А я нівроку• 16 июля 2023
Порадьте, будь ласка, фарбу "темний холодний каштан".
Дівчата,крик душі: шукаю професійну фарбу щоб не змивалася в рудий.Зараз фарбуюся BBcos 4.00 на 6%оксиді,та останні пару разів помічаю що вже через 2 тижні на сонці я рудий таракан 😭. Мабуть змінили формулу.Порадьте,будь ласка, професійну фарбу щоб гарно зафарбовувала сивину .
Балаболка• 16 июля 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Іноа 5.17 - ідеальна мені. Червоноту ненавиджу
Сивину гарно зафарбовує? На якому % оксиду крристуєтесь?
хутряна володарка• 16 июля 2023
а почему вы на 6%?
у меня Игора шварцкопф 5.21, холодный отлив. На 3-4% крашу (почти тон-в-тон с исходником)
А я нівроку
• 16 июля 2023
Ответ дляхутряна володарка
а почему вы на 6%?
В мене десь 20-30%сивини.Так почали фарбувати в перукарні,я і продовжила .
хутряна володарка• 16 июля 2023
Ответ дляА я нівроку
я не знаю, сколько у меня седины
разве % окислителя зависит от её количества?
вроде корреляция идет от разницы в тоне между своим цветом и желаемым
забыла уточнить, эта игора вайбранс безаммиачная, т.е. щадящая, не стойкая.
Багиня• 16 июля 2023
Додавайте з одиницями після крапки. Наприклад, 4. 11, це буде холодний відтінок
неДодекаэдр• 16 июля 2023
Ответ дляБалаболка
У мене небагато сивини, але добре зафарбовує й гарно тримається. 3%. Ось із різним освітленням
хутряна володарка• 16 июля 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Аню мне напомнили
Балаболка• 16 июля 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Гарний колір!
А я нівроку
• 16 июля 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Дуже гарно виглядаєте
.Підкажіть,будь ласка,що ще з догляду Ви використовуєте?
неДодекаэдр• 16 июля 2023
Ответ дляА я нівроку
Дуже гарно виглядаєте
Дякую )) Де ви там роздивилися? 😂 42 рочки мені вже. За волоссям ніякого особливого догляду - шампунь, кондиціонер і фарбую раз на 3 місяці. А обличчя вже попросило інʼєкцій - лоб жахливий був, поки ботокс не вколола