Лапка• 17 июля 2023

Навіщо "приходив"? Що хотів?

Щоб я ото ще раз онлайн отак спілкувалася???
Познайомилися взагалі випадково. Я віддавала книги в спец групі. Так якось почали спілкуватися. З місяць десь про книги, про все інше. Без ніяких натяків. Ну і одного разу пише, що хотів би приударити та незна як. Ну я віджартувалася, дивися не приубийся. Але з того часу якось почали спілкуватися більш відверто. Хто які відносини розглядає. Зійшлися на тому, що легкі відносини обом зараз саме те. Я сама тільки розлучилася. Домовилися про зустріч. Приїхати мала саме я( дівчата на то є причини. Тому в порядку виключення я погодилася. Тим більше ми й до того спілкувалися. Був неначе нормальний). Прогулянка по місту, без всякого продовження на початку. І тут воно видає ’ блін, та ти готова поїхати до малознайомого чувака в інше місто’.
Вообщем, видалила мовчки все листування, в месенджері заблокувала. Ну його. А це спілкування було поки я була в дорозі ( до батьків їздила) . Серед ночі дзвонить, пише ’ я ж хвилююся. Ти чому не написала що доїхала’ . Ну я розповіла йому що мені то не приємно, що він сказав. А він, що поки ми в листуванні дуркували можна було обрати на щось інше образитися. І , свята простота: то ти приїдеш? - ну звісно що тепер ні. - ну ок. Могла б відразу сказати що це зайве.

Вообщем, не знайомилася і тепер точно впевнилася що не варто й починати. Бо навіть адекватна людина може виявитися зовсім не адекватною
автор Лапка • 17 июля 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Насправді ви не хотіли тих стосунків і того побачення, тому шукали причину обоазитись. Якби вам воно було треба, ви би це мимо вух пропустили і на жарт перевели. А так підсвідомо знайшли за що зачепитися, щоб морознутися.
Тобто, ви б не образилися на таке?

Тихомандражная• 17 июля 2023
Тоже засела на сайте знакомств и в шоке от всего. При чем это не сайт поиска девочек на одну ночь. Но пишут такие типа - давай встретимся? У тебя или у меня?
Они вообще берега попутали? Чувак, иди на другие ресурсы, нафиг ты нервы делаешь?
Огірок та Помідорчик• 17 июля 2023
Ответ дляЛапка
Тобто, ви б не образилися на таке?
Ой, я бы точно обиделась. Ещё не встречались а уже претензии.
Забейте и забудьте это несчастье.
автор Лапка • 17 июля 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Забейте и забудьте это несчастье.
А он дівчина каже що потрібно було повз вуха пропустити , що чоловік, до якого ти зібралася їхати, тільки й того що не написав слово ’ проститутка’. І що ти отак готова до малознайомого чувака поїхати в інше місто????
автор Лапка • 17 июля 2023
Ответ дляТихомандражная
Я навіть боюся уявити що там на сз. Куди спеціально знайомитися йдуть. Ми взагалі просто про книги говорили.
Огірок та Помідорчик• 17 июля 2023
Ответ дляЛапка
Козел. Изначально его все устраивало.
Нормальный парень или мужчина такого бы не написал. Скорее это чудо само боялось встречи с вами.
АфродитаПетровна• 17 июля 2023
Ответ дляЛапка
Тобто, ви б не образилися на таке?
Ну якби хотіла того хлопа старшною силою, то напевно би ні)) Але якщо воно мені таке ні сіло, ні впало, або є сумніви, то я люблю пошукати до чого можна придертись, щоб самі собі придумати на що образитись.
Думаю в вас подібна ситуація... І що інтуїтивно ви поступили вірно, то просто не ваше...
Огірок та Помідорчик• 17 июля 2023
Ответ дляЛапка
Лет 18 назад продавала гантели. Нашла отличного парня на три года. Никогда не знаешь где найдешь.
Все будет, но потом• 17 июля 2023
Ответ дляЛапка
Ну, не край світу. То ви загнули. Там дорога годину в одну сторону.
если один раз попробовать кислое яблоко, то надо сразу делать вывод, что все яблоки - кислые?

