Заліковий троль• 17 июля 2023

Матюки в 11 років! Я зараз помру від болю

Зайшла сьогодні в переписку своєї 11 річної доньки…..і ЖАХНУЛАСЬ!!!!
Вона використовує матюки типу бля, курва, сука 😭😭😭
В мене немає слів щоб описати який я відчула біль! Вона відмінниця, грає на муз інструменти, займається проф спортом, дуже скромна та ввічлива. Вчителі постійно хвалитять як за старання, так і за поведінку.
Аккаунтів в соцмкрежах не має.

Скажіть мені, як ця дитина може матюкатись ? Ми постійно говоримо про нецензуру (я знаю що в школі всі матюкаються) і що зовсім не прикрашає нікого.
Зараз вона прокинеться.
Що мені робити ? Я хочу розбити телефон та м викинути у смітник, її обов‘язково наказати ….
Тільки як ?
Ми щовечора читаємо книги, говоримо, або слухаємо музику, танцюємо.
Тато в неї - кращого і побажати не можна.
Дитина не розбалувана, має певні обов’язки, але точно знає що її люблять …..
Коли і що ми пропустили ? 😭
So_so• 17 июля 2023
Надеюсь, это троллинг

ЖенаАйтишнеГа• 17 июля 2023
О боже. Це життя. Ви так нервуєте, наче вона когось вбила. Навчається добре, має хобі — чудово.
Пугачиха• 17 июля 2023
чомусь стало шкода доньку, а коли мама дізнається, що доця вже з хлопцями спить, то взагалі з розуму зійде
Маю рацію• 17 июля 2023
сіжурєвувшокє.

ви початківець?
дуже погано написано. не життєво.
So_so• 17 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Люди, в не в собі ?
Що за крайності ? Ну не Ок писати матюками в 11 років!
Не маєте поради - пройдіт повз, дуже вас прошу
Так, ми слухаємо Шопена
Дитина лауреат чисельних премій (грає на муз інструменті, писала вже )
Несчастный ребенок(
Ермолайчик• 17 июля 2023
Впевнена акаунти в соцмережах у вашої доньки є, хлопцями вже почала цікавитися… А от саме, тому що для вас донька повинна бути «правильною» - Ви нічого про свою дитину і не знаєте. Вона просто не розказує, а можливо, вже й обманює
Мульйонерша• 17 июля 2023
автор, вы не матюкались никогда? в подростков возрасте - были выпускницей института благородных девиц, ни-ни во всем?

миссАрфография• 17 июля 2023
Люди Ви чого??!!Матюки то не є норм!!!
Анонимушка• 17 июля 2023
Ответ дляЛасунка
Если б моя мать без моего разрешения нарушила мои личные границы, у меня б не было доверия к ней больше.
и это естественно.
Зайченя• 17 июля 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Як можна читати чужі переписки? До вас матюкається чи до вчителів? Ні. А як вона спілкується з друзями, це не ваша справа.
От до речі чудовий коментар)
Автор, як так вийшло, що ви вся така з правильними манерами і читаєте чужі переписки?
Вас не вчили, шо не можна брати чужі речі?
автор Заліковий троль • 17 июля 2023
Ответ длямиссАрфография
Просто поясніть їй шо вона не крута з тими матюками а як Місіс Рагулина
Ок, нарешті перший адекватний аргумент
Дякую
Пугачиха• 17 июля 2023
Ответ дляSo_so
Несчастный ребенок(
бути дитиною троля - несолодко)
Маю рацію• 17 июля 2023
Ответ дляSo_so
Надеюсь, это троллинг
звичайно, хіба не помітно
ДолькиКабана• 17 июля 2023
Дома ваш ребёнок один,а на улице, в кругу своих друзей, без вашего надсмотра другой. Смиритесь, так было есть и будет. Вы с этим ничего не сделаете.
Метелики на душі• 17 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
А чому школу поміняти ?
У всіх школах матюкаються
От повернулась з літнього табору вчора …
Я питала чи там діти матюкались, то сказала що гірше аніж в школі навіть.
Табір зовсім не дешевий, діти аж ніяк не з бідних родин, деякі вчаться закордоном

