МаксХмара• 16 июля 2023

Як пояснити дитині що не можна бігти на дорогу

Дитині 2 роки живемо в приватному секторі, лише сусідня вулиця асфальтована всі діти з кутка гуляють тут, коли їде транспорт всі біжать на траву. В місті це стало проблемою , дитина після сотих пояснень не розуміє межі тротуару.
Ужгород• 16 июля 2023
блін тільки 2 роки. коршуном ходити за ним. ніяк не пояснити.
Залізний занавіс• 16 июля 2023
У два роки вона ніяких меж ще не розуміє. В неї нема розуміння, що таке страшно. Покажіть мультик, в ігровій формі поясніть, що так робити не слід. Пояснювати може треба буде часто. Головне не кричіть і не залишайте дитину саму біля дороги
Золота орда• 16 июля 2023
Не объясните в этом возрасте. В 2 года дети гуляют исключительно в присутствии взрослых.
Ужгород• 16 июля 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
ну блін ,в 2 рочки,він ще ’кабачок’. просто бути поруч.ЗАВЖДИ.
автор МаксХмара • 16 июля 2023
Так, але дома вона буде кричати зо машина, за 100 метрів а приїзджаєм в місто в квартиру то хоч не виходь нема ніякого страху та розуміння що це дорога. Все сама
Залізний занавіс• 16 июля 2023
Ответ дляУжгород
Так поруч і при цьому постійно пояснювати всі небезпеки. Не залякувати, а плавно пояснювати
автор МаксХмара • 16 июля 2023
І не заборонено тут гуляти на дорозі бо всі діти гуляють
Ужгород• 16 июля 2023
Ответ дляЗалізний занавіс
суті не міняє. не полишати. бути як тінь. плавно пояснювати. валувати безтолку. 2 рочки - рано сподіватись на розум.
Кудряшка Сью• 16 июля 2023
Ребёнку в 2 года объяснить что этого делать нельзя не возможно, ребёнок просто не поймёт, что конкретно ему угрожает. Сохраняйте доброжелательный тон, рассказывая о последствиях, но и не теряйте серьёзность, Вам надо внимательнее быть и терпеливее.
Я не чарівниця вам• 16 июля 2023
Моєму 2,6 роки. Ми в місті живемо, де багато машин, ходимо кожного дня біля дороги. Пояснюю, але контролюю кожен крок. Дитина ще занадто мала, щоб завжди адекватно реагувати на небезпеку.
Холодная каша• 17 июля 2023
Терпеть и ловить. Мой убегал, еще и смеялся. Ему в два года было в удовольствие довести меня до седых волос и убегать туда, куда нельзя. Чаще на дорогу. Перерос, понял, осознал. После трех, наверное, стало проще в сотни раз
Червона калина• 17 июля 2023
Ответ дляМаксХмара
в каком смысле НЕ запрещено гулять на дороге? !

это категормчески запрещено. то, что у вас там кружок родителей дятлов...так кто виноват
Рожева юбка• 17 июля 2023
Ответ дляМаксХмара
Вот как раз хотела написать - не разрешать так гулять да и все. 2 года - во дворе песочнице организуйте, надувной бассейн и тд... Что ему делать там на улице с детьми на дороге?
ШанельКуКу• 17 июля 2023
В 2 года ребенок должен как-то понять, что на дороге в частном секторе гулять можно, а на дороге в городе нельзя??? Очень важно понять, тригонометрические уравнения ребенок уже решает? Если нет, то увы и ах, Ваш прокол, срочно обучайте. А потом продолжите с дорогой.
Если серьезно, то подумали бы всем родительским коллективом, где детям организовать детскую площадку. Подключили бы местные власти. Эти гуляния на дорогах обычно кончаются тем, что кто-то попадает под машину с неосторожным водителем
автор МаксХмара • 17 июля 2023
Ответ дляЧервона калина

Не заборонено тому що біжить до дітей, автозамігна зло. Якби це було одноразово , а так діти постійно катаються на самокатах , велосипедах, але це вечері з батьками
ir.zhuck• 17 июля 2023
Ответ дляМаксХмара
Говоріть і пояснюйте різницю. Що в місті такі правила. В селі такі правила, бо машини ріідше їздять.
Хоч для мене і в селі не повинні діти гратись на дорозі.
І в два роки дитина вже розуміти повинна що можна, а що ні .
Тільки постійно нагадуйте. І будьте поруч.
Те що пишуть, що в 2 роки діти нічого не розуміють і не можуть знати, то то не так. І вміють і знають. Просто зусилля потрібно приділити, щоб пояснити дитині. І мультики, фільми, новини про дтп показати ( без жахливих кадрів, але з розбитими машинами)