автор Лапка • 17 июля 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Козел. Изначально его все устраивало.
От і я так подумала . Що він і сам не хотів / побоявся. То можна було й далі просто спілкуватися. Не я про це заговорила
автор Лапка • 17 июля 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Знаєте, якби навіть я дуже його хотіла, любила і прям , як то кажуть, пісяла кип´ятком за ним, після того, що він сказав, я б не поїхала. Поревіла. Посумувала б. Але не поїхала б
автор Лапка • 17 июля 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
От і я так подумала. Чому б і ні. Неначе цікавий, є про що поговорити. На перший погляд зрілим чоловіком здавався. Та й симпатичний. Чом би й не спробувати
А ні, здалося
Тихомандражная• 17 июля 2023
Ответ дляЛапка
При чем приличные с вижу мужчины. Почему они не идут на специальные сайты, не понятно
автор Лапка • 17 июля 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Ні. Але точно знаю що отой сорт весь кислий
Огірок та Помідорчик• 17 июля 2023
Ответ дляЛапка
И не только вы. Думаю так бы каждая поступила.
автор Лапка • 17 июля 2023
А взагалі тяжко з новими знайомствами коли тобі 35+. Оточення все одружене. На роботі одні дівчата або також одружені. З клієнтами зась. Онлайн от таке виходить.
Скромняшка• 17 июля 2023
Чувак наверное и не понял чего вы так отреагировали)). Тут тема была что даме в переписке свой агрегат прислал, так она его заблокировала, а у вас такое.. сказал шото
Красный Смех• 17 июля 2023
Чувак сказал правду, как есть. Это констатация факта, какие могут быть обиды? Таки да, вы поехали к малознакомому парню в другой город.

Может он вам не особо понравился и вы подсознательно нашли повод?
автор Лапка • 17 июля 2023
Ответ дляСкромняшка
Треба було попросити щоб скинув🤔. Може там і страждати нічого, а я оце засмутилася

автор Лапка • 17 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех

Я ще нікуди не поїхала
автор Лапка • 17 июля 2023
Дівчата, я щось не розумію. Вже друга пише що мабуть він мені не сподобався тому просто відмазку знайшла. Ви ж зараз не серьозно?
Скромняшка• 17 июля 2023
Ответ дляЛапка
А шо понравился он вам)? Чем?
Красный Смех• 17 июля 2023
Ответ дляПросто звязда
Мне удобно не ехать непонятно к кому непонятно куда
Хотя да, многие женщины готовы лететь по первому зову к мужчине
https://youtube.com/shorts/x3XjB8638aY?feature=sha...
автор Лапка • 17 июля 2023
Ответ дляСкромняшка
А шо понравился он вам)? Чем?
Можливо просто якось звикла до спілкування. З ним цікаво говорити на різні теми. Було. Мені просто подобається коли чоловік розумний.
ПолБатона• 17 июля 2023
що за вообщем? ще й в україномовному тексті
тепер у мене кров з очей
Скромняшка• 17 июля 2023
Ответ дляЛапка
Ну так дайте ему шанс, пусть он к вам приедет. Интересно ,способен он на такой поступок?
автор Лапка • 17 июля 2023
Ответ дляПолБатона
тепер у мене кров з очей
Візьміть серветки, витріть
автор Лапка • 17 июля 2023
Ответ дляСкромняшка
Він не може приїхати. Якби міг, то не було б розмови про мою поїздку.
ПолБатона• 17 июля 2023
Ответ дляЛапка
Візьміть серветки, витріть
дякую
а ви так більше не пишіть ніякою мовою
Красный Смех• 17 июля 2023
Ответ дляЛапка
Я ще нікуди не поїхала
Я вот это в вашем тексте поняла как описание уже непосредственно приезда ))) сорри

Був неначе нормальний). Прогулянка по місту, без всякого продовження на початку.