Не против• 17 июля 2023
сміливі жінки (чи дівчата?) 38-40, кидайте сюди свої фотки обличчя
цікаво як хто по фото виглядає.
Бо хтось відчуває, що явно постарів, а хтось ще прекрасно підтримує молодість.
Якщо якісь процедури робити, поділіться які
Свою фотку я викладати не буду.
Але знаю, що тут обовʼзково будуть сміливі, хто покажеться
Свою фотку я викладати не буду.
Файна дівка• 18 июля 2023
Ответ дляФіфачка
Красивая футболочка
Не подскажете, где взять такую?
Спасибо) Вот здесь, но не знаю, отправят ли в Украину
Фіфачка• 18 июля 2023
Ответ дляФайна дівка
Спасибо вам огромное
Клептоманка• 18 июля 2023
Ответ дляAnnaOst
Думаю ви як ніхто інший знаєте що всі ми на любітеля)
у вас надовго ще бан? Інколи хочеться щось у вашій темі написати, а без аноніма не йде.
Ви добре виглядаєте, у мене більше зморшок і я теж хочу поспати
Ответ дляКлептоманка
Довічний. Я можу запросто його оспорити, бо я не створювала ніякої суспільно політичної теми під анонімом. Тема була особиста, просто в ній розвели срач про війну. Але не хочу. Мені так більше подобається. А чого не хочете без аноніма писати? Продаєте тут?
Манка Я• 18 июля 2023
Ответ дляAnnaOst
Я придумала для таких нову розвагу - пишеш якусь дурню, причому відверту дурню. А вони потім бігають з тою дурнею за тобою по форуму. Раденькі бо дурненькі) а якщо серйозно, то це лякає якщо згадати що середній вік поралниць 40 років
Щось в вашому дописі є, дійсно
Попала так, писала не дурню, скоріше пораду ( побутова )
З тої поради витягли кусок і бігали місяць 😂
Всюди пишу без аноніма
На форумі давно
Всюди пишу без аноніма
На форумі давно
olgabaluta• 18 июля 2023
Ответ дляAnnaOst
Но есть же какая-то грань.
Клептоманка• 18 июля 2023
Ответ дляAnnaOst
мама читають
КвартираЧья• 18 июля 2023
Ответ дляМанка Я
Я ніколи не фукаю)
Чесно
В мене навіть шампунь пантін
Можу сфоткати 🙌
Чесно
В мене навіть шампунь пантін
Можу сфоткати 🙌
То питання смаку, на чужий смак не фукаю, аби не гола і чиста 😀
А в цілому, то підфукую на якісь речі, що мені особисто не до вподоби.
Манка Я• 18 июля 2023
Ответ дляAnnaOst
Я не знаю хто ви без аноніма. Але красива)
Може впізнаєте, я впевнена, що знаєте.
Але я не сварлива
Тому, не в конфліктах
Але я не сварлива
Тому, не в конфліктах
Манка Я• 18 июля 2023
Ответ дляКвартираЧья
Я ще голих іноді люблю
😬як красиве фото
Манка Я• 18 июля 2023
Ответ дляAnnaOst
Я заінтригована) дайте якось знати коли будете без аноніма що то ви, красива з лайнера)
Ок ) обовʼязково
olgabaluta• 18 июля 2023
Ответ дляAnnaOst
У кожного своя я думаю. Мені не цікаво де грань у вашого чоловіка якщо що)
Ваши ответы о многом говорят. Продолжать не будем, Ваше право выглядеть так, как считаете нужным.
olgabaluta• 18 июля 2023
Ответ дляДай подивлюся
Мені 41
Яркая эффектная женщина, необычная внешность, тюннинг бы еще потоньше, более естественный! Ну зачем эти брови, не понимаю …
Ответ дляФайна дівка
А знаете…надоело слегка, что назвать тролем - у нас так легко и потом от этого фиг отмоешься. Вот вам фото ноута, на котором видна эта тема на кидстаффе и рядом - футболка, которая была надета на мне в тот день. Не думаю, что троль бы где-то раздобыл чужое фото в такой комбинации. Скину и ссылку на фотку в большом разрешении - чтобы скрин с форума был виден.
Не виправдовуйтеся ) Мене колись попросили скинути доказ, що я 20 років заміжня, а потім писали, що то фейк 😂
Файна дівка• 18 июля 2023
Ответ дляmarata
Типова порадниця👌🏻
Блиск думки• 18 июля 2023
Ответ дляМиззери
Вот вам прямо сейчас за роботом
Вы так похожи на актрису из Белого лотоса 2, та, которая с мужем приехала и с друзьями)
Кондуктор автобуса• 18 июля 2023
Ответ дляВероятненько
Ви мене знаєте ?
Запам´ятала з тем Ваші фото, я тут давно на форумі, пам´ятаю Ви з синами фото вистявляли, як сестра, а не, як мама там виглядали. Розкрийте секрет вічної молодості і краси😉?