Заліковий троль• 17 июля 2023
Матюки в 11 років! Я зараз помру від болю
Зайшла сьогодні в переписку своєї 11 річної доньки…..і ЖАХНУЛАСЬ!!!!
Вона використовує матюки типу бля, курва, сука 😭😭😭
В мене немає слів щоб описати який я відчула біль! Вона відмінниця, грає на муз інструменти, займається проф спортом, дуже скромна та ввічлива. Вчителі постійно хвалитять як за старання, так і за поведінку.
Аккаунтів в соцмкрежах не має.
Скажіть мені, як ця дитина може матюкатись ? Ми постійно говоримо про нецензуру (я знаю що в школі всі матюкаються) і що зовсім не прикрашає нікого.
Зараз вона прокинеться.
Що мені робити ? Я хочу розбити телефон та м викинути у смітник, її обов‘язково наказати ….
Тільки як ?
Ми щовечора читаємо книги, говоримо, або слухаємо музику, танцюємо.
Тато в неї - кращого і побажати не можна.
Дитина не розбалувана, має певні обов’язки, але точно знає що її люблять …..
Коли і що ми пропустили ? 😭
Аккаунтів в соцмкрежах не має.
Зараз вона прокинеться.
Тільки як ?
Коли і що ми пропустили ? 😭
Мульйонерша• 17 июля 2023
Ответ дляКотогосподиня
Автор,я вас сейчас добью.Они и порно в 11 лет уже смотрят.
ну посветуйте автору еще посмотреть историю поиска гугла, добивайте уже. там наверное - соната для фортепиано, прелюдии к полонезу
Колупалочка• 17 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Люди, в не в собі ?
Що за крайності ? Ну не Ок писати матюками в 11 років!
Не маєте поради - пройдіт повз, дуже вас прошу
Так, ми слухаємо Шопена
Дитина лауреат чисельних премій (грає на муз інструменті, писала вже )
Так, ми слухаємо Шопена
Ого і що це її понесло.
Мамина квіточка• 17 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Дякую
Ми вдома не матюкаємось 😭😭😭
Взагалі
Ми вдома не матюкаємось 😭😭😭
Взагалі
Ми теж вдома не матюкаємось.
А ні, набрехала.
Я матюкалась, коли кішка проти ночі змилась через балкон, який не закрив чоловік.
Посміялись потім всі разом. Дитина сказала ’мама, я тебе розумію’))))
Та й по всьому.
Не робили б ви катастрофу і біду там, де їх немає...
А ні, набрехала.
Та й по всьому.
Кашпо• 17 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
То норма для вас, мабуть.
Її в житті ніхто пальцем не чіпав
нет, я вам не верю мамо, у вас истерика просто от переписки
Заліковий троль
• 17 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Сама навчила, доречі, бо мені осогидли танці з шопеном, коли його ображають а він маючи сенсорну алалію (цим людям важко формувати усну мову) має вигадувати вічливу відмову, а так загнув матюка і всьо все всим ясно з першого разу
Ми з вами з різних кіл, так буває …
Ми не святоші, але вдома не спілкуємось матом
При тому я вчу захищатись, відстоювати своє, сказати «ні»
Зайченя• 17 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Друг з поліції порекомендував, знаєте ….
Отак і сказав: «час від часу читайте переписки дітей, то корисно»
То вам легко говорити, бо певно своїх не маєте
Але якщо дитина побачить, то довіру можна втратити точно.
От тоді можуть бути вже великі проблеми у вихованні.
Тому знайте межу дозволеного в цьому.
Бо потім точно буде привід панікувати.
Тому знайте межу дозволеного в цьому.
Бо потім точно буде привід панікувати.
Бабка-ежика• 17 июля 2023
Ответ дляЗайченя
От до речі чудовий коментар)
Автор, як так вийшло, що ви вся така з правильними манерами і читаєте чужі переписки?
Вас не вчили, шо не можна брати чужі речі?
11років дитині .Яка чужа переписка?
Мульйонерша• 17 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Ми з вами з різних кіл, так буває …
так она дома тоже не матюкалась
Заліковий троль
• 17 июля 2023
Ответ дляМульйонерша
т.е если бы вместо - бля и сука. было - шмара и тварюка - то норм? это же не матюк))
Ні, теж не норм
Мульйонерша• 17 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Ні, теж не норм
для меня даже хуже)
одно дело для связки слов. для ’модности’. другое - со вложенным смыслом
СкрипяСердцем• 17 июля 2023
Ответ дляКотогосподиня
я дивилась в 9 років, ще усіх з двору скликала, бо батьки мали відик. такий собі Катрусин кінозал)
Смажена полуничка• 17 июля 2023
Ответ дляКотогосподиня
Давайте... добийте маму. Ви тільки уявіть маму, яка зрозуміє, що дитина скоро вивчати своє тіло буде. Шок і інфаркт. І от тоді мама здивується, що дитина це робить на негра Альберто, а не на Бетховена
Я не тону• 17 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Для мене трагедія
Все ви правильно придумали. Розбити телефон, покарати дитину. Відмінний шлях до того, що б вбити всілякі з вами відносини і довіру. Хочете втратити відносини з дитиною? Так і зробіть.
Вона і так робить все, щоб втішити ваше ЕГО і замість того, щоб бути дитиною, грає на інструментах, займається спортом та ще й відмінниця.
