Захекалася читать• 17 июля 2023

Живу сама, зп 11 тис грн.

Вистачає, але скромно. 52 роки. Питання: жити і далі так, а потім отримати 2000 пенсії і все? Або поїхати працювати за кордон, наскладати собі ’на старість’, вчитися і міняти професію пізно і не хочу, або ваш варіант...
Коли мовчу- приємна жінка• 17 июля 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Коли? Покинуть роботу , піти на курси ? Хто мене візьме за бухгалтера фопів, без досвіду і вік же, як повно молодих дівчат , навіть з-за кордону онлайн звіти здають і норм ))).
Вам то просто не треба. І все. Ви знаходитесь в позиції жертви. Купа онлайн курсів. Навчатись можна чому хочешь і скільки хочешь. Вам ніхто не заважає робити те, що роблять молоді дівчата. Ну окрім, Вашого ставлення до життя.

Кіма кепка• 17 июля 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Бо виконую інший стіл, і поняття не маю про цих фопів кведи ,групи і інше)
В этом Ваша проблема. Вы не развиваетесь как бух.
На ведении нескольких ФОП уже можно иметь Вашу зп. Остальное перечислять смысла нет. Хороший бухгалтер учится всю жизнь и обновляет и расширяет свои знания. И именно в бухгалтерии и финансах меньше всего эйджизма. Бухгалтер в 50 более частое явление, чем продавец в ТЦ, чем оператор или менеджер.
Коли мовчу- приємна жінка• 17 июля 2023
Ответ дляКіма кепка
Подивіться по що пише автор. Що треба кидати роботу щоб навчатись на курсах. Вона живе в якомусь світі 20-ти літньої давнини.
любименькая• 17 июля 2023
Ответ дляДодекаэдр
Но это адский труд. Сутками принадлежишь другим людям.
легше за полуниці. Зараз за дідусем наглядає, то взагалі майже курорт. Він дієздатний, то вигулює його по кафешках, парках, вдома приготувала поїли та він відпочиває у себе в кімнаті, вона у себе, або йде куди хоче. Раз на тиждень везе його до онуків, або ті до нього приїздять. Вона не жаліється
Додекаэдр• 17 июля 2023
Ответ длялюбименькая
Ну это такой тип человека.
Мне например нужно своё пространство . Т.е. что б я отработала определенное время и ушла куда-то в свою конуру.
Я толковая медсестра с опытом работы и когда то были мысли поехать на заработки. Остановило именно то, что нужно проживать вместе.