Сіточка• 18 июля 2023

Поляниця, Буковель. Хто був недавно і готував сам їжу?

Яка ситуація з продуктами в супермаркетах? Які ціни? Де гарний вибір? Чи є сенс набирати з собою продукти, алкоголь?
Де купити свіже м´ясо для мангала?
Я вся ваша• 18 июля 2023
Щозими їздимо на лижі і готую я
Все там є
Дон Пэдро• 18 июля 2023
Продукти майже всі є, але ціни трохи вище, ніж в Києві.
Морожена_курка• 18 июля 2023
В Яремче та Татарові є атб. Ви можете скупитися майже вкінці дороги.
Твоя космішна• 18 июля 2023
В місцевих магазинах вибір не дуже, якщо ви на машині, то біля татаріва є атб
Тюрюнь_Тюнь• 18 июля 2023
вибір так собі в тих магазинах, алкоголь везли з собою (якщо то не пиво звісно, бо його і там можна купити, особливо ’контрабас’ з Польщі)
ПотеряласЯ Я...• 18 июля 2023
Тиждень тому повернулись с Буковеля, ми не готували, але купляли фрукти і молочку дитині на перекуси. Лохина по 550, банани по 93, абрикоси по 150 були. Ціни мене вразили, але я була морально готова, тому що, розуміла, що Буковель найдорожчий курорт зараз у нас. Мʼясо, рибу, раки можна придбати в магазинах, там великі вивіски, ви їх не пропустите. В Буковелі є все, аби гроші були)
Так точно!• 18 июля 2023
Їздіть в Щешори їсти
І беріть із собою
VIP Mama• 18 июля 2023
Відпочивали у червні. З Києва везли з собою м´ясо, сири, алкоголь.
(сімейне свято) фрукти, овочі, шоколад. Ще брала домашні заготовки на піцу. Дорогою в АТБ купили: сік-воду, молочку, хліб. У самій Поляниці є магазини, але ціна інша і немає вибору.
Морожена_курка• 18 июля 2023
При чому пару років тому в атб в Яремчі і охолоджені стейки червоної риби були і мʼясо різне.
Досить великий вибір усього був. Не думаю, що стало гірше.
Лепешечка• 18 июля 2023
Дівчата, а де їсте з дітьми в Поляниці? Щоб не дуже дорого, але свіже і смачне?
Ухахайкина• 18 июля 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Так потрібно було купувати лісові ягоди, а не банани серед літа в Карпатах