Я спитала конкретну пораду
Що мені зараз робити ?
Прямо в цю хвилину

Не маєте поради, то хоч не заважайте
І так погано
Дякую
Порада - ничего не делать, оставит дочку в покое и не лазить в ее телефон. Вы делаете для нее достаточно. Вы вкладываете ей в голову, что это нехорошо, и этого хватит. Просто сейчас такая среда у подростков, это делают все и из стаи выбиваться не хочется. Она перерастет.
Зайченя• 17 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Люди, в не в собі ?
Так, ми слухаємо Шопена
А хто прийняв рішення, що це не ок?
Не ок особисто по вашим поглядам?
Тобто дитина не веде себе так, як хочеться вам)
Це ж вже виходить не мамина гордість. Як так можна! Ну ну ну, лаятись матом!
Приму в дар• 17 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Люди, в не в собі ?
Так, ми слухаємо Шопена
Не ок устраивать трагедии из-за ерунды. Не ок читать переписки подростка.
автор Заліковий троль • 17 июля 2023
Ответ дляПриму в дар
Это же замечательно. Значит в вашей жизни всё хорошо, если вот это вот для вас трагедия.
Давайте так :
- в країні війна
- в мене багато друзів та навіть родичів на фронті
- в Африці голод
Можу продовжити
Та це не означає що я зараз маю мінімізувати цю проблему
Для мене вона велика
вре_Динка• 17 июля 2023
Втратите доньку назавжди
В цьому віці виратить довіру до вас, і будете дізнаватись про все тільки випадково

Мульйонерша• 17 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Ок, нарешті перший адекватний аргумент
Дякую
только сначала объясните, что делали в ее переписках
СкрипяСердцем• 17 июля 2023
Ответ дляМульйонерша
для автора це не трагедія)
Дверной_Проем• 17 июля 2023
Ответ длямиссАрфография
Підтримаю автора. Слухати мати не обов`язково зовсім в житті жінки
Я в шоці від коментарів.
У мене теж донька, 9 років.
А старший вже дорослий.
Я можу зрозуміти мат,коли на ногу тумба впала, або бачиш як на тебе ракета летить, або гупає і на рашисиів мат загнув. Але матюкатись як говорити, вставляти для зв´язки слів постійно, та ще й дівчинці - нащо таке заохочувати?
Не вистачає словарного запасу?
Не можна замінити словом простіше, навіть ’блін’ або іншим простішим?

У моєї вже був урок, коли вона загнула мат, а мама подружки почула і заборонила з донькою спілкуватись.
Більше не матюкається, бо розуміє, що можуть почути, прочитати, і яке це складає враження.

Вчу заміняти слова іншими.
Зайченя• 17 июля 2023
Ответ дляМульйонерша
Так діють всі чемні і виховані жінки, що слухають Шопена.
автор Заліковий троль • 17 июля 2023
Ответ дляЗайченя
Чим?
Що саме страшне може трапитися, що вас зараз лякає?
Не думала про це
Як мінімум : для початку нормалізувати матюки, потім алкоголь а потім будь що
Має бути поняття : «це добре, а це - погано»
черная мамба• 17 июля 2023
О, ви з тих мамаш, які про ’принесла в подолі’ говорять
Мульйонерша• 17 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Давайте так :
- в країні війна
- в Африці голод
Можу продовжити
Для мене вона велика
она при вас матюкалась? или среди взрослых?
она точно знает, что это плохо делать, если вы ее хорошо воспитываете.
а переписки - это поддержание авторитета в своем кругу, вы что не были подростком
автор Заліковий троль • 17 июля 2023
Ответ дляКопирайторша
Це не найгірше, що може робити дитина. Але ви так описали, наче готові її не випускати в люди.
Я в перші 10 хв була готова саме це зробити
І зараз досі не знаю що робити
Як поступати
tarveldy• 17 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Для мене трагедія
Так а до чого дитина до вашої трагедії?
автор Заліковий троль • 17 июля 2023
Ответ дляРаспутница
Наблюдаю подростков в парке 12-16, матеряться. Эх. Потом увидела мальчиков 8-10 и тоже мат, печаль.
Я бы не ругала, следила за своей речью и говорила о культуре речи, и где можно ругаться а где нельзя. Терпение и выдержка в общем, я так поняла почти все проходят(
Дякую
Ми вдома не матюкаємось 😭😭😭
Взагалі
Зайченя• 17 июля 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Не думала про це
Тобто від матюка до алкозалежності один розбіг)
На ваш погляд, чи не занадто ви драматизуєте?
Ці всі страшні події відбуваються лише в вашій уяві.