Бутербродница• 18 июля 2023

ФОП через дію. Хтось відкривав?

Як на практиці проходить ця процедура? Бо пишуть гарно, а чи працює воно взагалі?
Флюорография гуся• 18 июля 2023
Все одно треба їхати після в податкову писати заяву на перехід спрощену систему
Тому коаще вживу в цнапі
Там і пояснять все
Моторошні троянди• 18 июля 2023
10 хвилин і ФОП відкрито
культУра• 18 июля 2023
Чоловік відкривав. За пару місяців до війни. Нікуди додатково не їздив
Птица секретарь• 18 июля 2023
якщо правильно та уважно заповнити заяви, то все буде добре
Угги в горошек• 18 июля 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Тому коаще вживу в цнапі
Там і пояснять все
Все робила он лайн
База_птеродактилей• 18 июля 2023
Открывала в прошлом году, 31 числа, со следующего месяца перевели на упрошенную. 2 группа, ни в какую налоговую как тут пишут не ездила, все отчёты и налоги онлайн тоже. Там все предельно просто и дело пары минут и мене открыть, дальше уже нужно следить за налоговыми консультантами а то налоговая как женщина неудовлетворённая- всегда что-то новое и дикое
Meteluk2407• 18 июля 2023
Відкривала в травні через Дію, все просто і швидко. Знайшла на ютубі гарного консультанта, дуже гарно все розказує. І по його відео все оформила.
Светка-пипетка• 18 июля 2023
Ответ дляФлюорография гуся
Тому коаще вживу в цнапі
Там і пояснять все
Через кабинет все делается
Дарьюшка555• 18 июля 2023
Автор звертайтесь, реєструю і супроводжую ФОПів
автор roza_kolu4ka • 19 июля 2023
Ответ дляMeteluk2407
Поділитесь посиланням?