Куда ж без меня• 17 июля 2023
Як ризикнути і зробити свій онлайн магазин
Страшно що витрачу гроші на закуп і буду то потім носити все до скону)))
Хочу продавати жіночий одяг, мас маркет по типу Zara, H&M
Є купу успішних сторінок, а я боюсь
Куда ж без меня
• 17 июля 2023
Ответ дляПацаааааааан
Якщо боїтеся, то не треба.
Хочу) ну інші ж теж обдумували ідею і напевно теж сумнівались. Може з ким і радились
Пацаааааааан• 17 июля 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Буде у вас якісний контент і реклама, то будуть і продажі
Позитивна• 17 июля 2023
Навіщо закупи
Якщо можна працьвати по дропу
В інста
ФБ сторінка
Реклама обов’язкова
Відправка після оплати 3-5 днів
Все чудово працює
Якщо можна працьвати по дропу
В інста
ФБ сторінка
Реклама обов’язкова
Відправка після оплати 3-5 днів
Все чудово працює
КликОЛЬКА• 17 июля 2023
Чесно кажучи багато хто покупають онлайн. Знаю, що люди купують, бо все ж таки доставка теж іноді важливу роль має. Я б сказала 50/50. Може займатися викупами так сказати сп робити. Тут я піде..
Гадаю_По_шнуркам• 17 июля 2023
Ответ дляКуда ж без меня
Тільки самі маєте вирішувати, і не слухати всілякі байки
По темі, вкладати гроші зараз у будь що, дуже глупа затія, а в одяг - тим паче!
Підказка: щось затівати, то хіба робити ставку на міжнародний ринок, і то обережно, + треба дуже надійну чуйку мати, + реально розуміти тонкощі ринку.
Продукція має бути унікальна і ліквідна. А як це реалізувати - самі соображайте 🙄
Тут теж багато тем вже було, як працювати на Амазон, Ібей, і тп площадках.