Доброго вечора!
Запропонували роботу в цій компанії
Чи є хто працює або працював в Оптіма Фарм ( Київ, вул Бориспільська) в офісі ?
Які умови ? Зп ( рівень, чи вся біла)
Поділіться , будь ласка
Запропонували роботу в цій компанії
Які умови ? Зп ( рівень, чи вся біла)
Поділіться , будь ласка
Yanayancik• 17 июля 2023
Ходила на співбесіду) на вакансію фармацевт-оператор. Мені сказали, що там вся зп біла, типу ставка 8 тисяч, все інше залежить від того, як ти ’впариш’ по суті ключові препарати аптекам) мені сказали так, що новачки отримують 17 тисяч разом з бонусами, але хз як там в них...Мені не зайшло якщо чесно, я краще в аптеку піду)
ole4kakissa• 17 июля 2023
Уже писала тут.
Была там на собеседовании
Очень, со слов, понравилась, ’мы вам перезвоним’
Через неделю сама перезвонила ’ой, мы тут своими кадрами закрыли вакансию’. Тю, ладно,проехали
Проходит ещё неделя: ’здравствуйте, мы нашли в интернете ваше резюме, оно нас очень заинтересовало, вы можете прийти к нам на собеседование?’
Отвечаю,что неделю назад вы же закрыли эту позицию ’своими кадрами’
Кинули трубку .
Пуганные они какие-то 🤷♀️
Была там на собеседовании
Кинули трубку .
Пуганные они какие-то 🤷♀️