Сіточка• 18 июля 2023
Поляниця, Буковель. Хто був недавно і готував сам їжу?
Яка ситуація з продуктами в супермаркетах? Які ціни? Де гарний вибір? Чи є сенс набирати з собою продукти, алкоголь?
Де купити свіже м´ясо для мангала?
Морожена_курка• 18 июля 2023
В Яремче та Татарові є атб. Ви можете скупитися майже вкінці дороги.
Твоя космішна• 18 июля 2023
В місцевих магазинах вибір не дуже, якщо ви на машині, то біля татаріва є атб
Тюрюнь_Тюнь• 18 июля 2023
вибір так собі в тих магазинах, алкоголь везли з собою (якщо то не пиво звісно, бо його і там можна купити, особливо ’контрабас’ з Польщі)
ПотеряласЯ Я...• 18 июля 2023
Тиждень тому повернулись с Буковеля, ми не готували, але купляли фрукти і молочку дитині на перекуси. Лохина по 550, банани по 93, абрикоси по 150 були. Ціни мене вразили, але я була морально готова, тому що, розуміла, що Буковель найдорожчий курорт зараз у нас. Мʼясо, рибу, раки можна придбати в магазинах, там великі вивіски, ви їх не пропустите. В Буковелі є все, аби гроші були)
Морожена_курка• 18 июля 2023
При чому пару років тому в атб в Яремчі і охолоджені стейки червоної риби були і мʼясо різне.
Досить великий вибір усього був. Не думаю, що стало гірше.
Лепешечка• 18 июля 2023
Дівчата, а де їсте з дітьми в Поляниці? Щоб не дуже дорого, але свіже і смачне?
Ухахайкина• 18 июля 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Так потрібно було купувати лісові ягоди, а не банани серед літа в Карпатах