Пошаманю• 16 июля 2023
Скільки років дівчатам на фото?
Редиска Я• 16 июля 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
У вас поганий телефон?
Ну тоді тут майже у всіх погані телефони😂
ПушАпница• 16 июля 2023
Ответ дляПошаманю
Ок, пишу відповідь: брюнетка 37, білявка 26, шатенка 25
Автор, а ви ж на фото? Мені просто дуже цікаво - навіщо таке питати?
От правда ж не ображайтесь - ясно ж, що обгадять з ніг до голови.
Пошаманю
• 16 июля 2023
Ответ дляПушАпница
Я брюнетка
Форс мажор• 16 июля 2023
Ответ дляПошаманю
Капец,брюнетка моложе всех выглядит-как-то так((двух других губы эти действительно портят,сама люблю эти все уколы,но тут что-то не то...
Леди_в_ночи• 16 июля 2023
Ответ дляПошаманю
Брюнетка виглядає молодшою, дві молодші - старшими на 10 років. Ваша тема ще раз довела, що штучне втручання молодості не додає)
Пошаманю
• 16 июля 2023
І я п´ю дуууууже рідко
Уколи краси в моєму житті також є. Губи натуральні.
Альдебаран• 16 июля 2023
Ответ дляПошаманю
Я брюнетка
Ви виглядаєте добре на свій вік. Інші дівчата ні
Альдебаран• 16 июля 2023
Ответ дляPmB
Блондинке нельзя быть блондинкой просто .
Так, тим більше з чорними бровами
Красный Смех• 16 июля 2023
Ответ дляПошаманю
Я брюнетка
Я почти все угадала :) за накинутые лишние года прошу пардону, но и вы все и правда так выглядите.
Пошаманю
• 16 июля 2023
Ответ дляАльдебаран
Дві останні погано виглядають на свій вік. А що в них з алкоголем в житті?
Випивають, але нечасто
ПушАпница• 16 июля 2023
Ответ дляПошаманю
Я брюнетка
Ви симпатична. От воно вам потрібно було слухати оці гадючі ’вихлопи’ ?!
На фото дівчата без косметики, у повсякденному одязі, іще й освітлення погане( ’Пропиті, потягані’ люди, що це пишуть - ви хто?
Пошаманю
• 16 июля 2023
Ответ дляЭкспертиза
Брюнетка найгарніша. Добре виглядає на свій вік, я б дала менше. Ви там хто, автор?
Брюнетка)
Красный Смех• 16 июля 2023
Ответ дляФорс мажор
Брюнетка выбирала фото, где она, по ее мнению, выгодно получилась :) Вот бы посмотреть, какое фото выложила бы блонда, себя красивую, остальных пострашнее )) и результат, возможно, был бы другим
Пошаманю
• 16 июля 2023
Ответ дляЯзвочка
Девочки! Вот вам пример, как надутием губ и ’улучшением ’вы прибавили 10 лет на фото
Автор есть другие фото? Просто все по отекшие, кроме брюнетки.
Ненадутая брюнетка выиграла этот забег, хоть самая старшая
Ні, на жаль інших дівчат фото більше нема.
Пошаманю
• 16 июля 2023
Ответ дляЧорноброваЯ
Очень старше выглядят все
Почему так, как думаете?
Не знаю. Я як є.
Тюрюнь_Тюнь• 16 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
I близько нiкого не вгадали
Пошаманю
• 16 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
В нас разом одне це фото. Але я вважаю дівчат красивими, от чесно.
ВільнаНазавжди• 16 июля 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Вона виглядає на свій вік. Всі їй тут так і дали. Дві інші з втручанням і цим себе спаскудили, + бухнути люблять, це накладає свій відбиток, але разом з цим всеодно видно, що вони молодше.
Пошаманю
• 16 июля 2023
Дівчата, хотілося б побачити вас, тих, що дали дівчатам на 10-15 років більше. Я в шоці. Але, можливо, ви всі гарно виглядаєте
Пошаманю
• 16 июля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
У мене також втручання є.
Пошаманю
• 16 июля 2023
Ответ дляЯзвочка
А то ви так вибрали фото
То на ньому ви Краща
Я не вибирала, одне фото, де ми разом
Язвочка• 16 июля 2023
Ответ дляПошаманю
То світло, ракурс ще має роль
Дайте інше фото тих дівчат
ВільнаНазавжди• 16 июля 2023
Ответ дляПошаманю
У мене також втручання є.
Але їх сильно не видно, принаймні на цьому фото
Красный Смех• 16 июля 2023
Ответ дляПошаманю
Я себя показывала, разбег был от 25 до 65
Если человек пишет не ради трололо, а пытается угадать возраст реально, то все судят по своему окружению, отталкиваются от этого. В моем окружении 30-летние и около выглядят гораздо свежее. У кого-то - так же. У кого-то так выглядят в 25 - такие ответы тоже были)
Красный Смех• 16 июля 2023
Ответ дляЯзвочка
То світло, ракурс ще має роль
Дайте інше фото тих дівчат
Я бы блонду посмотрела тоже, но те фото, которые она сама выкладывает. Где она себе нравится
Язвочка• 16 июля 2023
Ответ дляПошаманю
Я не вибирала, одне фото, де ми разом
Так у вас є фото з інету чи що
Бо те одне- до жоп
Пирожкиня• 16 июля 2023
жесть 26 и 25
выглядят реально на 30 обе
мне 26 фото свое выставлять не буду
выглядят реально на 30 обе
мне 26 фото свое выставлять не буду