Заліковий троль• 17 июля 2023
Матюки в 11 років! Я зараз помру від болю
Зайшла сьогодні в переписку своєї 11 річної доньки…..і ЖАХНУЛАСЬ!!!!
Вона використовує матюки типу бля, курва, сука 😭😭😭
В мене немає слів щоб описати який я відчула біль! Вона відмінниця, грає на муз інструменти, займається проф спортом, дуже скромна та ввічлива. Вчителі постійно хвалитять як за старання, так і за поведінку.
Аккаунтів в соцмкрежах не має.
Скажіть мені, як ця дитина може матюкатись ? Ми постійно говоримо про нецензуру (я знаю що в школі всі матюкаються) і що зовсім не прикрашає нікого.
Зараз вона прокинеться.
Що мені робити ? Я хочу розбити телефон та м викинути у смітник, її обов‘язково наказати ….
Тільки як ?
Ми щовечора читаємо книги, говоримо, або слухаємо музику, танцюємо.
Тато в неї - кращого і побажати не можна.
Дитина не розбалувана, має певні обов’язки, але точно знає що її люблять …..
Коли і що ми пропустили ? 😭
Аккаунтів в соцмкрежах не має.
Зараз вона прокинеться.
Тільки як ?
Коли і що ми пропустили ? 😭
Копирайторша• 17 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Я в перші 10 хв була готова саме це зробити
І зараз досі не знаю що робити
Як поступати
І зараз досі не знаю що робити
Як поступати
Якщо вона, розмовляючи з вами, вживає нормальні слова, то нічого не трапилося. Все одно прийде час, коли ця дівчинка буде говорити матюки. Зараз спілкування у підлітків дуже дивне. Йдеш, а позаду ідуть дівчата віку 12-14 років, то мені соромно за їх вислови. Але ж батьки цього не чують. Моя донька теж прийшла додому зі словом сука, їй 8. Не розуміючи що це. Просто запитала у тата. Але перед цим вчила свою подругу цьому слову, коли чула мама подруги. З мамою ми товаришуємо, але мені вона не сказала. Я вже потім сама озвучила їй, що я знаю. Розмовляли з донькою і пояснили де можна вживати таке слово, а де ні. Що вік її зовсім не підходить до вживання поганих слів. Я вже підготовилася що діти можуть казати багато чого на людях, але не при батьках. Теж готую і своїх дітей де можна і що можна говорити при дорослих.
Вумна, аж страшно• 17 июля 2023
Це вік, коли вплив груп однолітків переважає вплив сім´ї. Але це вікове. Дитина має це пройти. І в уже її свідомому віці переважить те, що матиме для неї більшу цінність. Вона сама потім зробить вибір. Це почався процес сепарації від батьків, правильний і необхідний процес. Тому Ви спокійно робіть свою справу, щоб дитині хотілось потім вибрати саме ваші цінності, любіть, довіряйте, розвивайте, підтримуйте, щоб родина була місцем сили
Вообще не факт• 17 июля 2023
Читаючи такі теми, все більше розумію, що я була якась не така ). Ніколи не матюкалась, ні в дитинстві, ні в підлітковому віці, максимум могла сказати - блін ).
А от донька моя матюкається, не при мені, звичайно. Спочатку я теж це болісно сприймала, але зараз вирішила, що, мабуть, варто просто перечекати
Ласунка• 17 июля 2023
Ответ длямиссАрфография
Тобто її дитина має бути матюкливою Бичихою?)
А она такой есть?
Заліковий троль
• 17 июля 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Нічого не робити. Не кіпішувати і не стресувати. Ще гірше зробите, якщо скажете, що читали її переписку.
Це абсолютно нормальна ситуація. Вона ж з вами чи ішими родичами так не спілкується? З однолітками можна) ми теж матюкались, а вдома була сама святість. Потім цей період минає) не робіть конфлікту
Дякую
Я Не скажу що читала переписку (робою це раз на півроку)
А як тоді сказати не матюкайся?
Як маю мене поради спитають - то я мудрість в квадраті
А як собі допомогти - то руки опустились …..
А як тоді сказати не матюкайся?
Мульйонерша• 17 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Чого про шопена? Я сама обожнюю сарказм, і ми постійно шуткуємо
З подругами незай мають свій сленг, свої приколи
Але ж не матюки!!!!!
