Як ухурделю• 17 июля 2023
Ваші діти за кордоном спілкуюються з колишніми друзями...
...однокласниками в Україні?
В дочки якось вже зовсім спілкування не в´яжеться, пояснюю їй , що це нормально, в них більше нема спільних інтересів і далі дороги розходяться. Цікава просто статистика
Результат:
вже голосів:
19 (28.79%)
Спілкуюються нормально
19 (28.79%)
Не спілкуються
16 (24.24%)
Результат
12 (18.18%)
Рідко
Сіточка• 17 июля 2023
В дочки немає однокласників в Україні, всі виїхали. Спілкується з тими, з ким і раніше спілкувалася
Khmelnichanka• 17 июля 2023
Ответ дляЯк ухурделю
В них зараз різне навчання, відпочинок та розваги
Зрозуміла Впшу думку. В мене вона інша :). Кожна залишиться при своєму.