СвітланкаОК• 17 июля 2023

Шукаю подругу (по мотивам теми в топі). Можливість познайомитись

Сьогодні в темі про відсутність подруг багато хто написав, що хотів би дружити, але не знає як знайти подругу

Посилання https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3370636

Я запропонувала створити тему, де дівчата зможуть познайомитись. Тож пропоную тим, хто хоче розширити своє коло спілкування залишити свої коментарі, трохи розповісти про себе.

Можете написати в довільній формі, але краще щоб ваш коментар містив таку інформацію:
1. Місце проживання, а якщо Київ чи інше велике місто, то бажано й район. Бо не всі можуть на інший край їздити зустрічатись регулярно.

2. Вік, склад родини. Мабуть, одноліткам буде комфортніше спілкуватись. Так само як і мамам приблизно одного віку дітей.

3. Iнтереси, хобі. Це взагалі дуже важливо, бо на спільних інтересах загалом і тримається дружба.

4. Як ви бачите дружбу. Чи це регулярні походи на каву/театри/парк чи це спілкування онлайн і по телефону тощо.

5. Чтого ви точно не хотіли б у дружбі /тут вже на власний розсуд, можливо хтось не сприймає алкоголь чи куріння, хтось не любить пліток та таке інше/

До прикладу напишу про себе. Також би не проти знайти подругу.

1. Живу в Києві на Борщагівці.
2. Вік 38 років, маю чоловіка та сина 12 років.
3. Люблю читати, музику слухати, плету сітки для військових, спорт не люблю ))) також люблю гуляти по місту (центр), парки різні, але не активно, тобто по горам не лажу, з палаткою не ходжу )))
4. Хотілося б мати подругу, яка живе десь недалеко і раз на тиждень ходити десь на каву чи в кафе, пройтись по парку.
5. Не п’ю, але палю. Iноді матюкаюсь ))) Не хотілося б спілкуватись з людиною, яка нічим окрім битовухи не цікавиться, люблю поговорити за що завгодно, тільки не про пральні порошки, косметику чи ботокс.

Якось так )) Додавайте інфо про себе та якщо буде людина зі схожими інтересами, то можна писати в приват і вже обмінятись телеграмом чи телефоном, а там вже як піде.