Ви залізли в особистий простір своєї дитини і показали їй, що вона нічого но варта, ви її любите тільки якщо вона буде ідеальною у всьому. Це жах. Вам варто піти до спеціаліста, і ні, не дитину повести, а свої мізки на місце поставити.
Зайченя• 17 июля 2023
Ответ дляБабка-ежика
11років дитині .Яка чужа переписка?
11 років, то вже починає форумватись дівчина.
В неї вже можуть бути симпатії/антипатії/розчарування/досвід/нові розуміння ситуації, свої інтереси. Якими вона може ділитись з подругами. Це вже її простір спілкування. Дитина в 11 вже може розділити коло спілкування на родичів, друзів, навчання. Це різні теми для дитини і різні інтереси.
Нікому не буде приємно знати, що його особисті думки читає той, кому це не адресовано
Вона банально може з подругою обсудити ситуацію з мамою
ГонУрова дівка• 17 июля 2023
Зазвичай такі ’лауреатки премій’ першими в студентсві зриваються з катушок і у всі тяжкі
Бо мамо дома не дозволяла бля сказати, ще й переписки читала.
Чекайте, ще декілька таких ваших закидонів, і мати ви можете почути не лише в переписках у друзів
Шаманю второпях• 17 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
А чому школу поміняти ?
У всіх школах матюкаються
От повернулась з літнього табору вчора …
Я питала чи там діти матюкались, то сказала що гірше аніж в школі навіть.
Табір зовсім не дешевий, діти аж ніяк не з бідних родин, деякі вчаться закордоном
Я спитала конкретну пораду
Що мені зараз робити ?
Прямо в цю хвилину
Не маєте поради, то хоч не заважайте
І так погано
Дякую
У всіх школах матюкаються
Я спитала конкретну пораду
Що мені зараз робити ?
Прямо в цю хвилину
Не маєте поради, то хоч не заважайте
І так погано
Дякую
Розумію, як це наразі для вас звучить, - та не переймайтеся.
Старшій моїй донечці маааайже 18.
Так от. Коли вона (така ж відмінниця й ідеальна дитина, як ваша) була в третьому класі, вчитель на батьківських зборах підняла питання, матюків. На що переважна більшість поважного зібрання засміялася і прозвучали репліки ´добре, що не курять´
Про нецензурну лексику в переписках дізналася приблизно в 11 років. Пережила)
Старшій моїй донечці маааайже 18.
ГонУрова дівка• 17 июля 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Офіційно кращий комент
Смажена полуничка• 17 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Ану ж, розкажіть про ці кола і як донька може захиститись від вас?
Ну шо ви як маленька? ШО ПЕ НОМ
ГонУрова дівка• 17 июля 2023
І щодо акаунтів в соц мережах - повірте, те що ви про них не знаєте, не означає що іх немає. В 11 років :)
Светка-пипетка• 17 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Ми з вами з різних кіл, так буває …
а не дома використовуєте мат? а чоловік?ніколи в житті?
Стопясят раз обсуждала• 17 июля 2023
Не подавайте вигляд, що знаєте. Розкажіть між іншим про дівчинку, яка матюкалась і мами інших дітей не дозволяли з нею спілкуватися.
А в переписках що робиться. Хтось заскрінить і при нагоді як покаже - ото буде халепа
Смажена полуничка• 17 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Бля, я Вівальді люблю!
Та холєра з ним, використовуйте Вівальді) хіба шкода
PORKA• 17 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Люди, в не в собі ?
Так, ми слухаємо Шопена
Автор, по сути - не ок писать и говорить матюками в любом возрасте. Но этот период проходят все, такая у подростков стадия взросления и самоутверждения))я в этом возрасте переписывалась с подругой летом, когда разъехались по бабушкам. Она мне прислала письмо, в котором были матерные слова. Моя мать нашла его, прочитала и такого мне рассказала! Думаете - я перестала материться? Нет, я стала лучше прятать свои секреты, да и уважения к ней резко поубавилось.
Не трогайте дочку.
Смажена полуничка• 17 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Ну так і Леся ніхто не відміняв
Подеревянського?) Не в цій темі. Тут половина від слова ’член’ в каматоз впадають
Рятівник Малібу• 17 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
А чому школу поміняти ?
У всіх школах матюкаються
Я спитала конкретну пораду
Що мені зараз робити ?
Прямо в цю хвилину
Не маєте поради, то хоч не заважайте
І так погано
Дякую
У всіх школах матюкаються
Я спитала конкретну пораду
Що мені зараз робити ?
Прямо в цю хвилину
Не маєте поради, то хоч не заважайте
І так погано
Дякую
вы влезли в личное пространство, переписку в телефоне. это вообще не предназначалось для ваших глаз.
что делать - выпить успокоительного и все, это просто этап взросления.
я вот из приличной семьи, дома без мата, в 12 лет из лагеря привезла. дома не матюкалась, понимала, что плохо. а в компании да. мобильных в моем детстве не было, дневник не вела, так что родители были не в курсе. и ничего, школу с золотой медалью закончила, диплом универа, под забором не валяюсь. материться давно перестала.
Гуру троллинга• 17 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Для мене трагедія
Авторе, я Вам щиро співчуваю, але це - НОРМАЛЬНИЙ етап дорослішання 99% підлітків. Переросте.