т.е если бы вместо - бля и сука. было - шмара и тварюка - то норм? это же не матюк))
миссАрфография• 17 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Перевірте , є ж дослід , а самогон не раджу вживати
Класно ви перекручуєте.Молодець)
Veronika_100k• 17 июля 2023
Ответ дляЗайченя
Гііііі!!!!
Вы що таке кажете!
Зараз будемо всі рятувати автора)
Не можуть музиканти погано себе вести)
Вы що таке кажете!
Зараз будемо всі рятувати автора)
Не можуть музиканти погано себе вести)
Я своему сыну когда-то сказала, что, ему не идёт мат. Как только наберется у тебя достойный словарный запас, тогда можешь пользоваться и матом, чтобы не выглядеть олигофреном сейчас. Думаю, он и после этого матерился. Но я не считаю это ужасом, волосы у меня от этого дыбом не стояли. Умереть тем более не хотелось 😆
Сейчас ему 18. Галантный молодой человек, подает руку, открывает двери, несет тяжелые сумки, уступает место в маршрутке. Не пьет и не курит. Поэтому не надо впадать в крайности, рыдать и уж тем более шариться в чужих переписках. Так можно навсегда потерять доверие ребенка. Мудрее надо быть.
Ласунка• 17 июля 2023
Ответ дляДверной_Проем
Классная логика!
Мама, которая не матерится - для нее норма лупить ребенка
А не наоборот случайно?
Нет связи между матами и насилием физическим.
Автор использует психологическое насилие, а это хуже сказывается на психике ребёнка, чем физическое
миссАрфография• 17 июля 2023
Ответ дляЛасунка
А она такой есть?
А хіба ні?По крайній мірі їй дуже імпонує такий стиль судячи з матів в переписці)))
Заліковий троль
• 17 июля 2023
Ответ дляtarveldy
Порушувати кордони іншої людини це добре чи погано? А потім що? А розбити телефон, закритий інтернат, а далі заміж за хорошого хлопа (не важливо що то падло буде знущатися, ви зробите прекрасну жертву , зручну і поклону)
Продовжувати?
Стоп стоп
Вгамуйтесь!!
Це не моя історія
Ніхто її не заставляє зубрити, бути відмінницею чи культурно поводитись
Вгамуйтесь!!
Це не моя історія
Зайченя• 17 июля 2023
Ответ дляVeronika_100k
Ви прикольна мама)
У вас гарні методи виховання! І як показав час, то вони дієві.сподіваюсь автор прочитає ваш коментар і прийме до уваги
Кашпо• 17 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Стоп стоп
Вгамуйтесь!!
Це не моя історія
Вгамуйтесь!!
Це не моя історія
да мы заметили. наверное за сердце хватаетесь, если принесет 9-10 баллов
Заліковий троль
• 17 июля 2023
Ответ дляЗайченя
Вы написали ,що сама в 14 матюкались.
Тобто в 14 ок і можна вже?
Не пам’ятаю чи матюкалась
Вино крали з дому, це пам’ятаю
Мульйонерша• 17 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Дякую
А як тоді сказати не матюкайся?
’встретила в магазине сегодня твоих одноклассниц, слышала. как они матюкались - ох и уши у меня завяли, так некрасиво’.
все надо делать обходными путями, не напрямую же
lyusiko-lyu• 17 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
А чому школу поміняти ?
У всіх школах матюкаються
От повернулась з літнього табору вчора …
Я питала чи там діти матюкались, то сказала що гірше аніж в школі навіть.
Табір зовсім не дешевий, діти аж ніяк не з бідних родин, деякі вчаться закордоном
Я спитала конкретну пораду
Що мені зараз робити ?
Прямо в цю хвилину
Не маєте поради, то хоч не заважайте
І так погано
Дякую
У всіх школах матюкаються
Я спитала конкретну пораду
Що мені зараз робити ?
Прямо в цю хвилину
Не маєте поради, то хоч не заважайте
І так погано
Дякую
Очень Вас понимаю, скажу больше: противно по улице идти, столько мата вокруг! И от взрослых, и от детей, начиная лет с 8 точно. Мои дети при мне держат себя в руках, но слышала, что мат в их жизни есть, у дочери больше, она более младшее поколение. Когда-то мой отец мне говорил, что настоящая женщина не пьет, не курит и не ругается матом. И это осталось на всю жизнь. Даже в период когда я курила и курила много, я всегда вспоминала папины слова. И, наверное, поэтому все-таки бросила курить, алкоголь ’не в этой жизни’ и мат никогда. И дети об этом знают: не курят уже)), не выпивают, а вот с матом пока еще не до конца. Но мнение мое знают и уважают. Муж матерится, но признается, что отчасти ценит меня за то, что не слышит мата от жены))
Мульйонерша• 17 июля 2023
Ответ дляPmB
Ой автор , у нас под окнами бегает пиз@юшня ,от 5 до 11, они матом разговаривают . Уями иак кроют ,что мне приходиться усмирять . Окна близко , и слушать это целый день нет сил.
