СережкинаЯ• 17 июля 2023
Порадьте готель Ворохта з басейном і сніданками
Ворохта чи Татарів. Ж там нормальні не сильно дорогі готелі крім Ворохта 365?
КоКоКоКоКоКо...• 18 июля 2023
Хатки на пеньках подивіться у Ворохті, там є басейн, але він платний навіть для тих, хто там проживає. Не жила там, лише ходила в басейн
Несу пургу• 18 июля 2023
Ворохта - Хатки Руслани є невеличкий басейн (мені - мало, дитині 8р було чудово), свій ресторанчик на території., не пам´ятаю з котрої години.