля 2023
Ответ дляВсе возможно
Як саме працюєте?
Працюємо онлайн. Звертаюся з конкретним запросом, за одну зустріч розбираємося. Тільки не просто я поговорила, він послухав, а він показує коріння проблеми і як мені його видалити. Це праця і не завжди приємна та легка, але результат супер)
автор Все возможно • 15 июля 2023
Ответ дляNataZaiy
Я Вас неправильно зрозуміла... Подумала, що це Ви працюєте з людьми. Добре, що є така людина і що терапія допомагає.
NataZaiy• 15 июля 2023
Ответ дляВсе возможно
Ні це не я, але можу рекомендувати.
автор Все возможно • 15 июля 2023
Ответ дляNataZaiy
Ні це не я, але можу рекомендувати.
Дякую.
Чумачечая_• 16 июля 2023
Ответ дляВсе возможно
Дякую. Завдяки порадам шукатиму психотерапевта або психіатра.
если вам нужны таблетки, то это к психиатру.
А если таблетки не нужны, то все равно кто - психолог или психотерапевт.
Главное, чтобы он работал с вашей проблемой.
Психологи не берутся за все( нормальные психологи)
У них есть вопросы или темы, с которыми они работают.
Чумачечая_• 16 июля 2023
Ответ дляВсе возможно
смотря какая депрессия.
Диагноз устанавливает психиатр.
И дальше в зависимости от состояния.
автор Все возможно • 16 июля 2023
Ответ дляЧумачечая_
Дякую. Думаю, що зможу справитись без препаратів.
Чумачечая_• 16 июля 2023
Ответ дляВсе возможно
Возможно,
вам виднее свое состояние, конечно. Еще бывает, что состояние похоже на депрессию, но не она.
Если речь о клинической депрессии, то не справитесь, если субклиническая и другие , то можно без таблеток.
Тесты - они условны, решает специалист своим опытом на основе тестов.

У меня как то был тяжелый период физически и морально. Я прошла тесты. Получила клиническую депрессию, и посмеялась.
Заполняла честно, но я же знаю, что симптомы не те, про которые спрашивают, а отвечаю, как написано.)) Есть - есть , так и заполняем.)

В свободу от проблемы за один раз - тоже не верьте.)
автор Все возможно • 16 июля 2023
Ответ дляЧумачечая_
Возможно,

Дякую за таку розгорнуту відповідь!
Зараз п´ю заспокійливе, то стало значно легше, але тривожність, картання себе за помилки, страх майбутнього, невизначеність, нікуди не поділись. Тому, думаю, що без препаратів справлюсь, а допомога спеціаліста все ж потрібна.