пиз@юшня же, что им еще делать
Платья Всем• 17 июля 2023
у мого сина є дівчина в класі. 8 клас. Всі за нею впадають.
Але в мессенджерах у дівчини на аватарці якись чел чоловічого полу. І в загальному чаті однокласників від неї ’смердить’ таким сленгом, навіть порівняти не можу, бомжі, безхаться вічливі. А в неї як ото зайти на чат до свинособак. Між матами інколи слова. А мати як від чоловіків.
Мульйонерша• 17 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Не пам’ятаю чи матюкалась
Вино крали з дому, це пам’ятаю
ага на всякий случай - я не помню)
Котогосподиня• 17 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
А чому школу поміняти ?
У всіх школах матюкаються
Я спитала конкретну пораду
Що мені зараз робити ?
Прямо в цю хвилину
Не маєте поради, то хоч не заважайте
І так погано
Дякую
У всіх школах матюкаються
Я спитала конкретну пораду
Що мені зараз робити ?
Прямо в цю хвилину
Не маєте поради, то хоч не заважайте
І так погано
Дякую
Автор,я вас сейчас добью.Они и порно в 11 лет уже смотрят.
Смажена полуничка• 17 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Але ж не матюки!!!!!
Так змиріться з тим, що отакий в них сленг. Ну вік такий, треба все попробувати, а надурити маму чи зробити щось, що їй не подобається то взагалі святе. Дурні ще, не розуміють, що мама це шкірою відчуває) але так вони ростуть і бунтують. Спокійно мамо!
Заліковий троль
• 17 июля 2023
Ответ дляЗайченя
Автор, ну не розкрите питання як ви вирішили, що можна читати переписку доньки і копирсатися в її речах?
А нам цікаво! Бо це як би основа гарних манер, що ви пропагуєте
Друг з поліції порекомендував, знаєте ….
Отак і сказав: «час від часу читайте переписки дітей, то корисно»
То вам легко говорити, бо певно своїх не маєте
Мамина квіточка• 17 июля 2023
Ответ дляДверной_Проем
Я в шоці від коментарів.
У мене теж донька, 9 років.
А старший вже дорослий.
Я можу зрозуміти мат,коли на ногу тумба впала, або бачиш як на тебе ракета летить, або гупає і на рашисиів мат загнув. Але матюкатись як говорити, вставляти для зв´язки слів постійно, та ще й дівчинці - нащо таке заохочувати?
Не вистачає словарного запасу?
Не можна замінити словом простіше, навіть ’блін’ або іншим простішим?
У моєї вже був урок, коли вона загнула мат, а мама подружки почула і заборонила з донькою спілкуватись.
Більше не матюкається, бо розуміє, що можуть почути, прочитати, і яке це складає враження.
Вчу заміняти слова іншими.
У мене теж донька, 9 років.
А старший вже дорослий.
Не вистачає словарного запасу?
Вчу заміняти слова іншими.
Але ж дочка автора не говорила матюками.
А написала пару слів в переписці з подружкою (?).
Що тут страшного?
Де тут катастрофа?
Молодець, знає де можна, де не можна.
Моїй 9. Матюки знає. На вулиці і в спілкуванні з дорослими не використовує. Якщо в переписці випадково побачу, трагедію точно не робитиму
Що тут страшного?
Де тут катастрофа?
Молодець, знає де можна, де не можна.
Котогосподиня• 17 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Люди, в не в собі ?
Що за крайності ? Ну не Ок писати матюками в 11 років!
Не маєте поради - пройдіт повз, дуже вас прошу
Так, ми слухаємо Шопена
Дитина лауреат чисельних премій (грає на муз інструменті, писала вже )
Так, ми слухаємо Шопена
Не переживайте так,я теж граю на муз.iнструментi, вiдмiнниця була,матюкатись почала років в 30,як заміж вийшла невдало.Не можу тепер зупинитися.