СкиниУскачи!• 18 июля 2023
Вы бы ушли с работы? Заставляют продавать бады
В месяц нужно продать определенное количество бадов разных. Если не продаем план который нам дали, с нас убирают надбавкаи. Без надбавок это 7-8 тыс грн. Это хозяйка над нами издевается?
Замулена ріка• 18 июля 2023
Ответ дляМалинка
А вы с высшим образованием не хотите на фарм завод? Им всегда толковые работники нужны. Попробуйте раскинуть резюме.
Кстати.на фарм заводе норм зарплаты.Правда,график неудобный.Но чистота идеальная и без втюхивания всякого …овна.
Глаза_в_3_карата• 18 июля 2023
Ответ дляКривая спроса
Це всюди схожа картина, а в аптеках особливо, хвора людина віддасть останню копійку
Підчепити лоха, впарити йому бесполєзне фуфло, ще й за немалі гроші - ось і є аптечний бізнес.
Зі спостережень, більшість провізорів таким не промишляють, але попадають іноді таки особливо наглі, відповідаю різко на подібне.
От колись веселило в маркетах на касі, типу ’сьогодні по акції, ляляля, візьміть 2 , то 3й задармо, поповніть мобільний,,, і т.п’ - це безобідно, лиш просто смішно, що люди позволяють з себе клоунів робити.
Ви праві. Повністю згодна.