Захекалася читать• 17 июля 2023

Живу сама, зп 11 тис грн.

Вистачає, але скромно. 52 роки. Питання: жити і далі так, а потім отримати 2000 пенсії і все? Або поїхати працювати за кордон, наскладати собі ’на старість’, вчитися і міняти професію пізно і не хочу, або ваш варіант...
автор Захекалася читать • 17 июля 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Пенсия будет около 5000, если стажа хватит.
Вот да...

автор Захекалася читать • 17 июля 2023
Ответ дляСанька-4b93
И сколько вы заработаете неквалифицированным трудом? Особенно, если по пол года дома сидеть планируете, за какой счет? Коммуналку тут круглый год платить тоже надо будет. В лучшем случае получится отложить по тысяче евро за год, это ни о чем, они вам погоду не сделают.
Тисячу євро в рік і дома можна відкласти, в мене розумова праця, бісить вже все...
Мадам Подлинник• 17 июля 2023
Ответ дляЗараз все скажу
так а смысл кататься по случайным работам?
есть смысл найти нормальную работу и приличное жильё и осесть, заработав себе хотя бы минимальную европейскую пенсию лет через 10.
и потом спокойно на неё дома доживать.
Нормальную нужно язык знать и навыки по профессии, востребованной в Европе. И про возраст не забываем.
автор Захекалася читать • 17 июля 2023
Ответ дляВесёлая морковка
52 года зп 11к
Так буває, я бухгалтер )
автор Захекалася читать • 17 июля 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Кем? Если речь о низкоквалифицированном труде, то в 50+ уже и спина может болеть, и суставы, и давление скачет. То есть это просто убийство своего здоровья. Ради чего? Так хорошо зарабатывают там?
Так а тут тиск комп´ютером наганять ? За миску юшки і комуналки)))))
Зараз все скажу• 17 июля 2023
Ответ дляМадам Подлинник
ну упаковщицей можно спокойно со временем найти, сидеть в тепле на стульчике, выполнять норму и всё. возраст не мешает такой деятельности, здоровье не подрывает, оформиться официально и спокойно работать до пенсии. но для этого надо быть всё время на месте, а не туда-сюда кататься, и каждый раз искать по новой работу и жильё. зык в среде тоже потихоньку подтянется. хотя бы минимальный.
автор Захекалася читать • 17 июля 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Если есть здоровье - езжайте и работайте. Тяжёлый физический труд. Сколько вы протянете на той клубнике - большой вопрос.
Так я раз на рік , там 2000 євро за місяць виходить ? Рік дома побуду... Це ще так, балачки ...

