Гола з конопель• 17 июля 2023

І знову свекруха

Зненавиділа мене лише за те, що син в рішив одружитися. Він їй з дочкою помагав фінансово і всіх все влаштовувало. Ну то таке. Не люблять, то й не треба. Було багато всякого, бруду, злоби з їх сторони. В війну жили трохи в нас, життя не було, постійно скандалили і були незадоволені всім. Тепер ідуть через наше місто по справах і хочуть в гості. Ви б приймали? І знов мовчати, терпіти? Але то ж батьки чоловіка. Чи твердо ні? Бо я так і так себе почуваю мягко кажучи поганою людиною.
Ольчик1998• 17 июля 2023
Та ну их накуй
Звездолётчица• 17 июля 2023
Я б на поріг будинку не пустила.
Нехай знімають готель.
Кіма кепка• 17 июля 2023
А муж что говорит?
Просто красавица• 17 июля 2023
Нехай в готелі поживуть
автор Гола з конопель • 17 июля 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Я б на поріг будинку не пустила.
Нехай знімають готель.
Думаю, що проблема в мені, бо я ніяк не можу повірити, що мама може отак свою дитину ненавидіти, внуків. І надто мягка, щоб твердо сказати ні.
автор Гола з конопель • 17 июля 2023
Ответ дляКіма кепка
А муж что говорит?
Щоб я вирішувала, але разом з тим він не хоче відверто їх поставити на місце і його позиція - хай ліпше потерпіти, але їх не зачіпати
західний_діалект• 17 июля 2023
Ответ дляГола з конопель
Почему она своего сына ненавидит?
Деметра-c3d4• 17 июля 2023
Ох вже ті свекрухи.
А тещі всі святі.
грешница кающаяся• 17 июля 2023
если пускать,то на Ваших условиях.Они в Вашем доме только гости.
західний_діалект• 17 июля 2023
Ответ дляГола з конопель
Так и сделайте.
Свекруховна• 17 июля 2023
О, я так с первым разошлась. Все еще считаю его сестру тупой нахлебницей, но она у мамы Сонечко всю жизнь. Только сын вечно ей должен, невестка не такая (зубы желтые, на остальное пох). Ненавидела их с дочкой страшно, попустило уже к 30
автор Гола з конопель • 17 июля 2023
Ответ длязахідний_діалект
Почему она своего сына ненавидит?
Син повинен був жити для сестри і мами, заробляти, фінансувати. А не одружуватися. Так і не змирилася. В нас на весіллі ридала з горя
автор Гола з конопель • 17 июля 2023
Ответ длягрешница кающаяся
Та вже пускала, вибачала, їх вистачає на добу, далі знов стають собою. Скандалять, шукають до чого причепитися
західний_діалект• 17 июля 2023
Ответ дляГола з конопель
Сколько вы женаты? Всего ничего?
Меня тоже не сильно хотели, хрен знает чего. Время все рассудило.
Парова машина• 18 июля 2023
Ответ дляГола з конопель
Можна звичайно прийняти чаю попити. Але з чоловіком поговорити бо можуть почати гроші вимагювати
Кіма кепка• 18 июля 2023
Ответ дляГола з конопель
Плохая ситуация. В итоге все равно вы будете плохая и виноватая.
західний_діалект• 18 июля 2023
Ответ дляГола з конопель
Вы со своими родителями давно жили вместе? У меня с мамой прекрасные отношения, но я не могу с ней находится. Все не то и не так. Критика постоянно.
Поэтому. Может дело не в его родителях?
західний_діалект• 18 июля 2023
Ответ дляПарова машина
А плохо помочь семье? Если есть чем. Что значить выманивать?
автор Гола з конопель • 18 июля 2023
Ответ длязахідний_діалект
Сколько вы женаты? Всего ничего?
Майже 10 років, все те саме
західний_діалект• 18 июля 2023
Ответ дляГола з конопель
Майже 10 років, все те саме
Ооо. Думала до года, судя по описанию.
автор Гола з конопель • 18 июля 2023
Ответ дляПарова машина
Грошей зараз нема(
Парова машина• 18 июля 2023
Ответ длязахідний_діалект
Вопрос не должен стоять как плохо или хорошою, точно также если в семье автора есть деньги , то это не значит что автоматически нужно делиться. Отношения у них плохие, нафиг надо.
грешница кающаяся• 18 июля 2023
Ответ дляГола з конопель
учитесь сопротивляться их хамству и наглости.они в гостях,они в Вашем доме никто.еще и будут скандалить и чепляться.
Парова машина• 18 июля 2023
Ответ дляГола з конопель
Грошей зараз нема(
Уже легче. Тогда можно попить чаю и выпроводить.
західний_діалект• 18 июля 2023
Ответ дляПарова машина
Всегда оставляю маме деньги. У мужа не спрашиваю. Так же и он отцу чем то помогает. Это нормально.
автор Гола з конопель • 18 июля 2023
Ответ длязахідний_діалект
Поэтому. Может дело не в его родителях?
Не живу вже 15 років
Завжди мало• 18 июля 2023
Ответ дляГола з конопель
Вибачали? Вони просили вибачення у вас?
західний_діалект• 18 июля 2023
Ответ дляГола з конопель
Не живу вже 15 років
Они живы здоровы? Вы что семьей не ездите к ним?
Парова машина• 18 июля 2023
Ответ длязахідний_діалект
Это нормально если у вашей семьи и родительской хорошие отношения (и муж не против или не интересуется). А тут другой случай. Понимаю у свекрухи с сестрой какая-то баба :) увела кормильца, но ничего - за 10 лет уже можно привыкнуть обеспечивать себя самим
автор Гола з конопель • 18 июля 2023
Ответ длязахідний_діалект
В гості, але не живемо разом