Коплю на груди• 16 июля 2023
У вас болить лоб? Опитування
Хто робив масаж лиця, чи казав вам масажист чому дуже болить при масуванні лоба?
А вам болить лоб при масуванні?
Результат:
вже голосів:
12 (66.67%)
Ні
6 (33.33%)
Подивитись
0 (0%)
Так
Пилосмок працює• 16 июля 2023
Не было такого.
Масаж обличчя не викликав ніякого дискомфорту. Хоча руки в масажистки сильні.
Коплю на груди
• 16 июля 2023
Бліна, я думала у всіх болить. Думала, що через перенапруження, а виявляється причина може бути в іншому. Тоді в чому,? Мені так болить, що навіть 2 секунди дуже болить