Маю надію, що хоча б хтось знайде собі подругу і стане трохи щасливішою.
Всім удачі!
Fashion_besties• 17 июля 2023
Если бы на СЗ все так развернуто писали о себе, был бы уже свадебный бум 💥
автор СвітланкаОК • 17 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Це точно)))
Fashion_besties• 17 июля 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Це точно)))
Кстати, какую удачную косметику подобрали себе в последнее время?
автор СвітланкаОК • 17 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Отакої 😂😂😂
Fashion_besties• 17 июля 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Отакої 😂😂😂
😁🤪 шутка
lisulya• 17 июля 2023
Интересно, через сколько страниц начнется срач)
annetta888• 17 июля 2023
Привіт 🤗Суперідея!!!
Ми так з дівчатами (нас 17) познайомилися тут на форумі в темі. І вже 4 роки спілкуємося кожного дня
З багатьма бачилася
Vlada.da• 17 июля 2023
Я теж на Борщагівці. На днях 39 виповнилося. Сину 11. Працюю. Інтроверт, тому тяжко сходжуся з новими людьми. Подруги по життю розгубилися, навіть люба кумася виїхала з війною. Не знаю як зараз в цьому віці заводити дружбу. На роботі купа коліжанок, але близько поза роботою ніхто не спілкується.
Fashion_besties• 17 июля 2023
Ответ дляlisulya
Дружеский 😁
ПекельнаКрасуня• 17 июля 2023
и хочется и колиться, как говорится))
такой интроверт стала, что копец. понаблюдаю)
Fashion_besties• 17 июля 2023
Тема очень милая 😇
Но я пас. Потому что если я вас узнаю лично, мне будет неудобно гадости писать ☺️
А я не могу так резко бросить
Voblochka-26• 17 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Тема очень милая 😇
А я не могу так резко бросить
пару раз через силу напишете - а дальше как по маслу)
Kusalochka• 17 июля 2023
Хорошая тема))) я тут нашла любимую подруженцию)))
РусалкаДністрова• 17 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Тема очень милая 😇
А я не могу так резко бросить
Під анонімом напишете
автор СвітланкаОК • 17 июля 2023
Ответ дляVlada.da
О, круто. Якщо мій опис вам біль-менш, то давайте в приваті спишемось та може десь на вихідних пересічемось. Треба щось змінювати з цим інтроверсіями, я не скажу що геть замкнута, але реально нема з ким (окрім чоловіка) десь вийти пройтись.
Marishynya• 17 июля 2023
Привіт
Я теж з Борщагівці
Мені 36, маю 2 дітей- син 10 років, донька 8 років. Вони спортсмени 🙈 футбол/ тхеквандо. Гуляємо у парку- Совкі.
Не палю, майже не пʼю, зараз у зал ходжу. Матюкатися можу- особливо на русьню 🥰
автор СвітланкаОК • 17 июля 2023
Ответ дляMarishynya
Привіт
Я теж з Борщагівці
Наш чєловєк)) Совки теж полюбляємо, давайте і з вами спишемось )))
Voblochka-26• 17 июля 2023
’зарегистрируюсь’ и я))
39 лет, живу в Киеве р-н Лукьяновка, вечнохудеющая дэвушка с легким сарказмом) есть дети
с удовольствием познакомлюсь с кем-то ’на районе’
автор СвітланкаОК • 17 июля 2023
Ще прохання: навіть якщо не готові про себе писати, якийсь комент залиште будь ласка, щоб тема в топ вийшла та інші дівчата її побачили, дякую!
ПекельнаКрасуня• 17 июля 2023
ой девы, я матом разговариваю почти. такая жизнь)))
но детей нет, ото ничего не тормозит
РусалкаДністрова• 17 июля 2023
Теж би з автором познайомилася. Але я далеченько живу - на Виноградарі. 45 років, син дорослий, розлучена. Із спілкуванням нормально, але з часом подруги відсіялися( та і війна внесла свої корективи.
До речі, спорт теж закинула останнім часом. Залюбки із кимось би почала
ПекельнаКрасуня• 17 июля 2023
Если бы денег нашкребла на зал, то точно бы знакомилась. Так грустно мне было самой там.
Домашний спорт сейчас. Купила бодибар 10 кг, и гантели по 3 кг и потею дома(
chueva.a• 17 июля 2023
Эх, многие из Киева(
Вряд ли из своего города встречу здесь кого-то да и ещё с ’подходящей анкетой’☺️
Автор, идея супер👍
Md.Inna• 17 июля 2023
27 лет, учусь на психолога, работала преподавателем, интересуюсь медициной
Больше интровертивна, люблю атмосферные, задушевные посиделки, природу, парки, посиделки в кафе. Не курю, стараюсь не употреблять алкоголь
Замужем, без детей. Живу в ЖК София. Вишнёвое, Софиевская Борщаговка, и весь правый берег Киева - буду рада общению
Люблю квест комнаты)
Тоторо1• 17 июля 2023
Привіт. Київ, Осокорки/Позняки. Мені 37, маю чоловіка та сина 10 років. Хотіла б інколи зустрічатися на каву чи просеко, погуляти по місту, повеслувати на каяках/ сапах, сходити в парк, квест-кімнату... дивлячись який настрій
Всем_Рада• 17 июля 2023
Ответ дляchueva.a
Эх, многие из Киева(
Автор, идея супер👍
А я из Запорожья. Тоже пока наблюдаю. Большинство, да, киевлянки(((
ПекельнаКрасуня• 17 июля 2023
я из Днепра, если шо. Вдруг таки войду в раш)))
kittycat_13• 17 июля 2023
Кропивницкий, 26 лет (переехала вынуждено из Харькова)
Работаю инженером, есть парень, детей нет, но зато есть 2 кошки, которых обожаю)
Люблю все что связано с благотворительностью и помощью для животных. Ухаживаю за собой, но без излишеств (если кто-то любит косметику, то есть о чем поговорить). Много читаю технической литературы, но также люблю научную фантастику. Часто хожу в кино. Очень люблю гулять и болтать, могу километры находить по одной и той же местности 😅
Также люблю разные кафешки и рестики, но это как дополнение к хорошей прогулке.
Вынуждено ограничиваю алкоголь (панкреатит), не курю, но против ничего не имею. Матюкаюсь знатно, но со временем. Сразу людей на шокирую 😂
Вообще стараюсь жить на позитиве и своими проблемами не напрягать людей.
Fashion_besties• 17 июля 2023
Ответ дляkittycat_13
Приятно видеть, что заботитесь о животных 🐶Можно узнать, инженером в какой сфере и какую техническую литературу любите читать?
kittycat_13• 17 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Занимаюсь программированием разного оборудования для умных домов Ну и литература вся по этой теме или около.