Заліковий троль• 17 июля 2023

Матюки в 11 років! Я зараз помру від болю

Зайшла сьогодні в переписку своєї 11 річної доньки…..і ЖАХНУЛАСЬ!!!!
Вона використовує матюки типу бля, курва, сука 😭😭😭
В мене немає слів щоб описати який я відчула біль! Вона відмінниця, грає на муз інструменти, займається проф спортом, дуже скромна та ввічлива. Вчителі постійно хвалитять як за старання, так і за поведінку.
Аккаунтів в соцмкрежах не має.

Скажіть мені, як ця дитина може матюкатись ? Ми постійно говоримо про нецензуру (я знаю що в школі всі матюкаються) і що зовсім не прикрашає нікого.
Зараз вона прокинеться.
Що мені робити ? Я хочу розбити телефон та м викинути у смітник, її обов‘язково наказати ….
Тільки як ?
Ми щовечора читаємо книги, говоримо, або слухаємо музику, танцюємо.
Тато в неї - кращого і побажати не можна.
Дитина не розбалувана, має певні обов’язки, але точно знає що її люблять …..
Коли і що ми пропустили ? 😭
Сусідка знизу• 17 июля 2023
Чи не трагедия

ЛюбимаЯНЬ• 17 июля 2023
Как сказал мой сын, то мат в школе используют все и очень давно. Вчера была у речки, папе при детях 4-8 лет мат использовал активно. И таких очень много.
Губи до вух• 17 июля 2023
Ну мамаша) отстать от ребенка раньше нужно мыло школу менять!!!
Зайченя• 17 июля 2023
Ви така правильна, що аж страшно прям)
Таке враження, що ваші вуха чули тільки Шопена
Приму в дар• 17 июля 2023
божешмой, какое горе... Мамочка, успокойтесь. Я вас наверное ещё больше расстрою, но уверена, что и аккаунты в соцсетях у вашей дочери тоже есть))) это просто такая стадия взросления. Ничего больше. Если вы будете на ребёнка давить вашими душевным терзаниями, то не будете знать не только о её соцсетях, но и ничего о её жизни вообще.
автор Заліковий троль • 17 июля 2023
Ответ дляСусідка знизу
Чи не трагедия
Для мене трагедія
Начальник Анонимов• 17 июля 2023
В 11 себе не памʼятаю
В 13 років точно матюкались всі і я і мої друзі
Ще й то модним вважалось (
Виросли і перестали матюкатись
Іноді слівце під ситуацію
Навіть самі матюкливі виправились

миссАрфография• 17 июля 2023
Просто поясніть їй шо вона не крута з тими матюками а як Місіс Рагулина
Единая страна!• 17 июля 2023
Це просто переписка.

Ми в Німеччині жили з сім´єю, де син 10 років на х ... маму постійно посилав, коли вона йому казала в школу йти зранку. І це сім´я яка поза домом виглядала дуже інтелігентно.
Так що не переживайте :)))
Зайченя• 17 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Для мене трагедія
Чим?
Що саме страшне може трапитися, що вас зараз лякає?
Приму в дар• 17 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Для мене трагедія
Это же замечательно. Значит в вашей жизни всё хорошо, если вот это вот для вас трагедия.
Коко На Страже• 17 июля 2023
Моїй 12 , теж в щоденниках і переписках є нецензурна лексика.Не приємно мені читати як мамі, але це один з етапів дорослішання.При мені не матюкаються, я можу між словами іноді щось таке сказонути
Копирайторша• 17 июля 2023
Це не найгірше, що може робити дитина. Але ви так описали, наче готові її не випускати в люди.
Ласунка• 17 июля 2023
Ничего не говорить.
Личное пространство, это то место, где ребёнок может быть собой, а не тем, кем хочет видеть ее мама с папой
Zelenkа• 17 июля 2023
Себе в 11 згадайте))
Чи ви були принцесою, яка літала на поні?)
Коко На Страже• 17 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Для мене трагедія
Це не трагедія, це життя, один з його етапів
Мию вікна у мороз• 17 июля 2023
Бойтесь своих желаний. Им свойственно исполняться. Автор, вот чем вы думаете, когда пишите такие заглавия?
Топтунша• 17 июля 2023
Я по попкорн 🍿
Ви мені скажіть, якщо у вас така родина рафінованих інтелігентів, чого ж школу таку матюкливу обрали? Треба було якось гувернерами обходитися 🤷)
автор Заліковий троль • 17 июля 2023
Ответ дляГуби до вух
А чому школу поміняти ?
У всіх школах матюкаються
От повернулась з літнього табору вчора …
Я питала чи там діти матюкались, то сказала що гірше аніж в школі навіть.
Табір зовсім не дешевий, діти аж ніяк не з бідних родин, деякі вчаться закордоном

Я спитала конкретну пораду
Що мені зараз робити ?
Прямо в цю хвилину

Не маєте поради, то хоч не заважайте
І так погано
Дякую

Ласунка• 17 июля 2023
Если б моя мать без моего разрешения нарушила мои личные границы, у меня б не было доверия к ней больше.
Мішечок щастя• 17 июля 2023
Себе накажіть ( тобто покарайте) за те що в телефоні без дозволу щось шукаєте . Це ж неповага до доньки . Можна подумать , трагедія
СкрипяСердцем• 17 июля 2023
згадую себе, почула матюки від старших, в 9 років. матюкалась. потім переросло і вживаю дуже рідко
миссАрфография• 17 июля 2023
Ответ дляЗайченя
Ви така правильна, що аж страшно прям)
Підтримаю автора. Слухати мати не обов`язково зовсім в житті жінки
Ласунка• 17 июля 2023
Ответ дляМішечок щастя
+++++ совершенно верно.
Чай не пью, только кофе• 17 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Для мене трагедія
Нехай для вас це буде найбільша трагедія)
Чтооооооооооо?• 17 июля 2023
Як можна читати чужі переписки? До вас матюкається чи до вчителів? Ні. А як вона спілкується з друзями, це не ваша справа.
Анонимушка• 17 июля 2023
Утихомирьтесь. Между детьми и взрослыми существует негласное правило.: дети не матерятся при взрослых, взрослые не матерятся при детях. Пока она эту грань не переступила - ничего страшного.

А по теме и на злобу дня, расскажите ей, что материться можно красиво співучою українською. Сейчас уйма каналов и рекомендаций как заменить российские матюки. Най тебе качка копне або пес тобі бороду лизав.
Тумба-юмба• 17 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
А чому школу поміняти ?
У всіх школах матюкаються

Я спитала конкретну пораду
Що мені зараз робити ?
Прямо в цю хвилину

Не маєте поради, то хоч не заважайте
І так погано
Дякую
просто поплачьте, станет легче
Распутница• 17 июля 2023
Наблюдаю подростков в парке 12-16, матеряться. Эх. Потом увидела мальчиков 8-10 и тоже мат, печаль.
Я бы не ругала, следила за своей речью и говорила о культуре речи, и где можно ругаться а где нельзя. Терпение и выдержка в общем, я так поняла почти все проходят(
автор Заліковий троль • 17 июля 2023
Ответ дляЗайченя
Ви така правильна, що аж страшно прям)
Люди, в не в собі ?
Що за крайності ? Ну не Ок писати матюками в 11 років!
Не маєте поради - пройдіт повз, дуже вас прошу
Так, ми слухаємо Шопена
Дитина лауреат чисельних премій (грає на муз інструменті, писала вже )