автор Захекалася читать • 17 июля 2023
Ответ дляСиренькая
Непогано собі підзаробити на квартирку і здавати на пенсії. Але головне, щоб вам зараз здоровя дозволяло і не угробити його на заробітках. Бо лікування дорожче вийде.
Дякую вам
Зараз все скажу• 17 июля 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Так буває, я бухгалтер )
тут на днях была вакансия тупо документы из 1-С распечатывать для таможни, 17 тыс. предлагали зарплату
автор Захекалася читать • 17 июля 2023
Ответ дляЛіньки гуглить
А Ви пробували? Там молоді ледве товчуть.
Ну, пишуть ,ось ніхто із тіток не повернувся? Сидять працюють і не повертаються, аби погано було , вже б вдома кондукторами пішли ))))
автор Захекалася читать • 17 июля 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Насчёт медсестры не спорю. А вот уборка, клубника, заводы, склады, где все время на ногах и т.п. - это очень тяжело. И для молодых тяжело, а тем более для возраста 50+. И разве там такие уж зарплаты большие? С учётом того, если здесь есть свое жильё, а там огромная аренда.
А там же житло безкоштовне на період праці дають ,і обід 1 раз на день безкоштовно, а так купувати і готувати)
автор Захекалася читать • 17 июля 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Так у вас и будет 11 000 круглый год. Приблизительно.
Если зарплата , скажем, 1000 евро. За полгода - 6000. Минус расходы на жилье. Это пусть 300 евро/мес. Остаётся 4200 евро . Умножаем на курс (4200*40=168000 грн), делим на 12 месяцев в году - получаем 14000 грн в месяц. Стоит ли эти фантастические деньги убитого здоровья - решать вам.
Житло і обід раз на день безкоштовне,.
автор Захекалася читать • 17 июля 2023
Ответ дляСвекруховна
во-первых...это новые возможности
во-вторых..это смена окружения полная
в-третьих..какая разница. что тут сидеть на 11 тыс и иметь 2 пенсии. что там сидеть на 14 000 , тут сдавать квартиру ... откладывать и иметь потом заграничную пенсию но жить уже в Украине, а может и выйти замуж там и спокойно доживать свой век
Оу, ось ваша відповідь мої думки просто оформила до купи ) дякую. Бажаю Вам всього най най най кращого, теплого, смачного і. ...море квітів))))
автор Захекалася читать • 17 июля 2023
Ответ дляСмайликівна
Ну і як то переходити із 11тисяч на місяць на 2 тисячі? Це ж капець! Я перейшла була на пару місяців без роботи із 13тисяч на 3 тисячі...от в шоці була, кажу вам. Почувалась жахливо збіднілою. Фу, жах...
Мені це знайоме, тому ось і думаю що далі)
автор Захекалася читать • 17 июля 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Меньше 1000 евро, получается?
Автор, никакого финансового смысла эта авантюра не несёт. Разве что развлечетсь жизнью в новой стране.
1000 євро на місяць це в кішеню чистими, житло і їжа безкоштовна, а тут у мене 11 тис мінус комуналка ,їжа, і інше. Чого ж нема сенсу?
автор Захекалася читать • 17 июля 2023
Ответ дляSmetankaa
Я живу на 8500 грн в месяц. Есть возможность выехать в Германию, работать на складе на 1600 евро в месяц.с такого дохода мало что можно отложить. Там цены на жилье, коммунальные, проезд, продукты другие. Если в Украине не смогли реализоваться, то и там ничего не светит.
Житло безкоштовне не видумуйте) у вас ще й банки залізні там збирають )))
автор Захекалася читать • 17 июля 2023
Ответ дляКусачая Я
С возрастом зарплата понижается,как показывает жизненный опыт.
Це 100000%
Сиренькая• 17 июля 2023
Познайомилася із жіночкою 48 р, працює покоївкою в гот на Кіпрі, заробляє 1 ти є, дають харчування, скромне житло. Фізично не легко але хоч не в полі. Бажано мову знати хоч поверхнево
автор Захекалася читать • 17 июля 2023
Ответ дляТоптунша
Можна для початку тут роботу іншу підшукати. Спробувати пару інших варіантів. Не попре - тоді закордон. Там все ясно як білий день - важка фізична праця, але зп більша.
А Вам що, брюльянти треба, соромлюсь спитати?
Всі дивляться на вік, а не на опит, і ’дякуємо, ми вам зателефонуємо’))) гидко, вже брехати пробувала, кажу 42))) але ж співбесіда ж онлайн, камеру не обдуриш )

автор Захекалася читать • 17 июля 2023
Ответ дляПффф 100%
В нас зарплата значно менша 11, 6-8, але пенсіонери тримаються за роботу зубами, на все згодні, на будь яке відношення, на будь яке ставлення, як раби, аби втриматися на роботі. Бо якщо втратиш роботу, то хіба що прибиральницею, більше ніде пенсіонерів не беруть, і вижити на 2-3 тисячі ніяк.
Отож і об мене вже на роботі майже ноги витирають ))) гидко це... Бо є знання, опит, сили і бажання, одягаюсь стильно, кожен місяць хоч якусь річ купую нову. Але ж ...вік....
автор Захекалася читать • 17 июля 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Потому что автор написала, что планирует полгода работать за границей, а полгода жить дома. То есть, проедать заработанное. Поэтому, источник денег на весь год у нее один.
Ну, може не з´їм все за півроку)))))
Ліньки гуглить• 17 июля 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Хто це пише? Повернулися ще й як.
автор Захекалася читать • 17 июля 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Проґавила)) мабуть вже взяли когось )))
Коли мовчу- приємна жінка• 17 июля 2023
Ответ дляЗахекалася читать
якщо Ви бухгалтер, ви можете вести додатково клієнтів, або взагалі найти іншу роботу. Чому саме така альтернатива?
автор Захекалася читать • 17 июля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
52 роки , фопів боюсь.
Коли мовчу- приємна жінка• 17 июля 2023
Ответ дляЗахекалася читать
52 роки , фопів боюсь.
Чого їх боятись? Як на мене, це краще ніж їхати хто знає куди
автор Захекалася читать • 17 июля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Бо виконую інший стіл, і поняття не маю про цих фопів кведи ,групи і інше)
Коли мовчу- приємна жінка• 17 июля 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Це звісно ваша справа. Але, мені не зрозуміло, чому не навчитись, не вивчити щось додатково та не заробляти.
автор Захекалася читать • 17 июля 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Коли? Покинуть роботу , піти на курси ? Хто мене візьме за бухгалтера фопів, без досвіду і вік же, як повно молодих дівчат , навіть з-за кордону онлайн звіти здають і норм ))).
автор Захекалася читать • 17 июля 2023
Не нию, якщо що, дискутую. Бо в спорі народжується істина ...)