МатьЧасть• 15 июля 2023
Чи варто говорити подрузі , що чоловік їй зраджує?
Боюся коли вона дізнається , як їй дивитися у очі 😔
Бутерброд и я• 15 июля 2023
Не варто. Але подумайте , як зробити так, щоб вона сама про це дізналась.
Дама с собачкой• 15 июля 2023
Ніколи! Навіть якщо з вами. То особиста справа чоловіка куди присовувати і кому.
Мадам Подлинник• 15 июля 2023
Ответ дляБутерброд и я
Анонимное письмо подбросить))))
Дама с собачкой• 15 июля 2023
Ответ дляБутерброд и я
Навіщо? Навіщо їй робить боляче? Чоловік погуляє і отямится, а вона ніколи не пробачить.
Бутерброд и я• 15 июля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
Анонимное письмо подбросить))))
Дитячий лєпєт. Який лист...
АсобеннАя• 15 июля 2023
Ответ дляДама с собачкой
Боляче??? Може вона кине того придурка і буде жити в щасті
МатьЧасть
• 15 июля 2023
Ответ дляАсобеннАя
Вони і так не дуже живуть . Він в неї як чемоданчик який шкода залишити .
Дама_с_коготками• 15 июля 2023
Ответ дляДама с собачкой
Щоб пішла в шкірвен і перевірилась. Мало з ким і як він гуляє .
миссАрфография• 15 июля 2023
Да, только не прямо, смс с левого номера и тд.
Все друзья бывшего знали, все жёны знали и начали просто бояться смотреть в глаза! Обидно, не общаюсь ни с кем поэтому!
МатьЧасть
• 15 июля 2023
Ответ длямиссАрфография
Дякую
На циголках• 15 июля 2023
Вы б хотели знать правду?
Хуже будет, когда она потом узнает, что вам все было известно. А она узнает.
МатьЧасть
• 15 июля 2023
Ответ дляSERG2107
а вам то чого боятися? як так вийшло ,що ви знаєте, а вона навіть не підозрює?)
Думаю , всі бояться сказати точно так як і я .
Оябунчик• 15 июля 2023
Я была бы рада, если б мне моя подруга сообщила. Так что да, говорите.
МатьЧасть
• 15 июля 2023
Ответ дляНа циголках
Вы б хотели знать правду?
Думаю так
Вишнёвая Леди• 15 июля 2023
Ответ дляМатьЧасть
Якщо всі знають, то і вона також, можливо, підсвідомо, та не хоче признавати. Не кажіть, бо будете винна потім