Лгин• 17 июля 2023

Чи можна равликам лохину?

Ахатинам тиграм
Меряю линейкой• 17 июля 2023
Мої не їли.Їли огірки,теплу заварену вівсянку,салат і прожили на тому стільки,скільки взагалі не мали б). Пережили два переїзди у зв´язку з війною,у 14 і зараз,остання пішла півроку тому.
Просто звязда• 17 июля 2023
Опять гадский гугл советчиц блокирует! Но ничего, я Вам помогу.
автор Лгин • 17 июля 2023
Ответ дляПросто звязда
Дякую в мене чесно в пошуку не видало(
автор Лгин • 17 июля 2023
Ответ дляМеряю линейкой
А що переїзди їм важко даються? Зараз після переїзду мало їдять, це може бути через це?
Меряю линейкой• 18 июля 2023
Ответ дляЛгин
Ні,це через жару.Їм все легко дається,навіть коли зацементуються у свій будиночок,потримав під водою і знов живі здорові.В таку спеку їх частіше купати треба,під ледве теплою водою,там де пузо поливати,пустити по вологому поповзати.
автор Лгин • 18 июля 2023
Ответ дляМеряю линейкой
А голову під струмінь також треба чи лише панцир обмивати?
Меряю линейкой• 18 июля 2023
Якщо вона закуклилась в панцир,я поливаю водою перевернув,поки не відпаде та жорстка плівка.Якщо повзає,то поливаю тільки панцир,голову ні.