Бабка_в_кедах• 17 июля 2023

Бісе свекруха

Попросила вона мене зробити бутерброди, добре, почала я їх роботи. А вона стала стоїть і дивиться як я їх ріжу і викладаю на тарілку . Потім після того як я закінчила , вона начала поправляти їх так як їй захотілося. Навіщо було мене тоді просити ? Зробила б сама їх . Раз з помідорами також таке було , почала після мене їх поправляти. Начала я це постійно помічати, що вона щось переробе на свій лад . А бо щось починає щось підказувати коли я цього не просила . А як попросила з дитиною посидіти , то максимум 10 хвилин , і вже не хоче , справляє свекру дитину. Це вона мене так дратує чи що?
Лика-прилипка• 17 июля 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Мене наприклад , і мама буває бісе своїми порадами
Бісить
tarveldy• 17 июля 2023
Ответ дляДама-мадама
О, у меня мама такая же. Когда она просит кого -то что-то сделать, то все свои дела бросает и смотрит ’правильно ли делают’. Бесит жутко. Как бороться так и не придумала
Моя просить щось зробити, і в ту ж хвилину сама те робить )))
Лика-прилипка• 17 июля 2023
Ответ дляСито для думок
Ну так спитайте її як їй не подобається як ви робите, то нащо вона вас просить? Нехай сама робить
Не варто, а то ще почне говорити, як слід робити, то прийдеться ще перероблювати. Так невигідно.
Дама-мадама• 17 июля 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Вона також сама просить допомогти?
Так, просить. Потім стоїть дивиться. Потім все всі роблять не так як вона собі уявила. На прохання розказати як треба, то ’хіба ти не знаєш’? Тому беремо задачі подалі від її місцезнаходження :)
Новопоштинская• 17 июля 2023
Ответ дляmarina-ri
Ну то ж мама ))
Когда мамы бесят, то тут не пишут, а как свекровь то аж бегом 😂
Как будто все будут идеальными тещами и свекровями, подумайте
Мами бісять не менше свекрухи. Просто є одне але - мамі ти сказав :’ Не лізь в наші справи ’. Вона не лізе. А свекрухі кажеш так, то вона продовжує так робити далі.
Лика-прилипка• 17 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Клас! Щоб мене так всі просили!
tarveldy• 17 июля 2023
Ответ дляmarina-ri
Ну то ж мама ))
В мене свекруха чудова людина, до неї лише теплі почуття і вдячність, а мати ....
Щедрик ведрик• 17 июля 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
Ми не живемо разом
Это она у вас команды раздает? Или вы приехали, она там бутерброд требовала? Пускай сама делает, как ей нравится
Щедрик ведрик• 17 июля 2023
Ответ дляmarina-ri
Ну то ж мама ))
Та ладно. И про мам тут тем куча.
Дон Пэдро• 17 июля 2023
Ответ для60 метрів сметани
намахана якась. А шо ей не так с лавашами было?
Може вони так намащені і закручені, що було соромно перед гостями ставити .
tarveldy• 17 июля 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Клас! Щоб мене так всі просили!
То нахалєру просить? ну вже правда не просить, отримала по повній
Щедрик ведрик• 17 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Класс)) мне ваша нравится. Одолжите на неделю)
tarveldy• 17 июля 2023
Ответ дляЩедрик ведрик
Забирайте назавжди , назад ні за які гроші не візьму
bondarenko_2• 17 июля 2023
Як наче про мою написали! Я свою і її прохання з половини вже ігнорю і не виконає, відповідно рідше просить. А з дитиною взагалі сама постійно гуляю і граю, пішла вона в сраку
СМСница• 17 июля 2023
Сегодня день недовольства своими свекровями , я смотрю) ужас…
Если вы с ней не живите, то через пару дней уедете и забудьте о ее поступке, чего на ровном месте беситься
ВсеЧетко• 17 июля 2023
Ответ дляbolidd
Дозвольте поцікавитись ! Де Ви губите закінчення слів ? «бісе , переробе» -бісить , переробить -звучить більш мелодійно ! Хіба ні ?
Там же де хтось доставляє :
Каталась на качелье
Мыла голову шампунью
Дама-мадама• 17 июля 2023
Загалом я зайняла позицію, що в мами і в свекрухи я можу зробити те, що вони просять і саме так, як вони просять. Бо вони там хазяйки, і я в гостях ненадовго
Лика-прилипка• 17 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Привернути увагу, отримати привід образитися, отримати привід вважати себе жертвою, та купа різних мотивів....
Elena1823• 17 июля 2023
Я бы перевела бы эту ситуацию в шутку и под**нула бы ее)
В следующий раз, когда она попросила бы сделать меня бутерброды или еще что либо, я бы попросила ее проследить так ли я делаю, резала бы и спрашивала за каждый кусок или после того как сделала, позвала бы ее и сказала, поправьте что бы было как нужно и при этом стояла бы и смотрела, задавая еще кучу конченых сопутствующих вопросов) работает 100%, поверьте мне) и так во всем ее позадалбывать) она сама потом от вас шарахаться будет как черт от ладана) этот метод давно использую со свекрухами) только в шуточной форме и с ухмылкой) ни в коем случае никаких скандалов и обиженных лиц)
bondarenko_2• 17 июля 2023
Ответ дляmarina-ri
Ну то ж мама ))
О це моя свекруня всім нам погрожує постійно, почекайте, мовляв теж такі будете злодовбучі на старість. Хоча, гіршого характеру мені голі й уявити, причому вона і молодшою така задрочлива була для всіх оточуючих
Щедрик ведрик• 17 июля 2023
Ответ дляtarveldy
😂😂нее. Так мне на надо. Я нервная. Но недельку работы ей найду
bondarenko_2• 17 июля 2023
Ответ дляElena1823
Прикольно. Треба спробувати, бо задрала вже вже
Капитошечка• 17 июля 2023
Вихідний. З´явилась вода, але ржава. Прокидаюся бачу цілу гору немитої посуди. Помила. Виходить свекруха - а вода грязна? Кажу, грязна ще біжить. Вона - ой, я ж ото посуду не мила в ній, щоб тарілки грязні не були.

Постійно вона: я полоскаю посуду 7 разів. Я завжди киваю головою, бо завжди перемиваю після неї жирний посуд і думаю як під проточною водою можна рахувати скільки разів ти полоскаєш.

Сидить ділова - що ви будете їсти, що вам зварити. Ой не знаю що ви їстимете. Вари сама.
Птица секретарь• 17 июля 2023
Ответ длябибизяна
А їх викреслити чи як?
От правда, не люблю такі поради.
Я зараз живу в одному місті зі свекрухою. На Різдво, Пасху, її ДР, і ще пару раз у рік ми їдемо до неї. От як мені не їхати взагалі?
Як їхати, тільки навпаки
Лика-прилипка• 17 июля 2023
Ответ дляДама-мадама
Але іноді це просто неможливо, бо вимагається щось надзвичайно прибамбасливе, що тобі в голові не вкладається, а господинями це подається як само собою, ти що, не могла здогадатися?
tarveldy• 17 июля 2023
Ответ дляСМСница
Це як прищ на носі, і розумієш що краще коли його не чіпати, але всеодно давиш бо бісить піпець як
Сито для думок• 17 июля 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Чому це? Кожен для себе робить так, як йому подобається. Ніхто свекруху не примушує їсти бутерброд, зроблений невісткою.
Швабристка• 17 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Так с квартирой одалживайте, раз так разбрасываетесь. Но вы ж там все живете
сою не люблю• 17 июля 2023
На бутерброди, я може, б і не реагувала так бурхливо, нехай поправляє, якщо робити більш нічого. Я б тільки запитала, чи мила вона руки перед тим як їжі торкатися, бо знаю, що може забити на це діло))
А ось якщо до малого лізе з дебільними порадами, особливо щодо навчання, то можу такого розказати..... Свекрухи такі свекрухи - думають, що вони краще за всіх все знають та вміють.
tarveldy• 17 июля 2023
Ответ дляШвабристка
Тільки з її майном, я в благодійність більш не граю, награлася вже